DŽUDO

  • DŽUDO – sporta cīņas veids, kurā dzīves filozofija un fiziskās audzināšanas sistēma demonstrē vaļas un tehnikas pārākumu pār rupju spēku, vienkopus ar metieniem ir arī atļauti sāpju (tikai rokām) un žņaudzošie paņēmieni.

Džudo bērniem ir labs veselībai, fiziskajai un garīgajai attīstībai, kā arī sagādā baudu un ļauj atbrīvot lieko enerģiju. Nodarbības attīsta koordināciju, trenē teskciju, veido disciplinētu un spēcīgu personu. Mācību procesā bērns mācās uzvarēt un zaudēt, kontrolēt savas emocijas, viņam veidojas uzvaras griba un pašapziņa. Palīdz uzlabot vispārējo veselības stāvokli.

 

Grupu nodarbības  bērniem no 5 g.v. un pieaugušajiem.

PURVCIEMS

Vjačeslavs Bondarenko

Latvijas nopelniem bagātais treneris, 6.DANS , treneris, kurš izaudzināja Olimpisko medeļnieku, pasaules un Eiropas čempionātu čempionus un medaļniekus, kā arī starptautisko un Latvijas turnīru uzvarētājus.

Papildu informācija pa talr. 27000593

ZIEPNIEKKALNS

Vjačeslavs Moisejevs,  Vladislavs Minginovičs

Latvijas profesionāli treneri ar augstāko sporta izglītību, diplomi IJF academy (džudo akadēmija) 2 DANS, treneri, kas izaudzināja starptautisko un Latvijas turnīru uzvarētājus.

Papildu informācija pa talr. 26819880, 26452688

 

 

KIK-TAI BOKSS

  • KIK-TAI BOKSS – (No angļu valodas – bokss ar kājām vai bokss ar spērieniem) ir cīņas sporta veids, kurā tiek izmantota boksa tehnika kā arī atļauti spērieni ar kājām. Kikbokss tiek iedalīts pilna kontakta (full contact) un viegla kontakta (light contact) disciplīnās. Cīņas veida saknes meklējamas pirms 2000 gadiem Japānā, taču kikbokss kā cīņas sporta disciplīna oficiāli tika izveidota 70. gados Amerikā.

Individuālas nodarbības vada

Roberts Šeņins,

  1. dans kikboksā, Latvijas Jaunatnes izlases treneris light contact, Eiropas vice – čempions WPKA, Sporta kluba „Hvaran” prezidents.

Papildu informācija pa talr. 29508938

 

 

TAEKWON-DO

  • TAEKWON-DO Korejiešu nacionālā cīņas māksla kļuva par unificētu variantu, apvienojot deviņu pēckara skolu tehnikas, iegūstot nosaukumu „Taekwon-do”  – roku un kāju ceļš jeb dūres un kāju ceļš. Šis nosaukums ir iekļāvis sevī visu cīņu dažādību, gan roku, gan kāju tehnikas, gan to apvienojumu. Taekwon-do tiek uzskatīts par korejiešu cīņas attīstības virsotni.

Grupu nodarbības  bērniem no 5 g.v. un pieaugušajiem.

Nodarbības vada

Artūrs Saulīte,

Taekwondo 1. dans., klubs „SPORTS-K”

Papildu informācija pa talr. 28677642