Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
Power
09:00 - 10:00
TABATA
Arina M.
10:00
Mixed types
10:00 - 11:00
INTERVAL TRAINING
Jekaterina
Power
10:00 - 11:00
TOTAL BODY WORKOUT
Anna
Cardio
10:00 - 11:00
VESELA MUGURA UN LOCĪT. VINGROŠANA
Jekaterina
Power
10:00 - 11:00
APĻA TRENIŅA
Jekaterina
Kids
10:00 - 11:00
K - POP
Aleksandra
11:00
Mixed types
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
Mixed types
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
Power
11:00 - 12:00
APĻA TRENIŅA
Marija
Mixed types
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
Dance
11:00 - 12:00
ZUMBA
Santa
12:00
Dance
12:00 - 13:00
ZUMBA
Aleksandra Z.
Mind & Body
12:00 - 13:00
SLĀVU YOGA BELOYAR
Marija
Power
12:00 - 13:00
TABATA
Oksana
18:00
Mind & Body
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
Anna
Power
18:00 - 19:00
APĻA TRENIŅA
Marija
Mind & Body
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
Jeļena Kolmakova
Mixed types
18:00 - 19:00
BODY ARHITECT
IRINA D.
19:00
Body Bike
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
Body Bike
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
Dance
19:00 - 20:00
ZUMBA
Aleksandra Z.
Body Bike
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
20:00
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
Power
20:00 - 21:00
FUNCTIONAL TRAINING/CROSSFIT
Arina M.
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.

Pirmdiena

  • Mixed types INTERVAL TRAININGJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAAnna
    18:00 - 19.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Power TOTAL BODY WORKOUTAnna
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00
  • Dance ZUMBAAleksandra Z.
    12:00 - 13.00
  • Power APĻA TRENIŅAMarija
    18:00 - 19.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Power TABATAArina M.
    09:00 - 10.00
  • Cardio VESELA MUGURA UN LOCĪT. VINGROŠANAJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Power APĻA TRENIŅAMarija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body SLĀVU YOGA BELOYARMarija
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAJeļena Kolmakova
    18:00 - 19.00
  • Dance ZUMBAAleksandra Z.
    19:00 - 20.00
  • Power FUNCTIONAL TRAINING/CROSSFITArina M.
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Power APĻA TRENIŅAJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00
  • Mixed types BODY ARHITECTIRINA D.
    18:00 - 19.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Sestdiena

  • Kids K - POPAleksandra
    10:00 - 11.00
  • Dance ZUMBASanta
    11:00 - 12.00
  • Power TABATAOksana
    12:00 - 13.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
VESELA MUGURA UN LOCĪT. VINGROŠANA
Jekaterina

Ceturtdiena

  • Cardio VESELA MUGURA UN LOCĪT. VINGROŠANAJekaterina
    10:00 - 11.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
09:00 - 10:00
TABATA
Arina M.
10:00
10:00 - 11:00
TOTAL BODY WORKOUT
Anna
10:00 - 11:00
APĻA TRENIŅA
Jekaterina
11:00
11:00 - 12:00
APĻA TRENIŅA
Marija
12:00
12:00 - 13:00
TABATA
Oksana
18:00
18:00 - 19:00
APĻA TRENIŅA
Marija
20:00
20:00 - 21:00
FUNCTIONAL TRAINING/CROSSFIT
Arina M.

Trešdiena

  • Power TOTAL BODY WORKOUTAnna
    10:00 - 11.00
  • Power APĻA TRENIŅAMarija
    18:00 - 19.00

Ceturtdiena

  • Power TABATAArina M.
    09:00 - 10.00
  • Power APĻA TRENIŅAMarija
    11:00 - 12.00
  • Power FUNCTIONAL TRAINING/CROSSFITArina M.
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Power APĻA TRENIŅAJekaterina
    10:00 - 11.00

Sestdiena

  • Power TABATAOksana
    12:00 - 13.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
19:00
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
20:00
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.

Pirmdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
12:00
12:00 - 13:00
SLĀVU YOGA BELOYAR
Marija
18:00
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
Anna
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
Jeļena Kolmakova

Pirmdiena

  • Mind & Body VESELA MUGURAAnna
    18:00 - 19.00

Ceturtdiena

  • Mind & Body SLĀVU YOGA BELOYARMarija
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAJeļena Kolmakova
    18:00 - 19.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11:00
11:00 - 12:00
ZUMBA
Santa
12:00
12:00 - 13:00
ZUMBA
Aleksandra Z.
19:00
19:00 - 20:00
ZUMBA
Aleksandra Z.

Trešdiena

  • Dance ZUMBAAleksandra Z.
    12:00 - 13.00

Ceturtdiena

  • Dance ZUMBAAleksandra Z.
    19:00 - 20.00

Sestdiena

  • Dance ZUMBASanta
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
K - POP
Aleksandra

Sestdiena

  • Kids K - POPAleksandra
    10:00 - 11.00
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
INTERVAL TRAINING
Jekaterina
11:00
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
18:00
18:00 - 19:00
BODY ARHITECT
IRINA D.

Pirmdiena

  • Mixed types INTERVAL TRAININGJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00

Trešdiena

  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00

Piektdiena

  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00
  • Mixed types BODY ARHITECTIRINA D.
    18:00 - 19.00
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas

Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas

Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas
**Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā
“MAKKABI”/”SPORTS-K”/”Legenda” nodarbības var apmeklēt pēc īpašām cenām
VFS -Vispārēja Fiziskā Sagatavotība

Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas