Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
Power
09:00 - 10:00
LOWER BODY
Jevgenija
Powerzal A
Power
09:00 - 10:00
FUNCTIONAL TRAINING
Jevgenija
Power
09:00 - 10:00
Body Architect
Jevģenija
Mixed types
09:00 - 10:00
INTERVAL TRAINING
Jekaterina

Physiotherapy
09:00 - 10:00
NIGUMA YOGA
Dina
Mixed types
09:00 - 10:00
BODY ARCHITECT
Jekaterina
10:00
Mind & Body
10:00 - 11:00
DEEP STRETCHING
Lena
Mixed types
10:00 - 11:00
PERFECT BODY
Marina
Cardio
10:00 - 11:00
Cardio Dance/ABS
Anna
Mixed types
10:00 - 11:00
LOWER BODY
Marina
Cardio
10:00 - 11:00
Fat Burner & Coro
Anna
Kids
10:00 - 11:00
ESTETISKĀ VINGROŠANA (bērni 4-10 g.v.)
Marija

Power
10:00 - 11:00
Body Toning
Tatjana
Physiotherapy
10:00 - 11:00
VESELA MUGURA + STRETCHING
Irina D.
10:30
Kids pool
10:30 - 11:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)
Zane ( tel. 29214928)
Kids pool
10:30 - 11:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)
Zane ( tel. 29214928)
Mind & Body
10:30 - 11:30
DEEP STRETCHING
Lena
Kids pool
10:30 - 11:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Zane ( tel.29214928)
11:00
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija

Aqua
11:15 - 12:00
ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta, tel.29684556)
Oksana
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Laila/Jekaterina
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija

Aqua
11:15 - 12:00
ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta tel . 29684556)
Oksana ( tel. 29684556)
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Laila/Jekaterina
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevģenija

Aqua
11:15 - 12:00
ŪDENS AEROBIKA
Mariia
Fight
11:00 - 12:00
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Kids
11:00 - 12:00
BĒRNU BALETS (bērni 4-10 g.v.)
Marija

Mind & Body
11:00 - 12:00
Callanetics
Arina
11:30
Kids pool
11:30 - 12:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-7 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)
Kids pool
11:30 - 12:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)
Zane (tel. 29214928)
Kids pool
11:30 - 12:20
PEL:DĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 9-12 g.v.)
Zane (tel. 29214928)
12:00
Kids pool
12:15 - 13:05
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-7 g.v.)
Zane (tel. 29214928)
Fight
12:00 - 13:00
MMA
Rolands Mikalauskas

Power
12:00 - 13:00
SUPER PRESS
Oksana
13:00
Physiotherapy
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA
Arina
Kids pool
13:00 - 13:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna(tel. 29113346)
Physiotherapy
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA
Arina
Kids pool
13:00 - 13:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel.29113346)

Mind & Body
13:00 - 14:00
SLAVU YOGA BELOYAR
Marija
Mind & Bodyno 17.05
Kids pool
13:00 - 13:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

Fight
13:00 - 14:00
BOKSS
Valerijs Mikalauskas
13:30
Kids pool
13:50 - 14:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
Kids pool
13:50 - 14:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel.29113346)
14:00
Kids pool
14:00 - 14:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel.29113346)
Kids pool
14:00 - 14:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Kids pool
14:00 - 14:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
14:30
Kids pool
14:50 - 15:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Kids pool
14:40 - 15:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Kids pool
14:50 - 15:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Kids pool
14:50 - 15:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Kids pool
14:40 - 15:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
15:00
Kids pool
15:00 - 15:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )
Artūrs ( tel. 27179137)
Kids pool
15:00 - 15:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Artūrs ( tel. 27179137)
15:30
Kids pool
15:40 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Kids pool
15:30 - 16:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel,. 29113346)
Kids pool
15:30 - 16:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( berni 9-12 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

Kids pool
15:40 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Kids pool
15:40 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Kids pool
15:30 - 16:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)

Kids pool
15:50 - 16:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Artūrs (tel. 27179137)
16:00
Kids pool
16:20 - 17:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
Kids pool
16:20 - 17:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
16:30
Kids pool
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel.29113346)

Kids
16:30 - 17:30
BĒRNU BALETS (bērni 4-10 g.v.)
Marija
Kids pool
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

Kids pool
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
Kids pool
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
Kids pool
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v. )
Zane ( tel. 29214928)
17:00
Fight
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas

Kids pool
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Marina (tel.29600351)

Kids pool
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Fight
17:00 - 18:00
BOKSS/KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
Fight
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas

Kids pool
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)
Fight
17:00 - 18:00
BOKSS/KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas

Kids pool
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
Fight
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas

Kids pool
17:15 - 18:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 9-12 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

Kids pool
17:20 - 18:10
PELDĒSANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )
Marina (tel.29600351)
Kids pool
17:00 - 17:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Artūrs ( tel. 27179137)
17:30
Mixed types
17:30 - 18:30
INTERVAL TRAINING
Irina D.
Mixed types
17:30 - 18:30
FITBALL
Jekaterina
Kids pool
17:30 - 18:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Zane (tel. 29214928)

Kids
17:30 - 18:30
ESTETISKĀ VINGROŠANA (bērni 4-10 g.v.)
Marija
Mixed types
17:30 - 18:30
ABS + STRETCHING
Jekaterina
Mixed types
17:30 - 18:30
ABL
Irina D.
18:00
Cardio
18:00 - 19:00
Step
Anna

Kids pool
18:10 - 18:55
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Artūrs ( tel.27179137)
Power
18:00 - 19:00
Body Toning
Oksana
Powerno 17.05
Cardio
18:00 - 19:00
Fat Burner & Coro
Anna

Kids pool
18:10 - 19:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)
Power
18:00 - 19:00
TABATA
Oksana
Powerno 17.05
Mixed types
18:00 - 19:00
TOTAL BODY WORKOUT
Tatjana

Kids pool
18:10 - 19:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)
Aqua
18:00 - 18:45
ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta tel. 26480258)
Mariia (tel. 26480258)
18:30
Fight
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Physiotherapy
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.
Fight
18:30 - 19:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Mind & Body
18:30 - 19:30
YOGA
Dina
Mind & Bodyno 17.05
Kids pool
18:30 - 19:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( berni 5-6 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

Fight
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Physiotherapy
18:30 - 19:30
VESELA MUGURA
Laila/Kolmakova J.
Fight
18:30 - 19:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Mind & Body
18:30 - 19:30
Yoga
Dina
Kids pool
18:30 - 19:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-6 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

Fight
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Physiotherapy
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.
19:00
Kids pool
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)

Power
19:00 - 20:00
BODY ARCHITECT
Tatjana
Kids pool
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Zane (tel.29214928)

Power
19:00 - 20:00
LOWER BODY
Jevgenija
Kids pool
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)

Mind & Body
19:00 - 20:00
DEEP STRETCHING
Lena
Kids pool
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Zane ( tel. 29214928)

Power
19:00 - 20:00
BODY ARCHITECT
Jevgenija
Kids pool
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel.29600351)

Power
19:00 - 20:00
FUNCTIONAL TRAINING
Ira
19:30
Power
19:30 - 20:30
SLOWLY & STRONG
Jevgenija
Fight
19:30 - 20:30
LADY'S BOKSS
Rolands Mikalauskas
Mind & Body
19:30 - 20:30
PILATES
Jevgenija

Kids pool
19:45 - 20:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Marina ( tel. 29600351)
Fight
19:30 - 20:30
LADY'S BOKSS
Rolands
20:00
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.

Fight
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
Power
20:00 - 21:00
BODY ARCHITECT
Irina D.
Body Bike
20:00 - 19:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.

Fight
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
Power
20:00 - 21:00
INTERVAL TRAINING
Irina D.
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.

Fight
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Pirmdiena

  • Power LOWER BODYJevgenija
    09:00 - 10.00
  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Aqua ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta, tel.29684556)Oksana
    11:15 - 12.00
  • Physiotherapy VESELA MUGURAArina
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel.29113346)
    14:00 - 14.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:50 - 15.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    15:40 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel.29113346)
    16:30 - 17.20
  • Kids BĒRNU BALETS (bērni 4-10 g.v.)Marija
    16:30 - 17.30
  • Fight Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Marina (tel.29600351)
    17:20 - 18.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    17:20 - 18.10
  • Mixed types INTERVAL TRAININGIrina D.
    17:30 - 18.30
  • Cardio StepAnna
    18:00 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Artūrs ( tel.27179137)
    18:10 - 18.55
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Physiotherapy Fizio & PilatesKolmakova J.
    18:30 - 19.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    19:00 - 19.50
  • Power BODY ARCHITECTTatjana
    19:00 - 20.00
  • Power SLOWLY & STRONGJevgenija
    19:30 - 20.30
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 21.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Mixed types PERFECT BODYMarina
    10:00 - 11.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)Zane ( tel. 29214928)
    10:30 - 11.20
  • Mind & Body PILATESLaila/Jekaterina
    11:00 - 12.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-7 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna(tel. 29113346)
    13:00 - 13.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    13:50 - 14.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:40 - 15.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel,. 29113346)
    15:30 - 16.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    16:20 - 17.10
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Mixed types FITBALLJekaterina
    17:30 - 18.30
  • Power Body ToningOksana
    18:00 - 19.00
  • Fight Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body YOGADina
    18:30 - 19.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Zane (tel.29214928)
    19:00 - 19.50
  • Power LOWER BODYJevgenija
    19:00 - 20.00
  • Fight LADY'S BOKSSRolands Mikalauskas
    19:30 - 20.30
  • Power BODY ARCHITECTIrina D.
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Power FUNCTIONAL TRAININGJevgenija
    09:00 - 10.00
  • Cardio Cardio Dance/ABSAnna
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Aqua ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta tel . 29684556)Oksana ( tel. 29684556)
    11:15 - 12.00
  • Physiotherapy VESELA MUGURAArina
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:00 - 14.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:50 - 15.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )Artūrs ( tel. 27179137)
    15:00 - 15.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( berni 9-12 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    15:30 - 16.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta) Žanna & Inna (tel. 29113346)
    15:40 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    16:30 - 17.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    16:30 - 17.20
  • Fight Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    17:20 - 18.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Zane (tel. 29214928)
    17:30 - 18.20
  • Kids ESTETISKĀ VINGROŠANA (bērni 4-10 g.v.)Marija
    17:30 - 18.30
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    18:00 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    18:10 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( berni 5-6 g.v.) Zane ( tel. 29214928)
    18:30 - 19.20
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Physiotherapy VESELA MUGURALaila/Kolmakova J.
    18:30 - 19.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    19:00 - 19.50
  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body PILATES Jevgenija
    19:30 - 20.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta) Marina ( tel. 29600351)
    19:45 - 20.30
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 19.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Mixed types LOWER BODYMarina
    10:00 - 11.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)Zane ( tel. 29214928)
    10:30 - 11.20
  • Mind & Body PILATESLaila/Jekaterina
    11:00 - 12.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)Zane (tel. 29214928)
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    14:00 - 14.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:50 - 15.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )Žanna & Inna (tel. 29113346)
    15:40 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    16:30 - 17.20
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    17:20 - 18.10
  • Mixed types ABS + STRETCHINGJekaterina
    17:30 - 18.30
  • Power TABATAOksana
    18:00 - 19.00
  • Fight Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body YogaDina
    18:30 - 19.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Zane ( tel. 29214928)
    19:00 - 19.50
  • Power BODY ARCHITECTJevgenija
    19:00 - 20.00
  • Fight LADY'S BOKSSRolands
    19:30 - 20.30
  • Power INTERVAL TRAININGIrina D.
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Power Body ArchitectJevģenija
    09:00 - 10.00
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    10:30 - 11.30
  • Mind & Body PilatesJevģenija
    11:00 - 12.00
  • Aqua ŪDENS AEROBIKA Mariia
    11:15 - 12.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel.29113346)
    13:00 - 13.50
  • Mind & Body SLAVU YOGA BELOYARMarija
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel.29113346)
    13:50 - 14.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    14:40 - 15.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Artūrs ( tel. 27179137)
    15:00 - 15.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    15:30 - 16.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Artūrs (tel. 27179137)
    15:50 - 16.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    16:20 - 17.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v. )Zane ( tel. 29214928)
    16:30 - 17.20
  • Fight Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 9-12 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    17:15 - 18.00
  • Kids pool PELDĒSANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )Marina (tel.29600351)
    17:20 - 18.10
  • Mixed types ABLIrina D.
    17:30 - 18.30
  • Mixed types TOTAL BODY WORKOUTTatjana
    18:00 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    18:10 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-6 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    18:30 - 19.15
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Physiotherapy Fizio & PilatesKolmakova J.
    18:30 - 19.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel.29600351)
    19:00 - 19.50
  • Power FUNCTIONAL TRAININGIra
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 21.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Sestdiena

  • Mixed types INTERVAL TRAININGJekaterina
    09:00 - 10.00
  • Physiotherapy NIGUMA YOGA Dina
    09:00 - 10.00
  • Kids ESTETISKĀ VINGROŠANA (bērni 4-10 g.v.)Marija
    10:00 - 11.00
  • Power Body ToningTatjana
    10:00 - 11.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Zane ( tel.29214928)
    10:30 - 11.20
  • Fight Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    11:00 - 12.00
  • Kids BĒRNU BALETS (bērni 4-10 g.v.)Marija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body CallaneticsArina
    11:00 - 12.00
  • Kids pool PEL:DĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 9-12 g.v.)Zane (tel. 29214928)
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-7 g.v.)Zane (tel. 29214928)
    12:15 - 13.05
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    13:00 - 13.50
  • Fight BOKSSValerijs Mikalauskas
    13:00 - 14.00
  • Mind & Body NIGUMA YOGADina
    00:00 - 10.00
  • Mind & Body NIGUMA YOGADina
    00:00 - 10.00
  • Mixed types FUNCTIONAL TRAINING (V.Selujanova metodika)Vasilijs
    00:00 - 10.00

Svētdiena

  • Mixed types BODY ARCHITECTJekaterina
    09:00 - 10.00
  • Physiotherapy VESELA MUGURA + STRETCHINGIrina D.
    10:00 - 11.00
  • Fight MMARolands Mikalauskas
    12:00 - 13.00
  • Power SUPER PRESSOksana
    12:00 - 13.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Artūrs ( tel. 27179137)
    17:00 - 17.50
  • Aqua ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta tel. 26480258)Mariia (tel. 26480258)
    18:00 - 18.45
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
Cardio Dance/ABS
Anna
10:00 - 11:00
Fat Burner & Coro
Anna
18:00
18:00 - 19:00
Step
Anna
18:00 - 19:00
Fat Burner & Coro
Anna

Pirmdiena

  • Cardio StepAnna
    18:00 - 19.00

Trešdiena

  • Cardio Cardio Dance/ABSAnna
    10:00 - 11.00
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    18:00 - 19.00

Piektdiena

  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    10:00 - 11.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
09:00 - 10:00
LOWER BODY
Jevgenija
Powerzal A
09:00 - 10:00
FUNCTIONAL TRAINING
Jevgenija
09:00 - 10:00
Body Architect
Jevģenija
10:00
10:00 - 11:00
Body Toning
Tatjana
12:00
12:00 - 13:00
SUPER PRESS
Oksana
18:00
18:00 - 19:00
Body Toning
Oksana
Powerno 17.05
18:00 - 19:00
TABATA
Oksana
Powerno 17.05
19:00
19:00 - 20:00
BODY ARCHITECT
Tatjana
19:00 - 20:00
LOWER BODY
Jevgenija
19:00 - 20:00
BODY ARCHITECT
Jevgenija
19:00 - 20:00
FUNCTIONAL TRAINING
Ira
19:30
19:30 - 20:30
SLOWLY & STRONG
Jevgenija
20:00
20:00 - 21:00
BODY ARCHITECT
Irina D.
20:00 - 21:00
INTERVAL TRAINING
Irina D.

Pirmdiena

  • Power LOWER BODYJevgenija
    09:00 - 10.00
  • Power BODY ARCHITECTTatjana
    19:00 - 20.00
  • Power SLOWLY & STRONGJevgenija
    19:30 - 20.30

Otrdiena

  • Power Body ToningOksana
    18:00 - 19.00
  • Power LOWER BODYJevgenija
    19:00 - 20.00
  • Power BODY ARCHITECTIrina D.
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Power FUNCTIONAL TRAININGJevgenija
    09:00 - 10.00

Ceturtdiena

  • Power TABATAOksana
    18:00 - 19.00
  • Power BODY ARCHITECTJevgenija
    19:00 - 20.00
  • Power INTERVAL TRAININGIrina D.
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Power Body ArchitectJevģenija
    09:00 - 10.00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGIra
    19:00 - 20.00

Sestdiena

  • Power Body ToningTatjana
    10:00 - 11.00

Svētdiena

  • Power SUPER PRESSOksana
    12:00 - 13.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
20:00
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.
20:00 - 19:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.

Pirmdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 19.00

Piektdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 21.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
DEEP STRETCHING
Lena
10:30
10:30 - 11:30
DEEP STRETCHING
Lena
11:00
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija
11:00 - 12:00
PILATES
Laila/Jekaterina
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija
11:00 - 12:00
PILATES
Laila/Jekaterina
11:00 - 12:00
Pilates
Jevģenija
11:00 - 12:00
Callanetics
Arina
13:00
13:00 - 14:00
SLAVU YOGA BELOYAR
Marija
Mind & Bodyno 17.05
18:30
18:30 - 19:30
YOGA
Dina
Mind & Bodyno 17.05
18:30 - 19:30
Yoga
Dina
19:00
19:00 - 20:00
DEEP STRETCHING
Lena
19:30
19:30 - 20:30
PILATES
Jevgenija

Pirmdiena

  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12.00

Otrdiena

  • Mind & Body PILATESLaila/Jekaterina
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body YOGADina
    18:30 - 19.30

Trešdiena

  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body PILATES Jevgenija
    19:30 - 20.30

Ceturtdiena

  • Mind & Body PILATESLaila/Jekaterina
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body YogaDina
    18:30 - 19.30

Piektdiena

  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    10:30 - 11.30
  • Mind & Body PilatesJevģenija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body SLAVU YOGA BELOYARMarija
    13:00 - 14.00

Sestdiena

  • Mind & Body CallaneticsArina
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body NIGUMA YOGADina
    00:00 - 10.00
  • Mind & Body NIGUMA YOGADina
    00:00 - 10.00
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
ESTETISKĀ VINGROŠANA (bērni 4-10 g.v.)
Marija
11:00
11:00 - 12:00
BĒRNU BALETS (bērni 4-10 g.v.)
Marija
16:30
16:30 - 17:30
BĒRNU BALETS (bērni 4-10 g.v.)
Marija
17:30
17:30 - 18:30
ESTETISKĀ VINGROŠANA (bērni 4-10 g.v.)
Marija

Pirmdiena

  • Kids BĒRNU BALETS (bērni 4-10 g.v.)Marija
    16:30 - 17.30

Trešdiena

  • Kids ESTETISKĀ VINGROŠANA (bērni 4-10 g.v.)Marija
    17:30 - 18.30

Sestdiena

  • Kids ESTETISKĀ VINGROŠANA (bērni 4-10 g.v.)Marija
    10:00 - 11.00
  • Kids BĒRNU BALETS (bērni 4-10 g.v.)Marija
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11:00
11:00 - 12:00
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
12:00
12:00 - 13:00
MMA
Rolands Mikalauskas
13:00
13:00 - 14:00
BOKSS
Valerijs Mikalauskas
17:00
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas
17:00 - 18:00
BOKSS/KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas
17:00 - 18:00
BOKSS/KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas
18:30
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
18:30 - 19:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
18:30 - 19:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
19:30
19:30 - 20:30
LADY'S BOKSS
Rolands Mikalauskas
19:30 - 20:30
LADY'S BOKSS
Rolands
20:00
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Pirmdiena

  • Fight Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Fight BOKSS/KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Fight Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Fight LADY'S BOKSSRolands Mikalauskas
    19:30 - 20.30

Trešdiena

  • Fight Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Fight BOKSS/KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Fight Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Fight LADY'S BOKSSRolands
    19:30 - 20.30

Piektdiena

  • Fight Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Sestdiena

  • Fight Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    11:00 - 12.00
  • Fight BOKSSValerijs Mikalauskas
    13:00 - 14.00

Svētdiena

  • Fight MMARolands Mikalauskas
    12:00 - 13.00
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
09:00 - 10:00
NIGUMA YOGA
Dina
10:00
10:00 - 11:00
VESELA MUGURA + STRETCHING
Irina D.
13:00
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA
Arina
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA
Arina
18:30
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.
18:30 - 19:30
VESELA MUGURA
Laila/Kolmakova J.
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.

Pirmdiena

Trešdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11:00
11:15 - 12:00
ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta, tel.29684556)
Oksana
11:15 - 12:00
ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta tel . 29684556)
Oksana ( tel. 29684556)
11:15 - 12:00
ŪDENS AEROBIKA
Mariia
18:00
18:00 - 18:45
ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta tel. 26480258)
Mariia (tel. 26480258)

Pirmdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta, tel.29684556)Oksana
    11:15 - 12.00

Trešdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta tel . 29684556)Oksana ( tel. 29684556)
    11:15 - 12.00

Piektdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKA Mariia
    11:15 - 12.00

Svētdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKA ( pēc pieraksta tel. 26480258)Mariia (tel. 26480258)
    18:00 - 18.45
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:30
10:30 - 11:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)
Zane ( tel. 29214928)
10:30 - 11:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)
Zane ( tel. 29214928)
10:30 - 11:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Zane ( tel.29214928)
11:30
11:30 - 12:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-7 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)
11:30 - 12:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)
Zane (tel. 29214928)
11:30 - 12:20
PEL:DĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 9-12 g.v.)
Zane (tel. 29214928)
12:00
12:15 - 13:05
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-7 g.v.)
Zane (tel. 29214928)
13:00
13:00 - 13:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna(tel. 29113346)
13:00 - 13:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel.29113346)
13:00 - 13:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)
13:30
13:50 - 14:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
13:50 - 14:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel.29113346)
14:00
14:00 - 14:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel.29113346)
14:00 - 14:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
14:00 - 14:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
14:30
14:50 - 15:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
14:40 - 15:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
14:50 - 15:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
14:50 - 15:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
14:40 - 15:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
15:00
15:00 - 15:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )
Artūrs ( tel. 27179137)
15:00 - 15:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Artūrs ( tel. 27179137)
15:30
15:40 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
15:30 - 16:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel,. 29113346)
15:30 - 16:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( berni 9-12 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

15:40 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
15:40 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )
Žanna & Inna (tel. 29113346)
15:30 - 16:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)

15:50 - 16:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Artūrs (tel. 27179137)
16:00
16:20 - 17:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
16:20 - 17:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
16:30
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel.29113346)
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna ( tel. 29113346)
16:30 - 17:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v. )
Zane ( tel. 29214928)
17:00
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Marina (tel.29600351)

17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Žanna & Inna (tel. 29113346)
17:15 - 18:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 9-12 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)

17:20 - 18:10
PELDĒSANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )
Marina (tel.29600351)
17:00 - 17:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Artūrs ( tel. 27179137)
17:30
17:30 - 18:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Zane (tel. 29214928)
18:00
18:10 - 18:55
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Artūrs ( tel.27179137)
18:10 - 19:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)
18:10 - 19:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)
18:30
18:30 - 19:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( berni 5-6 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)
18:30 - 19:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-6 g.v.)
Zane ( tel. 29214928)
19:00
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Zane (tel.29214928)
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel. 29600351)
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Zane ( tel. 29214928)
19:00 - 19:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Marina (tel.29600351)
19:30
19:45 - 20:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)
Marina ( tel. 29600351)

Pirmdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel.29113346)
    14:00 - 14.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:50 - 15.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    15:40 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel.29113346)
    16:30 - 17.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Marina (tel.29600351)
    17:20 - 18.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    17:20 - 18.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Artūrs ( tel.27179137)
    18:10 - 18.55
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    19:00 - 19.50

Otrdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)Zane ( tel. 29214928)
    10:30 - 11.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-7 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna(tel. 29113346)
    13:00 - 13.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    13:50 - 14.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:40 - 15.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel,. 29113346)
    15:30 - 16.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    16:20 - 17.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Zane (tel.29214928)
    19:00 - 19.50

Trešdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:00 - 14.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:50 - 15.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )Artūrs ( tel. 27179137)
    15:00 - 15.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( berni 9-12 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    15:30 - 16.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta) Žanna & Inna (tel. 29113346)
    15:40 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    16:30 - 17.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    16:30 - 17.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    17:20 - 18.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Zane (tel. 29214928)
    17:30 - 18.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    18:10 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( berni 5-6 g.v.) Zane ( tel. 29214928)
    18:30 - 19.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    19:00 - 19.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta) Marina ( tel. 29600351)
    19:45 - 20.30

Ceturtdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)Zane ( tel. 29214928)
    10:30 - 11.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)Zane (tel. 29214928)
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    14:00 - 14.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    14:50 - 15.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )Žanna & Inna (tel. 29113346)
    15:40 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    16:30 - 17.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    17:20 - 18.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Zane ( tel. 29214928)
    19:00 - 19.50

Piektdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel.29113346)
    13:00 - 13.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel.29113346)
    13:50 - 14.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    14:40 - 15.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Artūrs ( tel. 27179137)
    15:00 - 15.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Žanna & Inna ( tel. 29113346)
    15:30 - 16.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( pēc pieraksta)Artūrs (tel. 27179137)
    15:50 - 16.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Žanna & Inna (tel. 29113346)
    16:20 - 17.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v. )Zane ( tel. 29214928)
    16:30 - 17.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 9-12 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    17:15 - 18.00
  • Kids pool PELDĒSANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta )Marina (tel.29600351)
    17:20 - 18.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel. 29600351)
    18:10 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-6 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    18:30 - 19.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Marina (tel.29600351)
    19:00 - 19.50

Sestdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Zane ( tel.29214928)
    10:30 - 11.20
  • Kids pool PEL:DĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 9-12 g.v.)Zane (tel. 29214928)
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 5-7 g.v.)Zane (tel. 29214928)
    12:15 - 13.05
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 6-8 g.v.)Zane ( tel. 29214928)
    13:00 - 13.50

Svētdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Artūrs ( tel. 27179137)
    17:00 - 17.50
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
09:00 - 10:00
INTERVAL TRAINING
Jekaterina
09:00 - 10:00
BODY ARCHITECT
Jekaterina
10:00
10:00 - 11:00
PERFECT BODY
Marina
10:00 - 11:00
LOWER BODY
Marina
17:30
17:30 - 18:30
INTERVAL TRAINING
Irina D.
17:30 - 18:30
FITBALL
Jekaterina
17:30 - 18:30
ABS + STRETCHING
Jekaterina
17:30 - 18:30
ABL
Irina D.
18:00
18:00 - 19:00
TOTAL BODY WORKOUT
Tatjana

Pirmdiena

  • Mixed types INTERVAL TRAININGIrina D.
    17:30 - 18.30

Otrdiena

  • Mixed types PERFECT BODYMarina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FITBALLJekaterina
    17:30 - 18.30

Ceturtdiena

  • Mixed types LOWER BODYMarina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types ABS + STRETCHINGJekaterina
    17:30 - 18.30

Piektdiena

  • Mixed types ABLIrina D.
    17:30 - 18.30
  • Mixed types TOTAL BODY WORKOUTTatjana
    18:00 - 19.00

Sestdiena

  • Mixed types INTERVAL TRAININGJekaterina
    09:00 - 10.00
  • Mixed types FUNCTIONAL TRAINING (V.Selujanova metodika)Vasilijs
    00:00 - 10.00

Svētdiena

  • Mixed types BODY ARCHITECTJekaterina
    09:00 - 10.00
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
07:30
Physiotherapy
07:45 - 09:00
ĀRSTNIECISKA VINGROŠANA
SANDRA ŠARLOVSKA
08:30
Mixed types
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Marija
Mixed types
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Marija
Mixed types
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Marija
09:30
Power
09:30 - 10:30
POWER + SUPER PRESS
Marija
Mixed types
09:30 - 10:30
BODY TONING
Kristina
Mixed types
09:30 - 10:30
APĻA TRENIŅŠ & ROLL
Marija
Mixed types
09:30 - 10:30
BODY TONING
Kristina
Mind & Body
09:30 - 10:30
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
10:30
Physiotherapy
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
no 26.05. Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
12:00
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Kakla Spondiloze
no 26.05. Fiz-te Sandra Š
Physiotherapy
12:00 - 13:00
SENIORU Gr.
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
17:30
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Arina
Dance
17:30 - 18:30
Zumba
Evelīna
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Arina
18:00
Power
18:00 - 19:00
TOTAL BODY WORKOUT
Marija
Cardio
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena līdz 22.08.
Cardio
18:00 - 19:00
APĻA TRENIŅŠ
Marija
Cardio
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena līdz 22.08.
Mind & Body
18:00 - 19:00
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
18:30
Cardio
18:30 - 19:30
FUNCTIONAL TR
Marija
19:00
Mind & Body
19:00 - 20:00
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
Power
19:00 - 20:00
PUMP
Baiba no 10.08.
Mind & Body
19:00 - 20:00
SLĀVU JOGA (pēc beloyar sist.)
Marija no 26.08.
Power
19:00 - 20:00
PUMP
Baiba no 10.08.
Mixed types
19:00 - 20:00
FUNCTIONAL TRAINING
MARIJA
19:30
Power
19:30 - 20:30
Cardio+power
Baiba no 10.08.

Pirmdiena

  • Mixed types Interval IntensiveMarija
    08:30 - 09.30
  • Power POWER + SUPER PRESSMarija
    09:30 - 10.30
  • Power TOTAL BODY WORKOUTMarija
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.) Marija
    19:00 - 20.00

Otrdiena

  • Physiotherapy ĀRSTNIECISKA VINGROŠANASANDRA ŠARLOVSKA
    07:45 - 09.00
  • Mixed types BODY TONINGKristina
    09:30 - 10.30
  • Physiotherapy Difūza spondilozeno 26.05. Fiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.30
  • Physiotherapy Kakla Spondilozeno 26.05. Fiz-te Sandra Š
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body PilatesArina
    17:30 - 18.30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena līdz 22.08.
    18:00 - 19.00
  • Cardio FUNCTIONAL TRMarija
    18:30 - 19.30
  • Power PUMPBaiba no 10.08.
    19:00 - 20.00
  • Power Strong ButtArina
    00:00 - 10.00

Trešdiena

  • Mixed types Interval IntensiveMarija
    08:30 - 09.30
  • Mixed types APĻA TRENIŅŠ & ROLLMarija
    09:30 - 10.30
  • Physiotherapy SENIORU Gr.Fiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.00
  • Dance ZumbaEvelīna
    17:30 - 18.30
  • Cardio APĻA TRENIŅŠMarija
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body SLĀVU JOGA (pēc beloyar sist.)Marija no 26.08.
    19:00 - 20.00
  • Power Cardio+powerBaiba no 10.08.
    19:30 - 20.30

Ceturtdiena

  • Mixed types BODY TONINGKristina
    09:30 - 10.30
  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.30
  • Physiotherapy Kakla spondilozeFiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body PilatesArina
    17:30 - 18.30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena līdz 22.08.
    18:00 - 19.00
  • Power PUMP Baiba no 10.08.
    19:00 - 20.00

Piektdiena

  • Mixed types Interval IntensiveMarija
    08:30 - 09.30
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)Marija
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)Marija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types FUNCTIONAL TRAININGMARIJA
    19:00 - 20.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
18:00
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena līdz 22.08.
18:00 - 19:00
APĻA TRENIŅŠ
Marija
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena līdz 22.08.
18:30
18:30 - 19:30
FUNCTIONAL TR
Marija

Otrdiena

  • Cardio Total Body WorkoutĻena līdz 22.08.
    18:00 - 19.00
  • Cardio FUNCTIONAL TRMarija
    18:30 - 19.30

Trešdiena

  • Cardio APĻA TRENIŅŠMarija
    18:00 - 19.00

Ceturtdiena

  • Cardio Total Body WorkoutĻena līdz 22.08.
    18:00 - 19.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
POWER + SUPER PRESS
Marija
18:00
18:00 - 19:00
TOTAL BODY WORKOUT
Marija
19:00
19:00 - 20:00
PUMP
Baiba no 10.08.
19:00 - 20:00
PUMP
Baiba no 10.08.
19:30
19:30 - 20:30
Cardio+power
Baiba no 10.08.

Pirmdiena

  • Power POWER + SUPER PRESSMarija
    09:30 - 10.30
  • Power TOTAL BODY WORKOUTMarija
    18:00 - 19.00

Otrdiena

  • Power PUMPBaiba no 10.08.
    19:00 - 20.00
  • Power Strong ButtArina
    00:00 - 10.00

Trešdiena

  • Power Cardio+powerBaiba no 10.08.
    19:30 - 20.30

Ceturtdiena

  • Power PUMP Baiba no 10.08.
    19:00 - 20.00
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
17:30
17:30 - 18:30
Pilates
Arina
17:30 - 18:30
Pilates
Arina
18:00
18:00 - 19:00
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
19:00
19:00 - 20:00
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
19:00 - 20:00
SLĀVU JOGA (pēc beloyar sist.)
Marija no 26.08.

Pirmdiena

  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.) Marija
    19:00 - 20.00

Otrdiena

  • Mind & Body PilatesArina
    17:30 - 18.30

Trešdiena

  • Mind & Body SLĀVU JOGA (pēc beloyar sist.)Marija no 26.08.
    19:00 - 20.00

Ceturtdiena

  • Mind & Body PilatesArina
    17:30 - 18.30

Piektdiena

  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)Marija
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)Marija
    18:00 - 19.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
17:30
17:30 - 18:30
Zumba
Evelīna

Trešdiena

  • Dance ZumbaEvelīna
    17:30 - 18.30
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
07:30
07:45 - 09:00
ĀRSTNIECISKA VINGROŠANA
SANDRA ŠARLOVSKA
10:30
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
no 26.05. Fiz-te Sandra Š.
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
12:00
12:00 - 13:00
Kakla Spondiloze
no 26.05. Fiz-te Sandra Š
12:00 - 13:00
SENIORU Gr.
Fiz-te Sandra Š.
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.

Otrdiena

  • Physiotherapy ĀRSTNIECISKA VINGROŠANASANDRA ŠARLOVSKA
    07:45 - 09.00
  • Physiotherapy Difūza spondilozeno 26.05. Fiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.30
  • Physiotherapy Kakla Spondilozeno 26.05. Fiz-te Sandra Š
    12:00 - 13.00

Trešdiena

Ceturtdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08:30
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Marija
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Marija
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Marija
09:30
09:30 - 10:30
BODY TONING
Kristina
09:30 - 10:30
APĻA TRENIŅŠ & ROLL
Marija
09:30 - 10:30
BODY TONING
Kristina
19:00
19:00 - 20:00
FUNCTIONAL TRAINING
MARIJA

Pirmdiena

  • Mixed types Interval IntensiveMarija
    08:30 - 09.30

Otrdiena

  • Mixed types BODY TONINGKristina
    09:30 - 10.30

Trešdiena

  • Mixed types Interval IntensiveMarija
    08:30 - 09.30
  • Mixed types APĻA TRENIŅŠ & ROLLMarija
    09:30 - 10.30

Ceturtdiena

  • Mixed types BODY TONINGKristina
    09:30 - 10.30

Piektdiena

  • Mixed types Interval IntensiveMarija
    08:30 - 09.30
  • Mixed types FUNCTIONAL TRAININGMARIJA
    19:00 - 20.00
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
Cardio
09:30 - 10:30
TABATA
Jeļena

Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.

Power
09:30 - 10:30
BODY TONING
Jeļena
Power
09:30 - 10:30
BODY TONING
Jeļena
10:00
Kids
10:00 - 11:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 7-12 g.v.)
Nastja
10:30
Power
10:30 - 11:30
SUPER PRESS + STRETCHING
Eli
Powerlīdz 23/8
Power
10:30 - 11:30
TABATA + STRETCHING
Eli
Powerlīdz 23/08
Mind & Body
10:30 - 11:30
SRETCHING
Eli
Mind & Bodylīdz 23/08
Physiotherapy
10:30 - 11:30
ĀRSTNECISKĀ VINGROŠANA
Jelena
11:00
Kids
11:00 - 12:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (3-6 g.v)
Nastja
13:00
Mind & Body
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA & STRETCHING
Liana/ Ieva
Mind & Body
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA & STRETCHING
Liana/ Ieva
15:00
Fight
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
Fight
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
Fight
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
17:00
Kids
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni no 8-13 g.v.)
Liana
Kidsno16/08
Kids
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni no 8-13 g.v.)
Liana
Kidsno 16/08
Kids
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)
Liana
Kidsno 16/08
17:30
Cardio
17:30 - 18:30
TOTAL BUTT & PRESS
Ieva
Physiotherapy
17:30 - 18:30
Ārstnieciskā vingrošana
Jeļena
Fight
17:30 - 18:30
DŽUDO (bērni no 13g.v.)
M.Šteinbuks
Fightno 11/08

Power
17:30 - 18:30
INTERVAL TRAINING
Ieva
18:00
Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Jekaterina
Fight
18:00 - 18:45
TAEKWO-DO
A Saulite

Mixed types
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
Kids
18:00 - 19:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni 7-12 g.v.)
Nastja

Physiotherapy
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
UN LOCĪTAVU
VINGROŠANA
Jeakaterina
Fight
18:00 - 19:00
TAEKWON-DO
A Saulite

Fight
18:00 - 19:00
KIK-TAI BOKSS (bērni no 7.g.v.)
\\\"SPORTS-K\\\"

Kids
18:00 - 19:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (7-12 g.v.)
Nastja

Mixed types
18:00 - 19:00
TOTAL BUTT & PRESS
Ieva
Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Jekaterina
18:30
Fight
18:30 - 19:30
DŽUDO bērni no 7.g.v.
M Šteinbuks "MAKKABI"
Fightno 11/08

Fight
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”

Power
18:30 - 19:30
INTERVAL TRAINING
Ieva
Physiotherapy
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
Fight
18:30 - 19:30
DŽUDO (bērni no 7 g.v.)
M.Šteinbuks
Fightno 11/08

Fight
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”

Power
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
Physiotherapy
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
Fight
18:30 - 19:30
DŽUDO (berni no 7 g.v.)
M.Šteinbuks
Fightno 11/08

Fight
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”

Power
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
19:00
Mind & Body
19:00 - 20:00
VESELA MUGURA & LOCĪTAVAS
Jekaterina
Fight
19:00 - 20:00
KIK-TAI BOKSS
R.Šeinins
Fightlīdz 20/08

Power
19:00 - 20:00
STRONG Nation Intervāltreniņš
Ieva
Kids
19:00 - 20:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 3-6 g.v.)
Nastja

Mind & Body
19:00 - 20:00
PILATES BALL
Jekaterina
Fight
19:00 - 20:00
KIK-TAI BOKSS
R.Šeinins
Fightlīdz 20/08

Kids
19:00 - 20:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 3-6 g.v.)
Nastja

Power
19:00 - 20:00
STRONG Nation Intervāltreniņš
Ieva
Mind & Body
19:00 - 20:00
STRETCHING & RELAX
Jekaterina
19:30
Cardio
19:30 - 20:30
TABATA
Jeļena
Cardio
19:30 - 20:30
SVARA SAMAZINĀŠANAS
NODARBĪBA
Jelena
20:00
Fight
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Power
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅS
Tatjana
Fight
20:00 - 21:00
LADY BOXING
no 16 g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
Fight
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Power
20:00 - 21:00
FUNCTIONAL TRAINING
Tatjana
Powerno 18.05
Fight
20:00 - 21:00
LADY BOXING
no 16 g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Power
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana
Fight
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Pirmdiena

  • Power SUPER PRESS + STRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Kids CHEERDANCE (bērni no 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Cardio TOTAL BUTT & PRESSIeva
    17:30 - 18.30
  • Mind & Body PILATESJekaterina
    18:00 - 19.00
  • Fight DŽUDO bērni no 7.g.v.M Šteinbuks "MAKKABI"
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body VESELA MUGURA & LOCĪTAVASJekaterina
    19:00 - 20.00
  • Fight BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅSTatjana
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Cardio TABATAJeļena
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body VESELA MUGURA & STRETCHINGLiana/ Ieva
    13:00 - 14.00
  • Physiotherapy Ārstnieciskā vingrošanaJeļena
    17:30 - 18.30
  • Fight TAEKWO-DOA Saulite
    18:00 - 18.45
  • Mixed types INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00
  • Physiotherapy CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19.30
  • Fight KIK-TAI BOKSS R.Šeinins
    19:00 - 20.00
  • Power STRONG Nation IntervāltreniņšIeva
    19:00 - 20.00
  • Cardio TABATAJeļena
    19:30 - 20.30
  • Fight LADY BOXING
    no 16 g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Power TABATA + STRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Kids CHEERDANCE (bērni no 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Fight DŽUDO (bērni no 13g.v.)M.Šteinbuks
    17:30 - 18.30
  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    17:30 - 18.30
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni 7-12 g.v.)Nastja
    18:00 - 19.00
  • Physiotherapy VESELA MUGURA
    UN LOCĪTAVU
    VINGROŠANA
    Jeakaterina
    18:00 - 19.00
  • Fight DŽUDO (bērni no 7 g.v.)M.Šteinbuks
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 3-6 g.v.)Nastja
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body PILATES BALLJekaterina
    19:00 - 20.00
  • Fight BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGTatjana
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Power BODY TONINGJeļena
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body VESELA MUGURA & STRETCHINGLiana/ Ieva
    13:00 - 14.00
  • Fight TAEKWON-DO A Saulite
    18:00 - 19.00
  • Fight KIK-TAI BOKSS (bērni no 7.g.v.)\\\"SPORTS-K\\\"
    18:00 - 19.00
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (7-12 g.v.)Nastja
    18:00 - 19.00
  • Mixed types TOTAL BUTT & PRESSIeva
    18:00 - 19.00
  • Physiotherapy CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19.30
  • Fight KIK-TAI BOKSS R.Šeinins
    19:00 - 20.00
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 3-6 g.v.)Nastja
    19:00 - 20.00
  • Power STRONG Nation IntervāltreniņšIeva
    19:00 - 20.00
  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS
    NODARBĪBA
    Jelena
    19:30 - 20.30
  • Fight LADY BOXING
    no 16 g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Mind & Body SRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Kids CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Mind & Body PILATESJekaterina
    18:00 - 19.00
  • Fight DŽUDO (berni no 7 g.v.)M.Šteinbuks
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body STRETCHING & RELAXJekaterina
    19:00 - 20.00
  • Fight BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Sestdiena

  • Power BODY TONINGJeļena
    09:30 - 10.30
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 7-12 g.v.)Nastja
    10:00 - 11.00
  • Physiotherapy ĀRSTNECISKĀ VINGROŠANAJelena
    10:30 - 11.30
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (3-6 g.v)Nastja
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
TABATA
Jeļena
17:30
17:30 - 18:30
TOTAL BUTT & PRESS
Ieva
19:30
19:30 - 20:30
TABATA
Jeļena
19:30 - 20:30
SVARA SAMAZINĀŠANAS
NODARBĪBA
Jelena

Pirmdiena

  • Cardio TOTAL BUTT & PRESSIeva
    17:30 - 18.30

Otrdiena

  • Cardio TABATAJeļena
    09:30 - 10.30
  • Cardio TABATAJeļena
    19:30 - 20.30

Ceturtdiena

  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS
    NODARBĪBA
    Jelena
    19:30 - 20.30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
BODY TONING
Jeļena
09:30 - 10:30
BODY TONING
Jeļena
10:30
10:30 - 11:30
SUPER PRESS + STRETCHING
Eli
Powerlīdz 23/8
10:30 - 11:30
TABATA + STRETCHING
Eli
Powerlīdz 23/08
17:30
17:30 - 18:30
INTERVAL TRAINING
Ieva
18:30
18:30 - 19:30
INTERVAL TRAINING
Ieva
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
19:00
19:00 - 20:00
STRONG Nation Intervāltreniņš
Ieva
19:00 - 20:00
STRONG Nation Intervāltreniņš
Ieva
20:00
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅS
Tatjana
20:00 - 21:00
FUNCTIONAL TRAINING
Tatjana
Powerno 18.05
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana

Pirmdiena

  • Power SUPER PRESS + STRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:30 - 19.30
  • Power APĻVEIDA TRENIŅSTatjana
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Power STRONG Nation IntervāltreniņšIeva
    19:00 - 20.00

Trešdiena

  • Power TABATA + STRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    17:30 - 18.30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Power FUNCTIONAL TRAININGTatjana
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Power BODY TONINGJeļena
    09:30 - 10.30
  • Power STRONG Nation IntervāltreniņšIeva
    19:00 - 20.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30

Sestdiena

  • Power BODY TONINGJeļena
    09:30 - 10.30
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
10:30
10:30 - 11:30
SRETCHING
Eli
Mind & Bodylīdz 23/08
13:00
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA & STRETCHING
Liana/ Ieva
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA & STRETCHING
Liana/ Ieva
18:00
18:00 - 19:00
PILATES
Jekaterina
18:00 - 19:00
PILATES
Jekaterina
19:00
19:00 - 20:00
VESELA MUGURA & LOCĪTAVAS
Jekaterina
19:00 - 20:00
PILATES BALL
Jekaterina
19:00 - 20:00
STRETCHING & RELAX
Jekaterina

Pirmdiena

  • Mind & Body PILATESJekaterina
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body VESELA MUGURA & LOCĪTAVASJekaterina
    19:00 - 20.00

Otrdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body VESELA MUGURA & STRETCHINGLiana/ Ieva
    13:00 - 14.00

Trešdiena

  • Mind & Body PILATES BALLJekaterina
    19:00 - 20.00

Ceturtdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body VESELA MUGURA & STRETCHINGLiana/ Ieva
    13:00 - 14.00

Piektdiena

  • Mind & Body SRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Mind & Body PILATESJekaterina
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body STRETCHING & RELAXJekaterina
    19:00 - 20.00
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 7-12 g.v.)
Nastja
11:00
11:00 - 12:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (3-6 g.v)
Nastja
17:00
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni no 8-13 g.v.)
Liana
Kidsno16/08
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni no 8-13 g.v.)
Liana
Kidsno 16/08
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)
Liana
Kidsno 16/08
18:00
18:00 - 19:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni 7-12 g.v.)
Nastja
18:00 - 19:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (7-12 g.v.)
Nastja
19:00
19:00 - 20:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 3-6 g.v.)
Nastja
19:00 - 20:00
BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 3-6 g.v.)
Nastja

Pirmdiena

  • Kids CHEERDANCE (bērni no 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00

Trešdiena

  • Kids CHEERDANCE (bērni no 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni 7-12 g.v.)Nastja
    18:00 - 19.00
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 3-6 g.v.)Nastja
    19:00 - 20.00

Ceturtdiena

  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (7-12 g.v.)Nastja
    18:00 - 19.00
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 3-6 g.v.)Nastja
    19:00 - 20.00

Piektdiena

  • Kids CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00

Sestdiena

  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (bērni no 7-12 g.v.)Nastja
    10:00 - 11.00
  • Kids BĒRNU HOREOGRĀFIJA (3-6 g.v)Nastja
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
15:00
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
17:30
17:30 - 18:30
DŽUDO (bērni no 13g.v.)
M.Šteinbuks
Fightno 11/08
18:00
18:00 - 18:45
TAEKWO-DO
A Saulite
18:00 - 19:00
TAEKWON-DO
A Saulite

18:00 - 19:00
KIK-TAI BOKSS (bērni no 7.g.v.)
\\\"SPORTS-K\\\"
18:30
18:30 - 19:30
DŽUDO bērni no 7.g.v.
M Šteinbuks "MAKKABI"
Fightno 11/08

18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”
18:30 - 19:30
DŽUDO (bērni no 7 g.v.)
M.Šteinbuks
Fightno 11/08

18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”
18:30 - 19:30
DŽUDO (berni no 7 g.v.)
M.Šteinbuks
Fightno 11/08

18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”
19:00
19:00 - 20:00
KIK-TAI BOKSS
R.Šeinins
Fightlīdz 20/08
19:00 - 20:00
KIK-TAI BOKSS
R.Šeinins
Fightlīdz 20/08
20:00
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
20:00 - 21:00
LADY BOXING
no 16 g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
20:00 - 21:00
LADY BOXING
no 16 g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Pirmdiena

  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Fight DŽUDO bērni no 7.g.v.M Šteinbuks "MAKKABI"
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Fight TAEKWO-DOA Saulite
    18:00 - 18.45
  • Fight KIK-TAI BOKSS R.Šeinins
    19:00 - 20.00
  • Fight LADY BOXING
    no 16 g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Fight DŽUDO (bērni no 13g.v.)M.Šteinbuks
    17:30 - 18.30
  • Fight DŽUDO (bērni no 7 g.v.)M.Šteinbuks
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Fight TAEKWON-DO A Saulite
    18:00 - 19.00
  • Fight KIK-TAI BOKSS (bērni no 7.g.v.)\\\"SPORTS-K\\\"
    18:00 - 19.00
  • Fight KIK-TAI BOKSS R.Šeinins
    19:00 - 20.00
  • Fight LADY BOXING
    no 16 g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Fight DŽUDO (berni no 7 g.v.)M.Šteinbuks
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Fight BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:30
10:30 - 11:30
ĀRSTNECISKĀ VINGROŠANA
Jelena
17:30
17:30 - 18:30
Ārstnieciskā vingrošana
Jeļena
18:00
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
UN LOCĪTAVU
VINGROŠANA
Jeakaterina
18:30
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena

Otrdiena

Trešdiena

  • Physiotherapy VESELA MUGURA
    UN LOCĪTAVU
    VINGROŠANA
    Jeakaterina
    18:00 - 19.00

Ceturtdiena

Sestdiena

Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
18:00
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
18:00 - 19:00
TOTAL BUTT & PRESS
Ieva

Otrdiena

  • Mixed types INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00

Ceturtdiena

  • Mixed types TOTAL BUTT & PRESSIeva
    18:00 - 19.00
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas
**Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā
“MAKKABI”/”SPORTS-K”/”Legenda” nodarbības var apmeklēt pēc īpašām cenām
VFS -Vispārēja Fiziskā Sagatavotība
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08:30
Mind & Body
08:30 - 09:25
PILATES
Olga
Mixed types
08:30 - 09:25
BODY WORKOUT
Olga
Mind & Body
08:30 - 09:25
PILATES
Alisa
09:30
Mind & Body
09:30 - 10:25
SLOWLY & STRONG
Žanna
Mind & Body
09:30 - 10:25
YOGA Belojar
Marija
10:00
Mixed types
10:00 - 10:55
BODY WORKOUT
Olga
Mixed types
10:00 - 10:55
BODY ARHITECT
Olga
Mind & Body
10:00 - 10:55
SLOWLY & STRONG
Alisa
11:00
Mind & Body
11:00 - 11:55
PILATES
Žanna
Cardio
11:00 - 11:55
TABATA
Žanna
Mixed types
11:00 - 11:55
BODY WORKOUT
Marija
13:00
Mind & Body
13:00 - 13:55
YOGA Belojar
Marija
Mind & Body
13:00 - 13:55
YOGA Belojar
Marija
15:30
Mind & Body
15:30 - 16:25
YOGA
Nadi
Mind & Body
15:30 - 16:25
YOGA
Nadi
17:30
Mind & Body
17:45 - 18:40
YOGA
Nadi
Dance
17:30 - 18:25
DANCE CLASS
Alisa
Mind & Body
17:45 - 18:40
YOGA
Nadi
18:30
Mixed types
18:30 - 19:25
ABL
Olga
Mixed types
18:30 - 19:25
BODY ARHITECT
Alisa
Mixed types
18:30 - 19:25
BODY SCULPTURE
Olga
Power
18:30 - 19:25
POWER PUMP
Marija
19:00
Fight
19:00 - 19:55
BOKSS
Oļegs
Fight
19:00 - 19:55
BOKSS
Oļegs
Fight
19:00 - 19:55
BOKSS
Oļegs
20:00
Cardio
20:00 - 20:55
FAT BURNER
Olga
Mind & Body
20:00 - 20:55
SLOWLY & STRONG
Alisa
Cardio
20:00 - 20:55
FAT BURNER
Olga
Mixed types
20:00 - 20:55
FUNCTIONAL TRAINING
Marija
21:00
Mind & Body
21:00 - 21:55
YOGA Belojar
Marija
Mind & Body
21:00 - 21:55
YOGA Belojar
Marija

Pirmdiena

  • Mind & Body YOGANadi
    15:30 - 16.25
  • Mind & Body YOGANadi
    17:45 - 18.40
  • Mixed types ABLOlga
    18:30 - 19.25
  • Fight BOKSSOļegs
    19:00 - 19.55
  • Cardio FAT BURNEROlga
    20:00 - 20.55
  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    21:00 - 21.55

Otrdiena

  • Mind & Body PILATESOlga
    08:30 - 09.25
  • Mixed types BODY WORKOUTOlga
    10:00 - 10.55
  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    13:00 - 13.55
  • Dance DANCE CLASSAlisa
    17:30 - 18.25
  • Mixed types BODY ARHITECTAlisa
    18:30 - 19.25
  • Mind & Body SLOWLY & STRONGAlisa
    20:00 - 20.55

Trešdiena

  • Mind & Body PILATESŽanna
    11:00 - 11.55
  • Mind & Body YOGANadi
    17:45 - 18.40
  • Mixed types BODY SCULPTUREOlga
    18:30 - 19.25
  • Fight BOKSSOļegs
    19:00 - 19.55
  • Cardio FAT BURNEROlga
    20:00 - 20.55

Ceturtdiena

  • Mixed types BODY WORKOUTOlga
    08:30 - 09.25
  • Mixed types BODY ARHITECTOlga
    10:00 - 10.55
  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    13:00 - 13.55
  • Power POWER PUMPMarija
    18:30 - 19.25
  • Mixed types FUNCTIONAL TRAININGMarija
    20:00 - 20.55
  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    21:00 - 21.55

Piektdiena

  • Mind & Body PILATESAlisa
    08:30 - 09.25
  • Mind & Body SLOWLY & STRONGAlisa
    10:00 - 10.55
  • Mind & Body YOGANadi
    15:30 - 16.25
  • Fight BOKSSOļegs
    19:00 - 19.55

Sestdiena

  • Mind & Body SLOWLY & STRONGŽanna
    09:30 - 10.25
  • Cardio TABATAŽanna
    11:00 - 11.55

Svētdiena

  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    09:30 - 10.25
  • Mixed types BODY WORKOUTMarija
    11:00 - 11.55
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11:00
11:00 - 11:55
TABATA
Žanna
20:00
20:00 - 20:55
FAT BURNER
Olga
20:00 - 20:55
FAT BURNER
Olga

Pirmdiena

  • Cardio FAT BURNEROlga
    20:00 - 20.55

Trešdiena

  • Cardio FAT BURNEROlga
    20:00 - 20.55

Sestdiena

  • Cardio TABATAŽanna
    11:00 - 11.55
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
18:30
18:30 - 19:25
POWER PUMP
Marija

Ceturtdiena

  • Power POWER PUMPMarija
    18:30 - 19.25
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08:30
08:30 - 09:25
PILATES
Olga
08:30 - 09:25
PILATES
Alisa
09:30
09:30 - 10:25
SLOWLY & STRONG
Žanna
09:30 - 10:25
YOGA Belojar
Marija
10:00
10:00 - 10:55
SLOWLY & STRONG
Alisa
11:00
11:00 - 11:55
PILATES
Žanna
13:00
13:00 - 13:55
YOGA Belojar
Marija
13:00 - 13:55
YOGA Belojar
Marija
15:30
15:30 - 16:25
YOGA
Nadi
15:30 - 16:25
YOGA
Nadi
17:30
17:45 - 18:40
YOGA
Nadi
17:45 - 18:40
YOGA
Nadi
20:00
20:00 - 20:55
SLOWLY & STRONG
Alisa
21:00
21:00 - 21:55
YOGA Belojar
Marija
21:00 - 21:55
YOGA Belojar
Marija

Pirmdiena

  • Mind & Body YOGANadi
    15:30 - 16.25
  • Mind & Body YOGANadi
    17:45 - 18.40
  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    21:00 - 21.55

Otrdiena

  • Mind & Body PILATESOlga
    08:30 - 09.25
  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    13:00 - 13.55
  • Mind & Body SLOWLY & STRONGAlisa
    20:00 - 20.55

Trešdiena

  • Mind & Body PILATESŽanna
    11:00 - 11.55
  • Mind & Body YOGANadi
    17:45 - 18.40

Ceturtdiena

  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    13:00 - 13.55
  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    21:00 - 21.55

Piektdiena

  • Mind & Body PILATESAlisa
    08:30 - 09.25
  • Mind & Body SLOWLY & STRONGAlisa
    10:00 - 10.55
  • Mind & Body YOGANadi
    15:30 - 16.25

Sestdiena

  • Mind & Body SLOWLY & STRONGŽanna
    09:30 - 10.25

Svētdiena

  • Mind & Body YOGA BelojarMarija
    09:30 - 10.25
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
17:30
17:30 - 18:25
DANCE CLASS
Alisa

Otrdiena

  • Dance DANCE CLASSAlisa
    17:30 - 18.25
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
19:00
19:00 - 19:55
BOKSS
Oļegs
19:00 - 19:55
BOKSS
Oļegs
19:00 - 19:55
BOKSS
Oļegs

Pirmdiena

  • Fight BOKSSOļegs
    19:00 - 19.55

Trešdiena

  • Fight BOKSSOļegs
    19:00 - 19.55

Piektdiena

  • Fight BOKSSOļegs
    19:00 - 19.55
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08:30
08:30 - 09:25
BODY WORKOUT
Olga
10:00
10:00 - 10:55
BODY WORKOUT
Olga
10:00 - 10:55
BODY ARHITECT
Olga
11:00
11:00 - 11:55
BODY WORKOUT
Marija
18:30
18:30 - 19:25
ABL
Olga
18:30 - 19:25
BODY ARHITECT
Alisa
18:30 - 19:25
BODY SCULPTURE
Olga
20:00
20:00 - 20:55
FUNCTIONAL TRAINING
Marija

Pirmdiena

  • Mixed types ABLOlga
    18:30 - 19.25

Otrdiena

  • Mixed types BODY WORKOUTOlga
    10:00 - 10.55
  • Mixed types BODY ARHITECTAlisa
    18:30 - 19.25

Trešdiena

  • Mixed types BODY SCULPTUREOlga
    18:30 - 19.25

Ceturtdiena

  • Mixed types BODY WORKOUTOlga
    08:30 - 09.25
  • Mixed types BODY ARHITECTOlga
    10:00 - 10.55
  • Mixed types FUNCTIONAL TRAININGMarija
    20:00 - 20.55

Svētdiena

  • Mixed types BODY WORKOUTMarija
    11:00 - 11.55
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas