Fitnesa klubs F1 – Purvciems piedāvā peldēšanas nodarbības bērniem un pieaugušajiem. Apmācības tiks organizētas gan mazajā, gan lielajā baseinā. Piedāvajam grupu nodarbības bērniem un individuālos treniņus pieaugušajiem.

Peldēšanas nodarbības bērniem ir ne tikai jautrs laika pavadīšanas veids, bet arī veids, kas palīdz uzlabot gan vispārējo veselības stāvokli, gan veicina muskuļu attīstību un pareizu stāju. Mazajiem nodarbības ir viens no instrumentiem kā norūdīties, uzlabot elpošanu un kustību koordināciju.

Iespējama baseinu celiņu individuāla rezervēšana, elektroniskā vai telefoniskā formātā, tālr.: +371 2512 2123, e-pasts: oskars@clubf1.lv

Peldēšanas apmācība 3-5 gadus veciem bērniem ar vecākie

Nodarbības notiek mazajā bērnu baseinā, mērķis- iepazīstināt bērnus ar ūdens vidi, tā īpašībām. Nodarbības notiek spēļu formā. Bērni apgūst pamata noteikumus uzvedībai ūdenī un pie ūdens, kā arī sākuma iemaņas – pārvietošanās ūdenī, sejas ievietošanu ūdenī, kāju darbību kraulā un uz muguras. Vecāku iesaistīšanās nodarbībā – pēc nepieciešamības tas padarīs nodarbību bērniem vēl interesantāku.

Peldēšanas apmācība 6-7 gadus veciem bērniem

Peldētprasme nav obligāta, nodarbības var notikt gan mazajā, gan lielajā baseinā. Ja nepieciešams, tiks izmantoti „piepūšamie uzroči“. Apmācību mērķis ir apgūt un uzlabot peldēšanas pamatprasmes un pareizu elpošanu, kā arī mācīties jau sportiskākus peldēšanas veidus.

Sinhronā peldēšanas nodarbības bērniem

Annas Nasekinas, sinhronās peldēšanas skola Latvijā, aicina pievienoties profesionāliem treniņiem bērnus vecumā no 4-12 gadiem. Nodarbības tās apmeklētājiem sniedz – lieliskas peldēšanas prasmes, attīsta muzikālo dzirdi un ritma izjūtu, uzlabo fizisko formu un plastiku, disciplinē, attīsta komunikācijas prasmes, sniedz iespēju piedalīties treniņnometnēs un dažāda līmeņa sacensībās.

Sinhronās peldēšanas nodarbības ietver:

 • Profesionālus treniņus vingrošanas zālē;
 • Peldēšanas nodarbības;
 • Akrobātikas un horeogrāfijas treniņus.

Lielisks hobijs, kas noteikti var bērnam sniegt arī nākotnes perspektīvas. Treniņi norisinās trīs dienas nedēļā, F1 fitnesa klubā Purvciems, iepriekšēja pieteikšanās un sīkāka informācija ar nodarbībām, tālr.: +371 2781 7888

Peldēšanas apmācība 8-12 gadus veciem bērniem

Nodarbība piemērota tiem, kas jau apguvuši peldēšanas pamatiemaņas un vēlas uzlabot peldēšanas prasmes lielajā baseinā. Apmācībās tiks strādāts gan pie peldēšanas tehnikas uzlabošanas dažādos veidos, gan pie pareizas elpošanas, gan arī izturības. Tajā pat laikā netiks aizmirsts par jautrību un pozitīvas atmosfēras radīšanu.

 • „Bērnu“ baseina dziļums ir 70 cm, līdz ar to mazie peldētāji to var izmantot bez palīglīdzekļiem. Lielā baseina dziļums seklākajā galā ir 1.20 m, tādējādi šis baseins ir piemērots ne tikai gados vecākiem bērniem, bet arī peldētapmācībai pieaugušajiem. Tā kā baseina garums ir 25m, bet maksimālais dziļums ir 3.30m, tas izmantojams arī nopietnākiem peldēšanas treniņiem;
 • Nodarbības ilgums 45 min;
 • Peldētapmācības nodarbībām nepieciešams:
  • Maiņas apavi;
  • Dušas piederumi;
  • Peldkostīms / peldbikses;
  • Vēlamas arī peldēšanas brilles;
  • Peldcepure;
  • Lielais dvielis – lai nebūtu auksti pirms / pec nodarbības;
  • Var ņemt līdzi arī savus „piepūšamos uzročus“, bet nepieciešamības gadījumā klubs nodrošinās inventāru.

Piedāvājam apmeklēt Latvijas Kineziterapijas un sporta biedrības vadītās  ārstnieciskās, koriģējošās, attīstošās sporta peldēšanas nodarbības. Nodarbības vada Andrejs Ševeņonovs, LKSB prezidents, Akadēmiskais grāds – maģistrs, B kategorijas peldēšanas treneris, vispārējās fiziskās sagatavošanas treneris, fizioterapeits, kineziterapeits, sporta nodarbību pasniedzējs visos līmeņos.