Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:00
Power
08:30 - 09:30
Lower Body
Jevgenija

Power
09:00 - 10:00
Body Toning
Arina

Mind & Body
09:30 - 10:30
Pilates
Jevgenija

Mind & Body
10:00 - 11:00
Split Stretch
Ļena

Aqua
10:45 - 11:30
Ūdens aerobika
Marija

Aqua
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Dance
12:00 - 13:00
Zumba
Irina

Mind & Body
12:30 - 13:30
Cigun
Daniel

Aqua
13:00 - 13:45
Ūdens aerobika grutniecēm
Zane

Physiotherapy
13:00 - 14:00
Vesela Mugura
Zinaida
Power
08:30 - 09:30
Functional training
Jevgenija

BODY BIKE
09:00 - 10:00
Interval body bike
Jeļena A.

Mind & Body
09:30 - 10:30
Hatha yoga
Olga

Cardio
10:00 - 11:00
Cardio Dance/ABS
Anna
Power
08:30 - 09:30
Body Architect
Evgenija

BODY BIKE
09:00 - 10:00
Interval body bike
Jeļena A.

Mind & Body
09:30 - 10:30
Hatha yoga
Olga

Cardio
10:00 - 11:00
Fat Burner & Coro
Anna

Mind & Body
10:30 - 11:30
Stretching
Ļena

Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Evgenija

Aqua
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Natālija
09:00
Mind & Body
09:00 - 10:00
BALL TRAINING & ROLL RELAX
Arina

Power
09:00 - 10:00
Body Toning
Natalja
Power
09:00 - 10:00
Super 5 & ABS
Arina
Aqua
09:00 - 09:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Boks
09:30 - 10:30
Functional training (muay thai)
Vasilijs

Aqua
09:50 - 10:40
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Aqua
10:00 - 10:45
Ūdens aerobika
Arina

Power
10:00 - 11:00
Body Toning
Tatjana

Aqua
10:30 - 11:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
10:30 - 11:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Aqua
10:40 - 11:30
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Boks
11:00 - 12:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Mind & Body
11:00 - 12:00
Callanetics
Arina

Aqua
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane

Kids
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane

Aqua
11:30 - 12:20
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Cardio
12:00 - 13:00
Advanced full body workout***
Jevgenija & Andey
CardioNodabrība par speciālu cenu

Aqua
12:20 - 13:10
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Aqua
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
AquaZane

Kids
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
10:00
Power
10:00 - 11:00
Lower Body
Marina
Power
10:00 - 11:00
Perfect body
Marina
Aqua
10:00 - 10:45
ŪDENS AEROBIKA
Marija

Aqua
10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Cardio
10:00 - 11:00
Tabata
Oksana

Boks
10:30 - 11:30
Functional training (muay thai)
Vasilijs

Aqua
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Kids
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Cardio
11:00 - 12:00
A-BOKS
Oksana
11:00
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Laila

Power
11:00 - 12:00
Body pump
Natalja

Aqua
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija

Aqua
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Anna
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Laila

Power
11:00 - 12:00
Body Pump
Natalja

Aqua
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana

Aqua
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Power
12:00 - 13:00
SUPER PRESS
Nataļja
12:00
Power
12:00 - 13:00
SUPER PRESS
Nataļja
Dance
12:00 - 13:00
Zumba
Irina
Mind & Body
12:30 - 13:30
Cigun
Daniel
Power
12:00 - 13:00
Super Press
Natalja
13:00
Aqua
13:00 - 13:45
ŪDENS AEROBIKA
Zane

Physiotherapy
13:00 - 14:00
Vesela Mugura
Zinaida
Aqua
13:00 - 13:45
Ūdens aerobika grutniecēm
Zane
14:00
Aqua
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
15:00 - 16:00
FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)
Aleksandra

Aqua
15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
Mind & Body
14:00 - 15:00
Callanetics
Arina

Aqua
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Aqua
15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
Aqua
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
15:00 - 16:00
FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)
Aleksandra

Aqua
15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Aqua
15:30 - 16:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
AquaZane

Kids
15:30 - 16:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane

Aqua
16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Kids
16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Boks
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Aqua
17:30 - 18:15
Ūdens aerobika
Marija

Dance
17:30 - 18:30
Zumba
Zinaida

Boks
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs

Cardio
18:00 - 19:00
Fat Burner & Coro
Anna

Power
18:30 - 19:30
Slowly & Strong
Tatjana

Mind & Body
19:00 - 20:00
Split Stretch
Ļena

Mind & Body
19:30 - 20:30
Taichi quan
Daniel

Mixed types
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš

BODY BIKE
20:00 - 21:00
Interval Body Bike
Jeļena A.
Mind & Body
14:00 - 15:00
BALL TRAINING & ROLL RELAX
Arina

Aqua
14:30 - 15:20
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Aqua
15:20 - 16:10
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Aqua
16:10 - 17:00
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
16:30 - 17:30
Fitness bērniem (meitenēm 7-9 g.v.)
Ļuba

Aqua
17:00 - 17:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Fight
17:00 - 18:00
Junior Fight (berni 12 gv.)
Oksana Černikova

Kids
17:30 - 18:30
Fitness bērniem (meitenēm 4-6 g.v.)
Ļuba

Boks
18:00 - 19:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Power
18:00 - 19:00
NTC
Oksana

Mind & Body
18:30 - 19:30
Yoga beginner
Dina

Aqua
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

BODY BIKE
19:00 - 20:00
Cirkle Bike & ABS
Ira G.

Boks
19:00 - 20:00
Kikbokss
Jānis Ziedinš

Mind & Body
19:30 - 20:30
Yoga
Dina

Cardio
20:00 - 21:00
Tabata
Jevgenija
Aqua
14:10 - 15:00
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta*** Description 2:
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
15:00
Aqua
15:00 - 15:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
15:00 - 16:00
FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)
Aleksandra

Aqua
15:50 - 16:40
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Aqua
16:40 - 17:30
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Boks
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Aqua
17:30 - 18:15
Ūdens aerobika
Marija

Boks
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs

Dance
18:00 - 19:00
Zumba
Zinaida

Physiotherapy
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J./Laila

Cardio
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana

Mixed types
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš

Power
19:30 - 20:30
Functional no shoes
Jevgenija

BODY BIKE
20:00 - 21:00
Interval Body Bike
Jeļena A.
16:00
Aqua
16:00 - 16:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
16:30 - 17:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-7.g)
Zane

Boks
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Mixed types
17:30 - 18:30
DANCE MIX & STRETCHING
Zinaida

Boks
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs

Cardio
18:00 - 19:00
Step
Anna

Physiotherapy
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.

Power
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana

Mixed types
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš

Power
19:30 - 20:30
Functional no shoes
Jevgenija

BODY BIKE
20:00 - 21:00
Interval body bike
Jeļena A.
Kids
16:30 - 17:30
Fitness bērniem (meitenēm 7-9 g.v.)
Ļuba

Fight
17:00 - 18:00
Junior Fight (berni 12 gv.)
Oksana Černikova

Kids
17:30 - 18:30
Fitness bērniem (meitenēm 4-6 g.v.)
Ļuba

Boks
18:00 - 19:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Power
18:00 - 19:00
Body Toning
Oksana

Mind & Body
18:30 - 19:30
YOGA beginner
Dina

Aqua
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Aqua
19:00 - 20:00
ŪDENS AEROBIKA
Ļena M.

BODY BIKE
19:00 - 20:00
Body Bike
Ira G.

Boks
19:00 - 20:00
Kikbokss
Jānis Ziedinš

Mind & Body
19:30 - 20:30
YOGA
Dina

Cardio
20:00 - 21:00
Tabata
Jevgenija
17:00
18:00
Mind & Body
18:30 - 19:30
PILATES
Olga B.
Mind & Bodyno 09.07
19:00
20:00

Понедельник

  • Power Lower BodyJevgenija
    08:30 - 09:30
  • Power Body ToningArina
    09:00 - 10:00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body Split StretchĻena
    10:00 - 11:00
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    10:45 - 11:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Dance ZumbaIrina
    12:00 - 13:00
  • Mind & Body CigunDaniel
    12:30 - 13:30
  • Aqua Ūdens aerobika grutniecēmZane
    13:00 - 13:45
  • Physiotherapy Vesela MuguraZinaida
    13:00 - 14:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Kids FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.) Aleksandra
    15:00 - 16:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    16:00 - 16:50
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-7.g)Zane
    16:30 - 17:30
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Mixed types DANCE MIX & STRETCHINGZinaida
    17:30 - 18:30
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00
  • Cardio StepAnna
    18:00 - 19:00
  • Physiotherapy Fizio & PilatesKolmakova J.
    18:30 - 19:30
  • Power Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20:00
  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30
  • Power Functional no shoesJevgenija
    19:30 - 20:30
  • BODY BIKE Interval body bikeJeļena A.
    20:00 - 21:00

Вторник

  • Mind & Body BALL TRAINING & ROLL RELAX Arina
    09:00 - 10:00
  • Power Body ToningNatalja
    09:00 - 10:00
  • Power Lower BodyMarina
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesLaila
    11:00 - 12:00
  • Power Body pumpNatalja
    11:00 - 12:00
  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12:00
  • Power SUPER PRESSNataļja
    12:00 - 13:00
  • Mind & Body CallaneticsArina
    14:00 - 15:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Kids Fitness bērniem (meitenēm 7-9 g.v.)Ļuba
    16:30 - 17:30
  • Fight Junior Fight (berni 12 gv.)Oksana Černikova
    17:00 - 18:00
  • Kids Fitness bērniem (meitenēm 4-6 g.v.)Ļuba
    17:30 - 18:30
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    18:00 - 19:00
  • Power Body ToningOksana
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body YOGA beginnerDina
    18:30 - 19:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45
  • Aqua ŪDENS AEROBIKA Ļena M.
    19:00 - 20:00
  • BODY BIKE Body BikeIra G.
    19:00 - 20:00
  • Boks KikbokssJānis Ziedinš
    19:00 - 20:00
  • Mind & Body YOGADina
    19:30 - 20:30
  • Cardio TabataJevgenija
    20:00 - 21:00

Среда

  • Power Functional trainingJevgenija
    08:30 - 09:30
  • BODY BIKE Interval body bikeJeļena A.
    09:00 - 10:00
  • Mind & Body Hatha yogaOlga
    09:30 - 10:30
  • Cardio Cardio Dance/ABSAnna
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12:00
  • Aqua Ūdens aerobikaAnna
    11:15 - 12:00
  • Dance ZumbaIrina
    12:00 - 13:00
  • Aqua ŪDENS AEROBIKAZane
    13:00 - 13:45
  • Physiotherapy Vesela MuguraZinaida
    13:00 - 14:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Kids FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)Aleksandra
    15:00 - 16:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
    15:30 - 16:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    15:30 - 16:15
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17:15
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    17:30 - 18:15
  • Dance ZumbaZinaida
    17:30 - 18:30
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    18:00 - 19:00
  • Power Slowly & StrongTatjana
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body Split StretchĻena
    19:00 - 20:00
  • Mind & Body Taichi quanDaniel
    19:30 - 20:30
  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30
  • BODY BIKE Interval Body BikeJeļena A.
    20:00 - 21:00

Четверг

  • Power Super 5 & ABSArina
    09:00 - 10:00
  • Power Perfect bodyMarina
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesLaila
    11:00 - 12:00
  • Power Body PumpNatalja
    11:00 - 12:00
  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Power SUPER PRESSNataļja
    12:00 - 13:00
  • Aqua Ūdens aerobika grutniecēmZane
    13:00 - 13:45
  • Mind & Body BALL TRAINING & ROLL RELAX Arina
    14:00 - 15:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:30 - 15:20
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:20 - 16:10
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    16:10 - 17:00
  • Kids Fitness bērniem (meitenēm 7-9 g.v.)Ļuba
    16:30 - 17:30
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    17:00 - 17:50
  • Fight Junior Fight (berni 12 gv.)Oksana Černikova
    17:00 - 18:00
  • Kids Fitness bērniem (meitenēm 4-6 g.v.)Ļuba
    17:30 - 18:30
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    18:00 - 19:00
  • Power NTCOksana
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body Yoga beginnerDina
    18:30 - 19:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45
  • BODY BIKE Cirkle Bike & ABSIra G.
    19:00 - 20:00
  • Boks KikbokssJānis Ziedinš
    19:00 - 20:00
  • Mind & Body YogaDina
    19:30 - 20:30
  • Cardio TabataJevgenija
    20:00 - 21:00

Пятница

  • Power Body ArchitectEvgenija
    08:30 - 09:30
  • BODY BIKE Interval body bikeJeļena A.
    09:00 - 10:00
  • Mind & Body Hatha yogaOlga
    09:30 - 10:30
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body StretchingĻena
    10:30 - 11:30
  • Mind & Body PilatesEvgenija
    11:00 - 12:00
  • Aqua Ūdens aerobikaNatālija
    11:15 - 12:00
  • Mind & Body CigunDaniel
    12:30 - 13:30
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta*** Description 2: Žanna & Inna
    14:10 - 15:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:00 - 15:50
  • Kids FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)Aleksandra
    15:00 - 16:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:50 - 16:40
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    16:40 - 17:30
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    17:30 - 18:15
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00
  • Dance ZumbaZinaida
    18:00 - 19:00
  • Physiotherapy Fizio & PilatesKolmakova J./Laila
    18:30 - 19:30
  • Cardio Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20:00
  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30
  • Power Functional no shoesJevgenija
    19:30 - 20:30
  • BODY BIKE Interval Body BikeJeļena A.
    20:00 - 21:00

Суббота

  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    09:00 - 09:50
  • Boks Functional training (muay thai)Vasilijs
    09:30 - 10:30
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    09:50 - 10:40
  • Aqua Ūdens aerobikaArina
    10:00 - 10:45
  • Power Body ToningTatjana
    10:00 - 11:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    10:40 - 11:30
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body CallaneticsArina
    11:00 - 12:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    11:30 - 12:20
  • Cardio Advanced full body workout***Jevgenija & Andey
    12:00 - 13:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    12:20 - 13:10
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
    13:00 - 13:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    13:00 - 13:45

Воскресенье

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    10:00 - 10:45
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:00 - 10:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:00 - 10:45
  • Cardio TabataOksana
    10:00 - 11:00
  • Boks Functional training (muay thai)Vasilijs
    10:30 - 11:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    11:00 - 11:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    11:00 - 11:45
  • Cardio A-BOKSOksana
    11:00 - 12:00
  • Power Super PressNatalja
    12:00 - 13:00
  • Mind & Body PILATES Olga B.
    18:30 - 19:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Cardio Dance/ABS
Anna
10:00 - 11:00
Fat Burner & Coro
Anna
10:00 - 11:00
Tabata
Oksana
11:00
11:00 - 12:00
A-BOKS
Oksana
12:00
12:00 - 13:00
Advanced full body workout***
Jevgenija & Andey
CardioNodabrība par speciālu cenu
18:00
18:00 - 19:00
Step
Anna
18:00 - 19:00
Fat Burner & Coro
Anna
19:00
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana
20:00
20:00 - 21:00
Tabata
Jevgenija
20:00 - 21:00
Tabata
Jevgenija

Понедельник

  • Cardio StepAnna
    18:00 - 19:00

Вторник

  • Cardio TabataJevgenija
    20:00 - 21:00

Среда

  • Cardio Cardio Dance/ABSAnna
    10:00 - 11:00
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    18:00 - 19:00

Четверг

  • Cardio TabataJevgenija
    20:00 - 21:00

Пятница

  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    10:00 - 11:00
  • Cardio Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20:00

Суббота

  • Cardio Advanced full body workout***Jevgenija & Andey
    12:00 - 13:00

Воскресенье

  • Cardio TabataOksana
    10:00 - 11:00
  • Cardio A-BOKSOksana
    11:00 - 12:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:00
08:30 - 09:30
Lower Body
Jevgenija

09:00 - 10:00
Body Toning
Arina
08:30 - 09:30
Functional training
Jevgenija
08:30 - 09:30
Body Architect
Evgenija
09:00
09:00 - 10:00
Body Toning
Natalja
09:00 - 10:00
Super 5 & ABS
Arina
10:00
10:00 - 11:00
Lower Body
Marina
10:00 - 11:00
Perfect body
Marina
10:00 - 11:00
Body Toning
Tatjana
11:00
11:00 - 12:00
Body pump
Natalja
11:00 - 12:00
Body Pump
Natalja
12:00
12:00 - 13:00
SUPER PRESS
Nataļja
12:00 - 13:00
SUPER PRESS
Nataļja
12:00 - 13:00
Super Press
Natalja
18:00
18:00 - 19:00
Body Toning
Oksana
18:30 - 19:30
Slowly & Strong
Tatjana
18:00 - 19:00
NTC
Oksana
19:00
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana

19:30 - 20:30
Functional no shoes
Jevgenija
19:30 - 20:30
Functional no shoes
Jevgenija
20:00

Понедельник

  • Power Lower BodyJevgenija
    08:30 - 09:30
  • Power Body ToningArina
    09:00 - 10:00
  • Power Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20:00
  • Power Functional no shoesJevgenija
    19:30 - 20:30

Вторник

  • Power Body ToningNatalja
    09:00 - 10:00
  • Power Lower BodyMarina
    10:00 - 11:00
  • Power Body pumpNatalja
    11:00 - 12:00
  • Power SUPER PRESSNataļja
    12:00 - 13:00
  • Power Body ToningOksana
    18:00 - 19:00

Среда

  • Power Functional trainingJevgenija
    08:30 - 09:30
  • Power Slowly & StrongTatjana
    18:30 - 19:30

Четверг

  • Power Super 5 & ABSArina
    09:00 - 10:00
  • Power Perfect bodyMarina
    10:00 - 11:00
  • Power Body PumpNatalja
    11:00 - 12:00
  • Power SUPER PRESSNataļja
    12:00 - 13:00
  • Power NTCOksana
    18:00 - 19:00

Пятница

  • Power Body ArchitectEvgenija
    08:30 - 09:30
  • Power Functional no shoesJevgenija
    19:30 - 20:30

Суббота

  • Power Body ToningTatjana
    10:00 - 11:00

Воскресенье

  • Power Super PressNatalja
    12:00 - 13:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:00 - 10:00
Interval body bike
Jeļena A.
09:00 - 10:00
Interval body bike
Jeļena A.
19:00
19:00 - 20:00
Body Bike
Ira G.
19:00 - 20:00
Cirkle Bike & ABS
Ira G.
20:00
20:00 - 21:00
Interval body bike
Jeļena A.
20:00 - 21:00
Interval Body Bike
Jeļena A.
20:00 - 21:00
Interval Body Bike
Jeļena A.

Понедельник

  • BODY BIKE Interval body bikeJeļena A.
    20:00 - 21:00

Вторник

Среда

  • BODY BIKE Interval body bikeJeļena A.
    09:00 - 10:00
  • BODY BIKE Interval Body BikeJeļena A.
    20:00 - 21:00

Четверг

Пятница

  • BODY BIKE Interval body bikeJeļena A.
    09:00 - 10:00
  • BODY BIKE Interval Body BikeJeļena A.
    20:00 - 21:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:30 - 10:30
Pilates
Jevgenija

10:00 - 11:00
Split Stretch
Ļena
09:00 - 10:00
BALL TRAINING & ROLL RELAX
Arina
09:30 - 10:30
Hatha yoga
Olga
09:30 - 10:30
Hatha yoga
Olga

10:30 - 11:30
Stretching
Ļena

11:00 - 12:00
Pilates
Evgenija
10:00
11:00
11:00 - 12:00
Pilates
Laila
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija
11:00 - 12:00
Pilates
Laila
11:00 - 12:00
Callanetics
Arina
12:00
12:30 - 13:30
Cigun
Daniel
12:30 - 13:30
Cigun
Daniel
13:00
14:00
14:00 - 15:00
Callanetics
Arina
14:00 - 15:00
BALL TRAINING & ROLL RELAX
Arina
18:00
18:30 - 19:30
YOGA beginner
Dina

19:30 - 20:30
YOGA
Dina
18:30 - 19:30
Yoga beginner
Dina

19:30 - 20:30
Yoga
Dina
18:30 - 19:30
PILATES
Olga B.
Mind & Bodyno 09.07
19:00
19:00 - 20:00
Split Stretch
Ļena

19:30 - 20:30
Taichi quan
Daniel
20:00

Понедельник

  • Mind & Body PilatesJevgenija
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body Split StretchĻena
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body CigunDaniel
    12:30 - 13:30

Вторник

  • Mind & Body BALL TRAINING & ROLL RELAX Arina
    09:00 - 10:00
  • Mind & Body PilatesLaila
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body CallaneticsArina
    14:00 - 15:00
  • Mind & Body YOGA beginnerDina
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body YOGADina
    19:30 - 20:30

Среда

  • Mind & Body Hatha yogaOlga
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body Split StretchĻena
    19:00 - 20:00
  • Mind & Body Taichi quanDaniel
    19:30 - 20:30

Четверг

  • Mind & Body PilatesLaila
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body BALL TRAINING & ROLL RELAX Arina
    14:00 - 15:00
  • Mind & Body Yoga beginnerDina
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body YogaDina
    19:30 - 20:30

Пятница

  • Mind & Body Hatha yogaOlga
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body StretchingĻena
    10:30 - 11:30
  • Mind & Body PilatesEvgenija
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body CigunDaniel
    12:30 - 13:30

Суббота

  • Mind & Body CallaneticsArina
    11:00 - 12:00

Воскресенье

  • Mind & Body PILATES Olga B.
    18:30 - 19:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
12:00
12:00 - 13:00
Zumba
Irina
12:00 - 13:00
Zumba
Irina
17:00
17:30 - 18:30
Zumba
Zinaida
18:00
18:00 - 19:00
Zumba
Zinaida

Понедельник

  • Dance ZumbaIrina
    12:00 - 13:00

Среда

  • Dance ZumbaIrina
    12:00 - 13:00
  • Dance ZumbaZinaida
    17:30 - 18:30

Пятница

  • Dance ZumbaZinaida
    18:00 - 19:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:30 - 11:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane
10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
11:00
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
12:00
13:00
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
15:00
15:00 - 16:00
FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)
Aleksandra
15:00 - 16:00
FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)
Aleksandra

15:30 - 16:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane

16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
15:00 - 16:00
FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)
Aleksandra
16:00
16:30 - 17:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-7.g)
Zane
16:30 - 17:30
Fitness bērniem (meitenēm 7-9 g.v.)
Ļuba

17:30 - 18:30
Fitness bērniem (meitenēm 4-6 g.v.)
Ļuba
16:30 - 17:30
Fitness bērniem (meitenēm 7-9 g.v.)
Ļuba

17:30 - 18:30
Fitness bērniem (meitenēm 4-6 g.v.)
Ļuba
17:00
18:00
19:00
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Понедельник

  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.) Aleksandra
    15:00 - 16:00
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-7.g)Zane
    16:30 - 17:30

Вторник

  • Kids Fitness bērniem (meitenēm 7-9 g.v.)Ļuba
    16:30 - 17:30
  • Kids Fitness bērniem (meitenēm 4-6 g.v.)Ļuba
    17:30 - 18:30
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45

Среда

  • Kids FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)Aleksandra
    15:00 - 16:00
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    15:30 - 16:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17:15

Четверг

  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids Fitness bērniem (meitenēm 7-9 g.v.)Ļuba
    16:30 - 17:30
  • Kids Fitness bērniem (meitenēm 4-6 g.v.)Ļuba
    17:30 - 18:30
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45

Пятница

  • Kids FITNESS JAUNIETĒM (meitenēm no 10 g.v.)Aleksandra
    15:00 - 16:00

Суббота

  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    13:00 - 13:45

Воскресенье

  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:00 - 10:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    11:00 - 11:45
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
17:00
17:00 - 18:00
Junior Fight (berni 12 gv.)
Oksana Černikova
17:00 - 18:00
Junior Fight (berni 12 gv.)
Oksana Černikova

Вторник

  • Fight Junior Fight (berni 12 gv.)Oksana Černikova
    17:00 - 18:00

Четверг

  • Fight Junior Fight (berni 12 gv.)Oksana Černikova
    17:00 - 18:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:30 - 10:30
Functional training (muay thai)
Vasilijs
10:00
10:30 - 11:30
Functional training (muay thai)
Vasilijs
11:00
11:00 - 12:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
17:00
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
18:00
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs
18:00 - 19:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs
18:00 - 19:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs
19:00
19:00 - 20:00
Kikbokss
Jānis Ziedinš
19:00 - 20:00
Kikbokss
Jānis Ziedinš

Понедельник

  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00

Вторник

  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    18:00 - 19:00
  • Boks KikbokssJānis Ziedinš
    19:00 - 20:00

Среда

  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00

Четверг

  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    18:00 - 19:00
  • Boks KikbokssJānis Ziedinš
    19:00 - 20:00

Пятница

  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00

Суббота

  • Boks Functional training (muay thai)Vasilijs
    09:30 - 10:30
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    11:00 - 12:00

Воскресенье

  • Boks Functional training (muay thai)Vasilijs
    10:30 - 11:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
13:00
13:00 - 14:00
Vesela Mugura
Zinaida
13:00 - 14:00
Vesela Mugura
Zinaida
18:00
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J./Laila
19:00

Понедельник

Среда

Пятница

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:00 - 09:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

09:50 - 10:40
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

10:00 - 10:45
Ūdens aerobika
Arina

10:30 - 11:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

10:40 - 11:30
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane

11:30 - 12:20
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

12:20 - 13:10
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
AquaZane
10:00
10:45 - 11:30
Ūdens aerobika
Marija

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
10:00 - 10:45
ŪDENS AEROBIKA
Marija

10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
11:00
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Anna
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Natālija
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
12:00
13:00
13:00 - 13:45
Ūdens aerobika grutniecēm
Zane
13:00 - 13:45
ŪDENS AEROBIKA
Zane
13:00 - 13:45
Ūdens aerobika grutniecēm
Zane
14:00
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

15:30 - 16:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
AquaZane

16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

17:30 - 18:15
Ūdens aerobika
Marija
14:30 - 15:20
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

15:20 - 16:10
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

16:10 - 17:00
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
14:10 - 15:00
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta*** Description 2:
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
15:00
15:00 - 15:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

15:50 - 16:40
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

16:40 - 17:30
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

17:30 - 18:15
Ūdens aerobika
Marija
16:00
16:00 - 16:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
17:00
17:00 - 17:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
18:00
19:00
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

19:00 - 20:00
ŪDENS AEROBIKA
Ļena M.
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Понедельник

  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    10:45 - 11:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Ūdens aerobika grutniecēmZane
    13:00 - 13:45
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    16:00 - 16:50

Вторник

  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45
  • Aqua ŪDENS AEROBIKA Ļena M.
    19:00 - 20:00

Среда

  • Aqua Ūdens aerobikaAnna
    11:15 - 12:00
  • Aqua ŪDENS AEROBIKAZane
    13:00 - 13:45
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
    15:30 - 16:15
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17:15
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    17:30 - 18:15

Четверг

  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Ūdens aerobika grutniecēmZane
    13:00 - 13:45
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:30 - 15:20
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:20 - 16:10
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    16:10 - 17:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    17:00 - 17:50
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45

Пятница

  • Aqua Ūdens aerobikaNatālija
    11:15 - 12:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta*** Description 2: Žanna & Inna
    14:10 - 15:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:00 - 15:50
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:50 - 16:40
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    16:40 - 17:30
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    17:30 - 18:15

Суббота

  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    09:00 - 09:50
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    09:50 - 10:40
  • Aqua Ūdens aerobikaArina
    10:00 - 10:45
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    10:40 - 11:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    11:30 - 12:20
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    12:20 - 13:10
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
    13:00 - 13:45

Воскресенье

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    10:00 - 10:45
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:00 - 10:45
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    11:00 - 11:45
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
17:00
17:30 - 18:30
DANCE MIX & STRETCHING
Zinaida
18:00
19:00
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš
20:00

Понедельник

  • Mixed types DANCE MIX & STRETCHINGZinaida
    17:30 - 18:30
  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30

Среда

  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30

Пятница

  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30
Нет информации

*В графике могут быть изменения

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:00
Physiotherapy
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
08:00
09:00
Cardio
09:30 - 10:30
Body Toning
Kristina

Mind & Body
10:00 - 11:00
Pilates
Irina

Physiotherapy
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Cardio
09:30 - 10:30
Advanced full body workout
CardioMaksas nodarbība
Cardio
09:30 - 10:30
TOTAL BODY WORKOUT
Irina
10:00
Power
10:00 - 11:00
Slowly & Strong
Laila
Mind & Body
10:00 - 11:00
Pilates
Irina

Physiotherapy
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Mixed types
10:00 - 11:00
Athl. Flexibility
Laila
Mind & Body
10:00 - 11:00
Pilates + Stretching
Laila
11:00
BODY BIKE
11:00 - 12:00
Body Bike+ Vēderprese
Inese

Mixed types
11:00 - 12:00
Interval Training
Marija
Mind & Body
11:00 - 12:00
Yoga
Dina
12:00
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Power
12:00 - 13:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
GYM Marija

Power
12:00 - 13:00
B Stronger
Baiba
16:00
Physiotherapy
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
17:00
Mixed types
17:00 - 18:00
ABS+Stretch
Ļena

Cardio
17:30 - 18:30
Body Toning
Inese

Mind & Body
18:00 - 19:00
Pilates
Arina

BODY BIKE
18:15 - 19:15
Zane

Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Ļena

Mixed types
19:00 - 20:00
Quik Slim
Marija

Power
19:30 - 20:30
LEG TRAINING
Nataļja
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Anželika

Cardio
18:00 - 19:00
Total Body Workout + Stretch
Inese

Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija

BODY BIKE
19:00 - 20:00
Inese

Dance
19:00 - 20:00
Zumba
Zanaida

Mixed types
19:30 - 20:30
Cardio + Power
Baiba
Mixed types
17:00 - 18:00
ABL+Stretch
Ļena

Cardio
17:30 - 18:30
Body Toning
Inese

Power
18:00 - 19:00
Slowly & Strong
Nataļja

BODY BIKE
18:15 - 19:15
Zane

Mixed types
18:30 - 19:30
Interval Training
Ļena

Cardio
19:00 - 20:00
Svara Samazināšanas nod.
Marija
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Anželika

Cardio
18:00 - 19:00
Total Body Workout + Stretch
inese

Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija

BODY BIKE
19:00 - 20:00
Inese

Dance
19:00 - 20:00
Zumba
Zinaida

Mixed types
19:30 - 20:30
Cardio + Power
Baiba
Mixed types
17:00 - 18:00
30+30
Ļena

Mind & Body
17:30 - 18:30
STRETCHING
Inese

Mind & Body
18:00 - 19:00
Pilates
Arina

Power
18:30 - 19:30
Body Architect
Ļena

Mind & Body
19:00 - 20:00
Beloyar
Marija
18:00
19:00
20:00
Mind & Body
20:00 - 21:00
Beloyar
Marija

Power
20:30 - 21:30
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Jānis
PowerMazā zāle
21:00

Понедельник

  • Power Slowly & StrongLaila
    10:00 - 11:00
  • Mixed types ABS+StretchĻena
    17:00 - 18:00
  • Cardio Body ToningInese
    17:30 - 18:30
  • Mind & Body PilatesArina
    18:00 - 19:00
  • 18:15 - 19:15
  • Mixed types Functional TrainingĻena
    18:30 - 19:30
  • Mixed types Quik SlimMarija
    19:00 - 20:00
  • Power LEG TRAININGNataļja
    19:30 - 20:30

Вторник

  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    07:45 - 08:45
  • Mind & Body PilatesIrina
    10:00 - 11:00
  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11:30
  • Physiotherapy Kakla spondilozeFiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13:00
  • Physiotherapy Ārstnieciskā vingrošanaFiz-te Sandra Š.
    16:00 - 17:00
  • Mind & Body PilatesAnželika
    17:30 - 18:30
  • Cardio Total Body Workout + StretchInese
    18:00 - 19:00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19:30
  • 19:00 - 20:00
  • Dance ZumbaZanaida
    19:00 - 20:00
  • Mixed types Cardio + PowerBaiba
    19:30 - 20:30

Среда

  • Mixed types Athl. FlexibilityLaila
    10:00 - 11:00
  • Mixed types ABL+StretchĻena
    17:00 - 18:00
  • Cardio Body ToningInese
    17:30 - 18:30
  • Power Slowly & StrongNataļja
    18:00 - 19:00
  • 18:15 - 19:15
  • Mixed types Interval TrainingĻena
    18:30 - 19:30
  • Cardio Svara Samazināšanas nod.Marija
    19:00 - 20:00
  • Mind & Body BeloyarMarija
    20:00 - 21:00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠJānis
    20:30 - 21:30

Четверг

  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    07:45 - 08:45
  • Cardio Body ToningKristina
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body PilatesIrina
    10:00 - 11:00
  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11:30
  • Physiotherapy Kakla spondilozeFiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13:00
  • Physiotherapy Ārstnieciskā vingrošanaFiz-te Sandra Š.
    16:00 - 17:00
  • Mind & Body PilatesAnželika
    17:30 - 18:30
  • Cardio Total Body Workout + Stretchinese
    18:00 - 19:00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19:30
  • 19:00 - 20:00
  • Dance ZumbaZinaida
    19:00 - 20:00
  • Mixed types Cardio + PowerBaiba
    19:30 - 20:30

Пятница

  • Mind & Body Pilates + StretchingLaila
    10:00 - 11:00
  • Mixed types 30+30Ļena
    17:00 - 18:00
  • Mind & Body STRETCHINGInese
    17:30 - 18:30
  • Mind & Body PilatesArina
    18:00 - 19:00
  • Power Body ArchitectĻena
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body BeloyarMarija
    19:00 - 20:00

Суббота

  • Cardio Advanced full body workout
    09:30 - 10:30
  • BODY BIKE Body Bike+ VēderpreseInese
    11:00 - 12:00
  • Mixed types Interval TrainingMarija
    11:00 - 12:00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠGYM Marija
    12:00 - 13:00
  • Power B StrongerBaiba
    12:00 - 13:00

Воскресенье

  • Cardio TOTAL BODY WORKOUTIrina
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body YogaDina
    11:00 - 12:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:30 - 10:30
Body Toning
Kristina
09:30 - 10:30
Advanced full body workout
CardioMaksas nodarbība
09:30 - 10:30
TOTAL BODY WORKOUT
Irina
10:00
17:00
17:30 - 18:30
Body Toning
Inese
17:30 - 18:30
Body Toning
Inese
18:00
18:00 - 19:00
Total Body Workout + Stretch
Inese
18:00 - 19:00
Total Body Workout + Stretch
inese
19:00
19:00 - 20:00
Svara Samazināšanas nod.
Marija

Понедельник

  • Cardio Body ToningInese
    17:30 - 18:30

Вторник

  • Cardio Total Body Workout + StretchInese
    18:00 - 19:00

Среда

  • Cardio Body ToningInese
    17:30 - 18:30
  • Cardio Svara Samazināšanas nod.Marija
    19:00 - 20:00

Четверг

  • Cardio Body ToningKristina
    09:30 - 10:30
  • Cardio Total Body Workout + Stretchinese
    18:00 - 19:00

Суббота

  • Cardio Advanced full body workout
    09:30 - 10:30

Воскресенье

  • Cardio TOTAL BODY WORKOUTIrina
    09:30 - 10:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Slowly & Strong
Laila
12:00
12:00 - 13:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
GYM Marija

12:00 - 13:00
B Stronger
Baiba
18:00
18:00 - 19:00
Slowly & Strong
Nataļja
18:30 - 19:30
Body Architect
Ļena
19:00
19:30 - 20:30
LEG TRAINING
Nataļja
20:00
20:30 - 21:30
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Jānis
PowerMazā zāle
21:00

Понедельник

  • Power Slowly & StrongLaila
    10:00 - 11:00
  • Power LEG TRAININGNataļja
    19:30 - 20:30

Среда

  • Power Slowly & StrongNataļja
    18:00 - 19:00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠJānis
    20:30 - 21:30

Пятница

  • Power Body ArchitectĻena
    18:30 - 19:30

Суббота

  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠGYM Marija
    12:00 - 13:00
  • Power B StrongerBaiba
    12:00 - 13:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
11:00
11:00 - 12:00
Body Bike+ Vēderprese
Inese
18:00
18:15 - 19:15
Zane
18:15 - 19:15
Zane
19:00
19:00 - 20:00
Inese
19:00 - 20:00
Inese

Понедельник

Вторник

Среда

Четверг

Суббота

  • BODY BIKE Body Bike+ VēderpreseInese
    11:00 - 12:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Pilates
Irina
10:00 - 11:00
Pilates
Irina
10:00 - 11:00
Pilates + Stretching
Laila
11:00
11:00 - 12:00
Yoga
Dina
17:00
17:30 - 18:30
Pilates
Anželika
17:30 - 18:30
Pilates
Anželika
17:30 - 18:30
STRETCHING
Inese

18:00 - 19:00
Pilates
Arina
18:00
18:00 - 19:00
Pilates
Arina
19:00
19:00 - 20:00
Beloyar
Marija
20:00
20:00 - 21:00
Beloyar
Marija

Понедельник

  • Mind & Body PilatesArina
    18:00 - 19:00

Вторник

  • Mind & Body PilatesIrina
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesAnželika
    17:30 - 18:30

Среда

  • Mind & Body BeloyarMarija
    20:00 - 21:00

Четверг

  • Mind & Body PilatesIrina
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesAnželika
    17:30 - 18:30

Пятница

  • Mind & Body Pilates + StretchingLaila
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body STRETCHINGInese
    17:30 - 18:30
  • Mind & Body PilatesArina
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body BeloyarMarija
    19:00 - 20:00

Воскресенье

  • Mind & Body YogaDina
    11:00 - 12:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
19:00
19:00 - 20:00
Zumba
Zanaida
19:00 - 20:00
Zumba
Zinaida

Вторник

  • Dance ZumbaZanaida
    19:00 - 20:00

Четверг

  • Dance ZumbaZinaida
    19:00 - 20:00
No Занятия hours available!
Нет информации
Нет информации
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:00
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
08:00
10:00
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
11:00
12:00
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
16:00
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.

Вторник

Четверг

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Athl. Flexibility
Laila
11:00
11:00 - 12:00
Interval Training
Marija
17:00
17:00 - 18:00
ABS+Stretch
Ļena
17:00 - 18:00
ABL+Stretch
Ļena
17:00 - 18:00
30+30
Ļena
18:00
18:30 - 19:30
Functional Training
Ļena

19:00 - 20:00
Quik Slim
Marija
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija

19:30 - 20:30
Cardio + Power
Baiba
18:30 - 19:30
Interval Training
Ļena
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija

19:30 - 20:30
Cardio + Power
Baiba
19:00
20:00

Понедельник

  • Mixed types ABS+StretchĻena
    17:00 - 18:00
  • Mixed types Functional TrainingĻena
    18:30 - 19:30
  • Mixed types Quik SlimMarija
    19:00 - 20:00

Вторник

  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19:30
  • Mixed types Cardio + PowerBaiba
    19:30 - 20:30

Среда

  • Mixed types Athl. FlexibilityLaila
    10:00 - 11:00
  • Mixed types ABL+StretchĻena
    17:00 - 18:00
  • Mixed types Interval TrainingĻena
    18:30 - 19:30

Четверг

  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19:30
  • Mixed types Cardio + PowerBaiba
    19:30 - 20:30

Пятница

  • Mixed types 30+30Ļena
    17:00 - 18:00

Суббота

  • Mixed types Interval TrainingMarija
    11:00 - 12:00
Нет информации

*В графике могут быть изменения