Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
07:00
Aqua
07:15 - 08:00
ŪDENS AEROBIKA
Ļena M.
08:30
Kids pool
08:30 - 09:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
Kids pool
08:30 - 09:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623

Mixed types
08:30 - 09:30
MORNING GYMNASTICS
Aleksandra
Kids pool
08:30 - 09:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623

Mixed types
08:30 - 09:30
MORNING GYMNASTICS
Aleksandra
09:00
Power
09:00 - 10:00
LOWER BODY
Jevgeija
Power
09:00 - 10:00
SLOWLY & STRONG
Arina
Power
09:00 - 10:00
FUNCTIONAL TRAINING
Jevgenija
Power
09:00 - 10:00
SUPER 5 & ABS
Arina
Power
09:00 - 10:00
Body Architect
Jevģenija
Kids pool
09:00 - 10:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel.29113346

Physiotherapy
09:00 - 10:00
NIGUMA YOGA
Dina
09:30
Kids pool
09:50 - 10:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
10:00
Mind & Body
10:00 - 11:00
DEEP STRETCHING
Lena
Mixed types
10:00 - 11:00
PERFECT BODY
Marina
Cardio
10:00 - 11:00
Cardio Dance/ABS
Anna
Power
10:00 - 11:00
LOWER BODY
Marina
Cardio
10:00 - 11:00
Fat Burner & Coro
Anna
Aqua
10:00 - 10:45
Ūdens aerobika / Pēc pieraksta***
Arina
AquaCIENĪJAMIE KLIENTI! ŪDENS AEROBIKA sestdienās plkst. 10:00 pie tr. ARINAS notiks pēc pieraksta. Lūdzam laicīgi pierakstīties reģistratūrā vai zvanot 20133331! Lūdzam rūpēties par citiem un savlaicīgi informēt par rezervācijas atcelšanu! Paldies par atsaucību!

Power
10:00 - 11:00
Body Toning
Tatjana
Aqua
10:00 - 10:45
ŪDENS AEROBIKA
Marija

Kids pool
10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516
10:30
Kids pool
10:30 - 11:15
Peldēšanas apmācība(Bērni 3-4g.v. ar vecākiem)
Zane
Kids pooltel. 29214928
Kids pool
10:30 - 11:15
Peldēšanas apmācība(Bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)
Zane
Kids pooltel. 29214928
Mind & Body
10:30 - 11:30
DEEP STRETCHING
Lena
Kids pool
10:30 - 11:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids pool
10:40 - 11:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
11:00
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija

Aqua
11:15 - 12:15
Ūdens aerobika
Marija
Aquano 10.09
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Laila

Aqua
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija

Aqua
11:15 - 12:15
Udens Aerobika
Marija
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Laila

Aqua
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana
Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevģenija

Aqua
11:15 - 12:15
ŪDENS AEROBIKA
Marija
Bokss
11:00 - 12:00
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Mind & Body
11:00 - 12:00
Callanetics
Arina
Kids pool
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516

Mixed types
11:00 - 12:00
A-BOKS
Oksana
11:30
Kids pool
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
Kids pooltel. 29214928
Kids pool
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
tr. Zane
Kids pooltel. 29214928
Kids pool
11:30 - 12:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel.29113346

Kids pool
11:30 - 12:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane
Kids pooltel. 29214928
12:00
Dance
12:00 - 13:00
WOMEN DANCE
Irina
Danceno 4.09
Dance
12:00 - 13:00
WOMEN DANCE
Irina
Kids
12:00 - 13:00
MĀKSLAS VINGROŠANA (bērni 4-7 g.v.)
Viktorija

Kids pool
12:20 - 13:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
Fight
12:00 - 13:00
MMA
Rolands Mikalauskas

Power
12:00 - 13:00
SUPER PRESS
Oksana
13:00
Kids pool
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623

Physiotherapy
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA
Irina
Kids pool
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
Physiotherapy
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA
Irina
Kids pool
13:00 - 14:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA 9bērni 5-7 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
Mind & Body
13:00 - 14:00
SLAVU YOGA BELOYAR
Marija
Kids pool
13:00 - 13:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
Kids pooltel.29214928

Kids
13:00 - 14:00
ESTETISKA VINGROŠANA (bērni 7-10 g.v.)
Viktorija
14:00
Kids pool
14:15 - 15:05
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
14:20 - 15:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
14:10 - 15:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel.29113346
14:30
Kids pool
14:30 - 15:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
14:30 - 15:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
14:30 - 15:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
15:00
Kids pool
15:05 - 15:55
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
Mind & Body
15:00 - 16:00
SLAVU YOGA BELOYAR
Mariia

Kids pool
15:20 - 16:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
15:20 - 16:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
15:10 - 16:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
15:00 - 15:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346

Kids pool
15:00 - 16:00
Peldēšanas apmācība (bērni 5-6)
Artūrs
Kids pooltel. 27179137
15:30
Kids pool
15:30 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 9-12g.)
Zane
Kids pooltel. 29214928
Kids pool
15:50 - 16:35
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Artūrs
Kids pooltel. 27179137

Kids pool
15:50 - 16:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel.29113346
Kids pool
15:30 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6 g.)
Zane
Kids pooltel. 29214928
16:00
Kids pool
16:00 - 16:45
Peldēšanas apmācība pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel.29600351

Kids pool
16:00 - 16:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
16:00 - 16:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 7-12 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623

Kids
16:00 - 17:00
ZUMBA KIDS (bērniem no 7 g.)
Helen
Kids pool
16:15 - 17:05
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
16:00 - 16:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 7-12 g.v. )
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623

Kids
16:00 - 17:00
ZUMBA KIDS (bērniem no 7 g.)
Helena

Kids pool
16:10 - 17:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
16:30
Kids pool
16:50 - 17:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
Kids pool
16:30 - 17:15
Peldēšanas apmācība (bērni 6-8)
Artūrs
Kids pooltel. 27179137

Kids
16:30 - 17:30
ESTETISKĀ VINGROŠANA bērni 7-10 g.v.
Viktorija
Kids pool
16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
Kids pooltel. 29214928
Kids pool
16:30 - 17:45
Peldēšanas apmācība (bērni 9-14)
Zane
Kids pooltel.29214928

Kids pool
16:40 - 17:30
Peldēšanas apmācība pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel.29113346
Kids pool
16:30 - 17:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.)
Zane
Kids pooltel. 29214928
17:00
Bokss
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas
Fight
17:00 - 18:00
BOKSS/KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas

Kids pool
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)
Artjems
Kids pooltel. 28326516
Bokss
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas

Kids pool
17:15 - 18:05
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
Kids pool
17:00 - 17:50
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346

Fight
17:00 - 18:00
BOKSS/KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
Bokss
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas

Kids pool
17:15 - 18:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 9-12 g.)
Zane
Kids pooltel.29214928
17:30
Kids pool
17:30 - 18:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
Kids
17:30 - 18:30
MĀKSLAS VINGROŠANA bērni 4-7 g.v.
Viktorija
Kids pool
17:30 - 18:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
Kids pooltel. 29214928
Kids pool
17:30 - 18:20
Peldēšanas apmācība pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel 29113346
Kids pool
17:30 - 18:15
Peldēšanas apmācība (bērni 6-8)
Artūrs
Kids pooltel. 27179137
18:00
Kids pool
18:00 - 18:45
Peldēšanas apmācība (bērni 6-12 g.v.)
Artūrs

Cardio
18:00 - 19:00
Step
Anna
Power
18:00 - 19:00
Body Toning
Oksana
Cardio
18:00 - 19:00
Fat Burner & Coro
Anna

Kids pool
18:05 - 18:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
Kids pool
18:00 - 19:00
Peldēšanas apmācība (bērni 5-6 g.)
tr.Artjoms
Kids pooltel. 28326516

Power
18:00 - 19:00
TABATA
Oksana

Kids pool
18:15 - 19:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
Kids poolNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
Mixed types
18:00 - 19:00
FAT BURNER
Oksana

Kids pool
18:05 - 18:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel.29600351
Fight
18:00 - 19:00
BOKSS/KIKBOKSS
Vitalijs Usovs
Cardio
18:00 - 19:00
SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBA
Tatjana
18:30
Kids pool
18:30 - 19:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516

Bokss
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Physiotherapy
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.
Bokss
18:30 - 19:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Mind & Body
18:30 - 19:30
YOGA
Dina
Kids pool
18:30 - 19:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 5-6 g.)
Zane
Kids pooltel. 29214928

Bokss
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Physiotherapy
18:30 - 19:30
VESELA MUGURA
Laila

Kids pool
18:50 - 19:35
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
Bokss
18:30 - 19:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Mind & Body
18:30 - 19:30
Yoga
Dina
Kids pool
18:30 - 19:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6g.)
Zane
Kids pooltel.29214928

Bokss
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Physiotherapy
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.
Mind & Body
18:30 - 19:30
PILATES
Olga B.
19:00
Power
19:00 - 20:00
BODY ARCHITECT
Tatjana

Kids pool
19:15 - 20:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6 g.v.)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516
Kids pool
19:00 - 20:00
Peldēšanas apmācība (bērni 3-5 g.)
tr.Zane
Kids pooltel. 29214928

Power
19:00 - 20:00
LOWER BODY
Jevgenija
Mind & Body
19:00 - 20:00
DEEP STRETCHING
Lena
Kids pool
19:00 - 20:00
Peldēšanas apmācība (bērni 3-5 g.)
tr.Zane
Kids pooltel. 29214928

Power
19:00 - 20:00
BODY ARCHITECT
Jevgenija

Kids pool
19:05 - 19:55
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
Cardio
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana
19:30
Power
19:30 - 20:30
SLOWLY & STRONG
Jevgenija
Fight
19:30 - 20:30
LADY\'S BOKSS
Rolands Mikalauskas

Mind & Body
19:30 - 20:30
CALLANETICS
Kristina
Mind & Body
19:30 - 20:30
PILATES
Jevgenija

Kids pool
19:35 - 20:10
Peldēšanas apmācība pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
Fight
19:30 - 20:30
LADY'S BOKSS
Rolands

Mind & Body
19:30 - 20:30
CALLANETICS
Kristina
Power
19:30 - 20:30
SLOWLY&STRONG
Jevgenija
20:00
Kids pool
20:00 - 20:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516

Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.

Fight
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
Body Bike
20:00 - 19:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.

Fight
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.

Fight
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
20:30
Fight
20:30 - 21:30
BOKSS/KIKBOKSS
Vitalijs Usovs
Fight
20:30 - 21:30
BOKSS/KIKBOKSS
Vitalijs Usovs

Pirmdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)Aleksejs
    08:30 - 09.15
  • Power LOWER BODYJevgeija
    09:00 - 10.00
  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    11:15 - 12.15
  • Dance WOMEN DANCEIrina
    12:00 - 13.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)Aleksejs
    13:00 - 13.45
  • Physiotherapy VESELA MUGURAIrina
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta Žanna & Inna
    14:15 - 15.05
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:05 - 15.55
  • Kids pool Peldēšanas apmācība pēc pierakstaMarina
    16:00 - 16.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:00 - 16.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    16:50 - 17.30
  • Bokss Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    17:30 - 18.15
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 6-12 g.v.)Artūrs
    18:00 - 18.45
  • Cardio StepAnna
    18:00 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)Artjoms
    18:30 - 19.15
  • Bokss BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Physiotherapy Fizio & PilatesKolmakova J.
    18:30 - 19.30
  • Power BODY ARCHITECTTatjana
    19:00 - 20.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6 g.v.)Artjoms
    19:15 - 20.00
  • Power SLOWLY & STRONGJevgenija
    19:30 - 20.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Artjoms
    20:00 - 20.45
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 21.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)Aleksejs
    08:30 - 09.15
  • Mixed types MORNING GYMNASTICSAleksandra
    08:30 - 09.30
  • Power SLOWLY & STRONGArina
    09:00 - 10.00
  • Mixed types PERFECT BODY Marina
    10:00 - 11.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība(Bērni 3-4g.v. ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11.15
  • Mind & Body PILATESLaila
    11:00 - 12.00
  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)Aleksejs
    13:00 - 13.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    14:30 - 15.20
  • Mind & Body SLAVU YOGA BELOYARMariia
    15:00 - 16.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:20 - 16.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 7-12 g.v.)Aleksejs
    16:00 - 16.45
  • Kids ZUMBA KIDS (bērniem no 7 g.)Helen
    16:00 - 17.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 6-8)Artūrs
    16:30 - 17.15
  • Kids ESTETISKĀ VINGROŠANA bērni 7-10 g.v.Viktorija
    16:30 - 17.30
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)Artjems
    17:20 - 18.10
  • Kids MĀKSLAS VINGROŠANA bērni 4-7 g.v.Viktorija
    17:30 - 18.30
  • Power Body ToningOksana
    18:00 - 19.00
  • Bokss Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body YOGADina
    18:30 - 19.30
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 3-5 g.)tr.Zane
    19:00 - 20.00
  • Power LOWER BODYJevgenija
    19:00 - 20.00
  • Fight LADY\'S BOKSSRolands Mikalauskas
    19:30 - 20.30
  • Mind & Body CALLANETICSKristina
    19:30 - 20.30
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSVitalijs Usovs
    20:30 - 21.30

Trešdiena

  • Power FUNCTIONAL TRAININGJevgenija
    09:00 - 10.00
  • Cardio Cardio Dance/ABSAnna
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Aqua Udens AerobikaMarija
    11:15 - 12.15
  • Dance WOMEN DANCEIrina
    12:00 - 13.00
  • Physiotherapy VESELA MUGURAIrina
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    14:30 - 15.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    15:20 - 16.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 9-12g.)Zane
    15:30 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    16:15 - 17.05
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17.15
  • Bokss Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    17:15 - 18.05
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    17:30 - 18.20
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    18:00 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    18:05 - 18.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 5-6 g.)Zane
    18:30 - 19.20
  • Bokss BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Physiotherapy VESELA MUGURALaila
    18:30 - 19.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    18:50 - 19.35
  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body PILATES Jevgenija
    19:30 - 20.30
  • Kids pool Peldēšanas apmācība pēc pierakstaMarina
    19:35 - 20.10
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 19.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAĻena M.
    07:15 - 08.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)Aleksejs
    08:30 - 09.15
  • Mixed types MORNING GYMNASTICSAleksandra
    08:30 - 09.30
  • Power SUPER 5 & ABSArina
    09:00 - 10.00
  • Power LOWER BODYMarina
    10:00 - 11.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība(Bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11.15
  • Mind & Body PILATESLaila
    11:00 - 12.00
  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)tr. Zane
    11:30 - 12.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA 9bērni 5-7 g.v.)Aleksejs
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    14:20 - 15.10
  • Kids pool Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:10 - 16.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 7-12 g.v. )Aleksejs
    16:00 - 16.45
  • Kids ZUMBA KIDS (bērniem no 7 g.)Helena
    16:00 - 17.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:10 - 17.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    17:00 - 17.50
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 5-6 g.)tr.Artjoms
    18:00 - 19.00
  • Power TABATAOksana
    18:00 - 19.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    18:15 - 19.05
  • Bokss Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body YogaDina
    18:30 - 19.30
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 3-5 g.)tr.Zane
    19:00 - 20.00
  • Power BODY ARCHITECTJevgenija
    19:00 - 20.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    19:05 - 19.55
  • Fight LADY'S BOKSSRolands
    19:30 - 20.30
  • Mind & Body CALLANETICSKristina
    19:30 - 20.30
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSVitalijs Usovs
    20:30 - 21.30

Piektdiena

  • Power Body ArchitectJevģenija
    09:00 - 10.00
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    10:30 - 11.30
  • Mind & Body PilatesJevģenija
    11:00 - 12.00
  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    11:15 - 12.15
  • Mind & Body SLAVU YOGA BELOYARMarija
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    14:10 - 15.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta Marina
    14:30 - 15.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    15:00 - 15.50
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 5-6)Artūrs
    15:00 - 16.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Artūrs
    15:50 - 16.35
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    15:50 - 16.40
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 9-14)Zane
    16:30 - 17.45
  • Kids pool Peldēšanas apmācība pēc pierakstaŽanna&Inna
    16:40 - 17.30
  • Bokss Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 9-12 g.)Zane
    17:15 - 18.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība pēc pieraksta Žanna&Inna
    17:30 - 18.20
  • Mixed types FAT BURNEROksana
    18:00 - 19.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    18:05 - 18.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6g.)Zane
    18:30 - 19.20
  • Bokss BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30
  • Physiotherapy Fizio & PilatesKolmakova J.
    18:30 - 19.30
  • Cardio Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20.00
  • Power SLOWLY&STRONGJevgenija
    19:30 - 20.30
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 21.00
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Sestdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    09:00 - 10.00
  • Physiotherapy NIGUMA YOGA Dina
    09:00 - 10.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    09:50 - 10.40
  • Aqua Ūdens aerobika / Pēc pieraksta***Arina
    10:00 - 10.45
  • Power Body ToningTatjana
    10:00 - 11.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    10:40 - 11.30
  • Bokss Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body CallaneticsArina
    11:00 - 12.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta Žanna & Inna
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    11:30 - 12.20
  • Kids MĀKSLAS VINGROŠANA (bērni 4-7 g.v.)Viktorija
    12:00 - 13.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    12:20 - 13.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    13:00 - 13.50
  • Kids ESTETISKA VINGROŠANA (bērni 7-10 g.v.)Viktorija
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6 g.)Zane
    15:30 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.)Zane
    16:30 - 17.30
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 6-8)Artūrs
    17:30 - 18.15
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSVitalijs Usovs
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body NIGUMA YOGADina
    00:00 - 10.00
  • Mind & Body NIGUMA YOGADina
    00:00 - 10.00
  • Mixed types FUNCTIONAL TRAINING (V.Selujanova metodika)Vasilijs
    00:00 - 10.00

Svētdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    10:00 - 10.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)Artjoms
    10:00 - 10.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Artjoms
    11:00 - 11.45
  • Mixed types A-BOKSOksana
    11:00 - 12.00
  • Fight MMARolands Mikalauskas
    12:00 - 13.00
  • Power SUPER PRESSOksana
    12:00 - 13.00
  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBATatjana
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body PILATESOlga B.
    18:30 - 19.30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
Cardio Dance/ABS
Anna
10:00 - 11:00
Fat Burner & Coro
Anna
18:00
18:00 - 19:00
Step
Anna
18:00 - 19:00
Fat Burner & Coro
Anna
18:00 - 19:00
SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBA
Tatjana
19:00
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana

Pirmdiena

  • Cardio StepAnna
    18:00 - 19.00

Trešdiena

  • Cardio Cardio Dance/ABSAnna
    10:00 - 11.00
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    18:00 - 19.00

Piektdiena

  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    10:00 - 11.00
  • Cardio Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20.00

Svētdiena

  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBATatjana
    18:00 - 19.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
09:00 - 10:00
LOWER BODY
Jevgeija
09:00 - 10:00
SLOWLY & STRONG
Arina
09:00 - 10:00
FUNCTIONAL TRAINING
Jevgenija
09:00 - 10:00
SUPER 5 & ABS
Arina
09:00 - 10:00
Body Architect
Jevģenija
10:00
10:00 - 11:00
LOWER BODY
Marina
10:00 - 11:00
Body Toning
Tatjana
12:00
12:00 - 13:00
SUPER PRESS
Oksana
18:00
18:00 - 19:00
Body Toning
Oksana
18:00 - 19:00
TABATA
Oksana
19:00
19:00 - 20:00
BODY ARCHITECT
Tatjana
19:00 - 20:00
LOWER BODY
Jevgenija
19:00 - 20:00
BODY ARCHITECT
Jevgenija
19:30
19:30 - 20:30
SLOWLY & STRONG
Jevgenija
19:30 - 20:30
SLOWLY&STRONG
Jevgenija

Pirmdiena

  • Power LOWER BODYJevgeija
    09:00 - 10.00
  • Power BODY ARCHITECTTatjana
    19:00 - 20.00
  • Power SLOWLY & STRONGJevgenija
    19:30 - 20.30

Otrdiena

  • Power SLOWLY & STRONGArina
    09:00 - 10.00
  • Power Body ToningOksana
    18:00 - 19.00
  • Power LOWER BODYJevgenija
    19:00 - 20.00

Trešdiena

  • Power FUNCTIONAL TRAININGJevgenija
    09:00 - 10.00

Ceturtdiena

  • Power SUPER 5 & ABSArina
    09:00 - 10.00
  • Power LOWER BODYMarina
    10:00 - 11.00
  • Power TABATAOksana
    18:00 - 19.00
  • Power BODY ARCHITECTJevgenija
    19:00 - 20.00

Piektdiena

  • Power Body ArchitectJevģenija
    09:00 - 10.00
  • Power SLOWLY&STRONGJevgenija
    19:30 - 20.30

Sestdiena

  • Power Body ToningTatjana
    10:00 - 11.00

Svētdiena

  • Power SUPER PRESSOksana
    12:00 - 13.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
20:00
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.
20:00 - 19:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jelena A.

Pirmdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 19.00

Piektdiena

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJelena A.
    20:00 - 21.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
DEEP STRETCHING
Lena
10:30
10:30 - 11:30
DEEP STRETCHING
Lena
11:00
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija
11:00 - 12:00
PILATES
Laila
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija
11:00 - 12:00
PILATES
Laila
11:00 - 12:00
Pilates
Jevģenija
11:00 - 12:00
Callanetics
Arina
13:00
13:00 - 14:00
SLAVU YOGA BELOYAR
Marija
15:00
15:00 - 16:00
SLAVU YOGA BELOYAR
Mariia
18:30
18:30 - 19:30
YOGA
Dina
18:30 - 19:30
Yoga
Dina
18:30 - 19:30
PILATES
Olga B.
19:00
19:00 - 20:00
DEEP STRETCHING
Lena
19:30
19:30 - 20:30
CALLANETICS
Kristina
19:30 - 20:30
PILATES
Jevgenija
19:30 - 20:30
CALLANETICS
Kristina

Pirmdiena

  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12.00

Otrdiena

  • Mind & Body PILATESLaila
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body SLAVU YOGA BELOYARMariia
    15:00 - 16.00
  • Mind & Body YOGADina
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body CALLANETICSKristina
    19:30 - 20.30

Trešdiena

  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body PILATES Jevgenija
    19:30 - 20.30

Ceturtdiena

  • Mind & Body PILATESLaila
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body YogaDina
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body CALLANETICSKristina
    19:30 - 20.30

Piektdiena

  • Mind & Body DEEP STRETCHINGLena
    10:30 - 11.30
  • Mind & Body PilatesJevģenija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body SLAVU YOGA BELOYARMarija
    13:00 - 14.00

Sestdiena

  • Mind & Body CallaneticsArina
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body NIGUMA YOGADina
    00:00 - 10.00
  • Mind & Body NIGUMA YOGADina
    00:00 - 10.00

Svētdiena

  • Mind & Body PILATESOlga B.
    18:30 - 19.30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
12:00
12:00 - 13:00
WOMEN DANCE
Irina
Danceno 4.09
12:00 - 13:00
WOMEN DANCE
Irina

Pirmdiena

  • Dance WOMEN DANCEIrina
    12:00 - 13.00

Trešdiena

  • Dance WOMEN DANCEIrina
    12:00 - 13.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
12:00
12:00 - 13:00
MĀKSLAS VINGROŠANA (bērni 4-7 g.v.)
Viktorija
13:00
13:00 - 14:00
ESTETISKA VINGROŠANA (bērni 7-10 g.v.)
Viktorija
16:00
16:00 - 17:00
ZUMBA KIDS (bērniem no 7 g.)
Helen
16:00 - 17:00
ZUMBA KIDS (bērniem no 7 g.)
Helena
16:30
16:30 - 17:30
ESTETISKĀ VINGROŠANA bērni 7-10 g.v.
Viktorija
17:30
17:30 - 18:30
MĀKSLAS VINGROŠANA bērni 4-7 g.v.
Viktorija

Otrdiena

  • Kids ZUMBA KIDS (bērniem no 7 g.)Helen
    16:00 - 17.00
  • Kids ESTETISKĀ VINGROŠANA bērni 7-10 g.v.Viktorija
    16:30 - 17.30
  • Kids MĀKSLAS VINGROŠANA bērni 4-7 g.v.Viktorija
    17:30 - 18.30

Ceturtdiena

  • Kids ZUMBA KIDS (bērniem no 7 g.)Helena
    16:00 - 17.00

Sestdiena

  • Kids MĀKSLAS VINGROŠANA (bērni 4-7 g.v.)Viktorija
    12:00 - 13.00
  • Kids ESTETISKA VINGROŠANA (bērni 7-10 g.v.)Viktorija
    13:00 - 14.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
12:00
12:00 - 13:00
MMA
Rolands Mikalauskas
17:00
17:00 - 18:00
BOKSS/KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
17:00 - 18:00
BOKSS/KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
18:00
18:00 - 19:00
BOKSS/KIKBOKSS
Vitalijs Usovs
19:30
19:30 - 20:30
LADY\'S BOKSS
Rolands Mikalauskas
19:30 - 20:30
LADY'S BOKSS
Rolands
20:00
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
20:00 - 21:00
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
20:30
20:30 - 21:30
BOKSS/KIKBOKSS
Vitalijs Usovs
20:30 - 21:30
BOKSS/KIKBOKSS
Vitalijs Usovs

Pirmdiena

  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Fight BOKSS/KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Fight LADY\'S BOKSSRolands Mikalauskas
    19:30 - 20.30
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSVitalijs Usovs
    20:30 - 21.30

Trešdiena

  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Fight BOKSS/KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Fight LADY'S BOKSSRolands
    19:30 - 20.30
  • Fight BOKSS/KIKBOKSSVitalijs Usovs
    20:30 - 21.30

Piektdiena

  • Fight BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Sestdiena

  • Fight BOKSS/KIKBOKSSVitalijs Usovs
    18:00 - 19.00

Svētdiena

  • Fight MMARolands Mikalauskas
    12:00 - 13.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11:00
11:00 - 12:00
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
17:00
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Valerijs Mikalauskas
18:30
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
18:30 - 19:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
18:30 - 19:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
18:30 - 19:30
BOKSS/KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas

Pirmdiena

  • Bokss Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Bokss BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30

Otrdiena

  • Bokss Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30

Trešdiena

  • Bokss Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Bokss BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30

Ceturtdiena

  • Bokss Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30

Piektdiena

  • Bokss Bokss / Kikbokss Valerijs Mikalauskas
    17:00 - 18.00
  • Bokss BOKSS/KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    18:30 - 19.30

Sestdiena

  • Bokss Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
09:00 - 10:00
NIGUMA YOGA
Dina
13:00
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA
Irina
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA
Irina
18:30
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.
18:30 - 19:30
VESELA MUGURA
Laila
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.

Pirmdiena

Trešdiena

Piektdiena

Sestdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
07:00
07:15 - 08:00
ŪDENS AEROBIKA
Ļena M.
10:00
10:00 - 10:45
Ūdens aerobika / Pēc pieraksta***
Arina
AquaCIENĪJAMIE KLIENTI! ŪDENS AEROBIKA sestdienās plkst. 10:00 pie tr. ARINAS notiks pēc pieraksta. Lūdzam laicīgi pierakstīties reģistratūrā vai zvanot 20133331! Lūdzam rūpēties par citiem un savlaicīgi informēt par rezervācijas atcelšanu! Paldies par atsaucību!
10:00 - 10:45
ŪDENS AEROBIKA
Marija
11:00
11:15 - 12:15
Ūdens aerobika
Marija
Aquano 10.09
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana
11:15 - 12:15
Udens Aerobika
Marija
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana
11:15 - 12:15
ŪDENS AEROBIKA
Marija

Pirmdiena

  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    11:15 - 12.15

Otrdiena

  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12.00

Trešdiena

  • Aqua Udens AerobikaMarija
    11:15 - 12.15

Ceturtdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAĻena M.
    07:15 - 08.00
  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12.00

Piektdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    11:15 - 12.15

Sestdiena

  • Aqua Ūdens aerobika / Pēc pieraksta***Arina
    10:00 - 10.45

Svētdiena

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    10:00 - 10.45
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08:30
08:30 - 09:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
08:30 - 09:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
08:30 - 09:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
09:00
09:00 - 10:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel.29113346
09:30
09:50 - 10:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
10:00
10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516
10:30
10:30 - 11:15
Peldēšanas apmācība(Bērni 3-4g.v. ar vecākiem)
Zane
Kids pooltel. 29214928
10:30 - 11:15
Peldēšanas apmācība(Bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)
Zane
Kids pooltel. 29214928
10:30 - 11:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

10:40 - 11:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
11:00
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516
11:30
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
Kids pooltel. 29214928
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
tr. Zane
Kids pooltel. 29214928
11:30 - 12:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel.29113346

11:30 - 12:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane
Kids pooltel. 29214928
12:00
12:20 - 13:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
13:00
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
13:00 - 14:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA 9bērni 5-7 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
13:00 - 13:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
Kids pooltel.29214928
14:00
14:15 - 15:05
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
14:20 - 15:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
14:10 - 15:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel.29113346
14:30
14:30 - 15:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
14:30 - 15:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
14:30 - 15:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
15:00
15:05 - 15:55
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
15:20 - 16:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
15:20 - 16:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
15:10 - 16:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
15:00 - 15:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346

15:00 - 16:00
Peldēšanas apmācība (bērni 5-6)
Artūrs
Kids pooltel. 27179137
15:30
15:30 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 9-12g.)
Zane
Kids pooltel. 29214928
15:50 - 16:35
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)
Artūrs
Kids pooltel. 27179137

15:50 - 16:40
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel.29113346
15:30 - 16:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6 g.)
Zane
Kids pooltel. 29214928
16:00
16:00 - 16:45
Peldēšanas apmācība pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel.29600351

16:00 - 16:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
16:00 - 16:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 7-12 g.v.)
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623
16:15 - 17:05
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
16:00 - 16:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 7-12 g.v. )
Aleksejs
Kids pooltel. 26495623

16:10 - 17:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
16:30
16:50 - 17:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
16:30 - 17:15
Peldēšanas apmācība (bērni 6-8)
Artūrs
Kids pooltel. 27179137
16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
Kids pooltel. 29214928
16:30 - 17:45
Peldēšanas apmācība (bērni 9-14)
Zane
Kids pooltel.29214928

16:40 - 17:30
Peldēšanas apmācība pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel.29113346
16:30 - 17:30
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.)
Zane
Kids pooltel. 29214928
17:00
17:20 - 18:10
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)
Artjems
Kids pooltel. 28326516
17:15 - 18:05
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel. 29113346
17:00 - 17:50
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
17:15 - 18:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 9-12 g.)
Zane
Kids pooltel.29214928
17:30
17:30 - 18:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
17:30 - 18:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
Kids pooltel. 29214928
17:30 - 18:20
Peldēšanas apmācība pēc pieraksta
Žanna&Inna
Kids pooltel 29113346
17:30 - 18:15
Peldēšanas apmācība (bērni 6-8)
Artūrs
Kids pooltel. 27179137
18:00
18:00 - 18:45
Peldēšanas apmācība (bērni 6-12 g.v.)
Artūrs
18:05 - 18:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
18:00 - 19:00
Peldēšanas apmācība (bērni 5-6 g.)
tr.Artjoms
Kids pooltel. 28326516

18:15 - 19:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
Kids poolNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
18:05 - 18:50
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel.29600351
18:30
18:30 - 19:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516
18:30 - 19:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 5-6 g.)
Zane
Kids pooltel. 29214928

18:50 - 19:35
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
18:30 - 19:20
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6g.)
Zane
Kids pooltel.29214928
19:00
19:15 - 20:00
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6 g.v.)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516
19:00 - 20:00
Peldēšanas apmācība (bērni 3-5 g.)
tr.Zane
Kids pooltel. 29214928
19:00 - 20:00
Peldēšanas apmācība (bērni 3-5 g.)
tr.Zane
Kids pooltel. 29214928

19:05 - 19:55
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta
Žanna & Inna
Kids pooltel. 29113346
19:30
19:35 - 20:10
Peldēšanas apmācība pēc pieraksta
Marina
Kids pooltel. 29600351
20:00
20:00 - 20:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)
Artjoms
Kids pooltel. 28326516

Pirmdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)Aleksejs
    08:30 - 09.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)Aleksejs
    13:00 - 13.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta Žanna & Inna
    14:15 - 15.05
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:05 - 15.55
  • Kids pool Peldēšanas apmācība pēc pierakstaMarina
    16:00 - 16.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:00 - 16.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    16:50 - 17.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    17:30 - 18.15
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 6-12 g.v.)Artūrs
    18:00 - 18.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)Artjoms
    18:30 - 19.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6 g.v.)Artjoms
    19:15 - 20.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.v. ar vecākiem)Artjoms
    20:00 - 20.45

Otrdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)Aleksejs
    08:30 - 09.15
  • Kids pool Peldēšanas apmācība(Bērni 3-4g.v. ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-7 g.v.)Aleksejs
    13:00 - 13.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    14:30 - 15.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:20 - 16.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 7-12 g.v.)Aleksejs
    16:00 - 16.45
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 6-8)Artūrs
    16:30 - 17.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)Artjems
    17:20 - 18.10
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 3-5 g.)tr.Zane
    19:00 - 20.00

Trešdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    14:30 - 15.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    15:20 - 16.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 9-12g.)Zane
    15:30 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    16:15 - 17.05
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    17:15 - 18.05
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    17:30 - 18.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    18:05 - 18.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 5-6 g.)Zane
    18:30 - 19.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    18:50 - 19.35
  • Kids pool Peldēšanas apmācība pēc pierakstaMarina
    19:35 - 20.10

Ceturtdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 4-6 g.v.)Aleksejs
    08:30 - 09.15
  • Kids pool Peldēšanas apmācība(Bērni 3-4 g.v. ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)tr. Zane
    11:30 - 12.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA 9bērni 5-7 g.v.)Aleksejs
    13:00 - 14.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    14:20 - 15.10
  • Kids pool Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:10 - 16.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA ( bērni 7-12 g.v. )Aleksejs
    16:00 - 16.45
  • Kids pool Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:10 - 17.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    17:00 - 17.50
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 5-6 g.)tr.Artjoms
    18:00 - 19.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    18:15 - 19.05
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 3-5 g.)tr.Zane
    19:00 - 20.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    19:05 - 19.55

Piektdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    14:10 - 15.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta Marina
    14:30 - 15.15
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    15:00 - 15.50
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 5-6)Artūrs
    15:00 - 16.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (pēc pieraksta)Artūrs
    15:50 - 16.35
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    15:50 - 16.40
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 9-14)Zane
    16:30 - 17.45
  • Kids pool Peldēšanas apmācība pēc pierakstaŽanna&Inna
    16:40 - 17.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA(Bērni 9-12 g.)Zane
    17:15 - 18.00
  • Kids pool Peldēšanas apmācība pēc pieraksta Žanna&Inna
    17:30 - 18.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaMarina
    18:05 - 18.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6g.)Zane
    18:30 - 19.20

Sestdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna&Inna
    09:00 - 10.00
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    09:50 - 10.40
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    10:40 - 11.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pieraksta Žanna & Inna
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    11:30 - 12.20
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA pēc pierakstaŽanna & Inna
    12:20 - 13.10
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    13:00 - 13.50
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 5-6 g.)Zane
    15:30 - 16.30
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (bērni 3-5 g.)Zane
    16:30 - 17.30
  • Kids pool Peldēšanas apmācība (bērni 6-8)Artūrs
    17:30 - 18.15

Svētdiena

  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 5-6 g.v.)Artjoms
    10:00 - 10.45
  • Kids pool PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Artjoms
    11:00 - 11.45
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08:30
08:30 - 09:30
MORNING GYMNASTICS
Aleksandra
08:30 - 09:30
MORNING GYMNASTICS
Aleksandra
10:00
10:00 - 11:00
PERFECT BODY
Marina
11:00
11:00 - 12:00
A-BOKS
Oksana
18:00
18:00 - 19:00
FAT BURNER
Oksana

Otrdiena

  • Mixed types MORNING GYMNASTICSAleksandra
    08:30 - 09.30
  • Mixed types PERFECT BODY Marina
    10:00 - 11.00

Ceturtdiena

  • Mixed types MORNING GYMNASTICSAleksandra
    08:30 - 09.30

Piektdiena

  • Mixed types FAT BURNEROksana
    18:00 - 19.00

Sestdiena

  • Mixed types FUNCTIONAL TRAINING (V.Selujanova metodika)Vasilijs
    00:00 - 10.00

Svētdiena

  • Mixed types A-BOKSOksana
    11:00 - 12.00
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
07:30
Physiotherapy
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
08:30
Mixed types
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Arina
Mixed types
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Arina
Mixed types
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Arina
09:00
Power
09:00 - 10:00
Strong Butt
Arina
Powereng,ru
Power
09:00 - 10:00
Strong Butt
Arina
Powereng,ru
09:30
Power
09:30 - 10:30
Slowly & Strong
Marija
Cardio
09:30 - 10:30
Body Toning
Kristina
Mixed types
09:30 - 10:30
Athl. Flexibility
Marija
Cardio
09:30 - 10:30
Body Toning
Kristina
Mind & Body
09:30 - 10:30
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
10:00
Mixed types
10:00 - 11:00
Body Sculpt
Arina
Mixed types
10:00 - 11:00
Body Sculpt
Arina
10:30
Physiotherapy
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
11:00
Mixed types
11:00 - 12:00
Interval Training
Marija
Mind & Body
11:00 - 12:00
Yoga
Dina
12:00
Power
12:00 - 13:00
Super Legs+Core
Arina
Powereng,ru
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
12:00 - 13:00
SENIORU Gr.
Fiz-te Sandra Š.

Power
12:00 - 13:00
Super Legs+Core
Arina
Powereng,ru
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Power
12:00 - 13:00
Super Legs+Core
Arina
Power
12:00 - 13:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
GYM Marija
16:00
Physiotherapy
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
17:00
Mixed types
17:00 - 18:00
ABS+Stretch
Ļena
Mixed types
17:00 - 18:00
ABL+Stretch
Ļena
17:30
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Olga
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Olga
Dance
17:30 - 18:30
Zumba
Evelīna
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Olga
Dance
17:30 - 18:30
Zumba
Evelīna
18:00
Power
18:00 - 19:00
Interval Training
Marija
Cardio
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena
Cardio
18:00 - 19:00
Tabata
Marija
Cardio
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena
Mind & Body
18:00 - 19:00
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
18:30
Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Ļena
Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija
Mixed types
18:30 - 19:30
Interval Training
Ļena
Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija
Mixed types
18:30 - 19:30
Apļa treniņš
Ļena
19:00
Mind & Body
19:00 - 20:00
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
Dance
19:00 - 20:00
Zumba
.
Dance
19:00 - 20:00
Zumba
.
19:30
Mind & Body
19:30 - 20:30
STRETCHING
Ļena
Power
19:30 - 20:30
Cardio + Power
B stronger
Power
19:30 - 20:30
Cardio + Power
B stronger

Pirmdiena

  • Mixed types Interval IntensiveArina
    08:30 - 09.30
  • Power Slowly & StrongMarija
    09:30 - 10.30
  • Power Super Legs+CoreArina
    12:00 - 13.00
  • Mixed types ABS+StretchĻena
    17:00 - 18.00
  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18.30
  • Power Interval TrainingMarija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Functional TrainingĻena
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.) Marija
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body STRETCHINGĻena
    19:30 - 20.30

Otrdiena

  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    07:45 - 08.45
  • Power Strong ButtArina
    09:00 - 10.00
  • Cardio Body Toning Kristina
    09:30 - 10.30
  • Mixed types Body SculptArina
    10:00 - 11.00
  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.30
  • Physiotherapy Kakla spondilozeFiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.00
  • Physiotherapy Ārstnieciskā vingrošanaFiz-te Sandra Š.
    16:00 - 17.00
  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18.30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19.30
  • Dance Zumba .
    19:00 - 20.00
  • Power Cardio + PowerB stronger
    19:30 - 20.30

Trešdiena

  • Mixed types Interval IntensiveArina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Athl. FlexibilityMarija
    09:30 - 10.30
  • Physiotherapy SENIORU Gr.Fiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.00
  • Power Super Legs+CoreArina
    12:00 - 13.00
  • Mixed types ABL+StretchĻena
    17:00 - 18.00
  • Dance ZumbaEvelīna
    17:30 - 18.30
  • Cardio TabataMarija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Interval TrainingĻena
    18:30 - 19.30

Ceturtdiena

  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    07:45 - 08.45
  • Power Strong ButtArina
    09:00 - 10.00
  • Cardio Body ToningKristina
    09:30 - 10.30
  • Mixed types Body SculptArina
    10:00 - 11.00
  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.30
  • Physiotherapy Kakla spondilozeFiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.00
  • Physiotherapy Ārstnieciskā vingrošanaFiz-te Sandra Š.
    16:00 - 17.00
  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18.30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19.30
  • Dance Zumba.
    19:00 - 20.00
  • Power Cardio + PowerB stronger
    19:30 - 20.30

Piektdiena

  • Mixed types Interval IntensiveArina
    08:30 - 09.30
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)Marija
    09:30 - 10.30
  • Power Super Legs+CoreArina
    12:00 - 13.00
  • Dance ZumbaEvelīna
    17:30 - 18.30
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)Marija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Apļa treniņšĻena
    18:30 - 19.30

Sestdiena

  • Mixed types Interval TrainingMarija
    11:00 - 12.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠGYM Marija
    12:00 - 13.00

Svētdiena

  • Mind & Body YogaDina
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
Body Toning
Kristina
09:30 - 10:30
Body Toning
Kristina
18:00
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena
18:00 - 19:00
Tabata
Marija
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena

Otrdiena

  • Cardio Body Toning Kristina
    09:30 - 10.30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena
    18:00 - 19.00

Trešdiena

  • Cardio TabataMarija
    18:00 - 19.00

Ceturtdiena

  • Cardio Body ToningKristina
    09:30 - 10.30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena
    18:00 - 19.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
09:00 - 10:00
Strong Butt
Arina
Powereng,ru
09:00 - 10:00
Strong Butt
Arina
Powereng,ru
09:30
09:30 - 10:30
Slowly & Strong
Marija
12:00
12:00 - 13:00
Super Legs+Core
Arina
Powereng,ru
12:00 - 13:00
Super Legs+Core
Arina
Powereng,ru
12:00 - 13:00
Super Legs+Core
Arina
12:00 - 13:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
GYM Marija
18:00
18:00 - 19:00
Interval Training
Marija
19:30
19:30 - 20:30
Cardio + Power
B stronger
19:30 - 20:30
Cardio + Power
B stronger

Pirmdiena

  • Power Slowly & StrongMarija
    09:30 - 10.30
  • Power Super Legs+CoreArina
    12:00 - 13.00
  • Power Interval TrainingMarija
    18:00 - 19.00

Otrdiena

  • Power Strong ButtArina
    09:00 - 10.00
  • Power Cardio + PowerB stronger
    19:30 - 20.30

Trešdiena

  • Power Super Legs+CoreArina
    12:00 - 13.00

Ceturtdiena

  • Power Strong ButtArina
    09:00 - 10.00
  • Power Cardio + PowerB stronger
    19:30 - 20.30

Piektdiena

  • Power Super Legs+CoreArina
    12:00 - 13.00

Sestdiena

  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠGYM Marija
    12:00 - 13.00
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
11:00
11:00 - 12:00
Yoga
Dina
17:30
17:30 - 18:30
Pilates
Olga
17:30 - 18:30
Pilates
Olga
17:30 - 18:30
Pilates
Olga
18:00
18:00 - 19:00
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
19:00
19:00 - 20:00
Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)
Marija
19:30
19:30 - 20:30
STRETCHING
Ļena

Pirmdiena

  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18.30
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.) Marija
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body STRETCHINGĻena
    19:30 - 20.30

Otrdiena

  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18.30

Ceturtdiena

  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18.30

Piektdiena

  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)Marija
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body Slāvu Yoga (pēc Beloyar sist.)Marija
    18:00 - 19.00

Svētdiena

  • Mind & Body YogaDina
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
17:30
17:30 - 18:30
Zumba
Evelīna
17:30 - 18:30
Zumba
Evelīna
19:00
19:00 - 20:00
Zumba
.
19:00 - 20:00
Zumba
.

Otrdiena

  • Dance Zumba .
    19:00 - 20.00

Trešdiena

  • Dance ZumbaEvelīna
    17:30 - 18.30

Ceturtdiena

  • Dance Zumba.
    19:00 - 20.00

Piektdiena

  • Dance ZumbaEvelīna
    17:30 - 18.30
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
07:30
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
10:30
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
10:30 - 11:30
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
12:00
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
12:00 - 13:00
SENIORU Gr.
Fiz-te Sandra Š.
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
16:00
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08:30
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Arina
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Arina
08:30 - 09:30
Interval Intensive
Arina
09:30
09:30 - 10:30
Athl. Flexibility
Marija
10:00
10:00 - 11:00
Body Sculpt
Arina
10:00 - 11:00
Body Sculpt
Arina
11:00
11:00 - 12:00
Interval Training
Marija
17:00
17:00 - 18:00
ABS+Stretch
Ļena
17:00 - 18:00
ABL+Stretch
Ļena
18:30
18:30 - 19:30
Functional Training
Ļena
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija
18:30 - 19:30
Interval Training
Ļena
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija
18:30 - 19:30
Apļa treniņš
Ļena

Pirmdiena

  • Mixed types Interval IntensiveArina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types ABS+StretchĻena
    17:00 - 18.00
  • Mixed types Functional TrainingĻena
    18:30 - 19.30

Otrdiena

  • Mixed types Body SculptArina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19.30

Trešdiena

  • Mixed types Interval IntensiveArina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Athl. FlexibilityMarija
    09:30 - 10.30
  • Mixed types ABL+StretchĻena
    17:00 - 18.00
  • Mixed types Interval TrainingĻena
    18:30 - 19.30

Ceturtdiena

  • Mixed types Body SculptArina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19.30

Piektdiena

  • Mixed types Interval IntensiveArina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Apļa treniņšĻena
    18:30 - 19.30

Sestdiena

  • Mixed types Interval TrainingMarija
    11:00 - 12.00
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
Power
09:00 - 10:00
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Jelena
Power
09:00 - 10:00
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Jelena
09:30
Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
Fight
09:30 - 10:30
GRAPPLING (no 14g.un pieaugušie)
A.Nikiforenko
10:00
Mind & Body
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
Cardio
10:00 - 11:00
TABATA
Jeļena
Mind & Body
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
Power
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
Bokss
10:00 - 11:00
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”

Mind & Body
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
Bokss
10:00 - 11:00
KIK-TAI BOKSS
R. Seinins

Kids
10:00 - 11:00
FITNESS FOR KIDS (bērni 3-5 g.v.)
Tatjana

Power
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
Dance
10:00 - 11:00
ZUMBA
Santa
10:30
Power
10:30 - 11:30
SUPER PRESS + STRETCHING
Eli
Power
10:30 - 11:30
TABATA + STRETCHING
Eli
Mind & Body
10:30 - 11:30
SRETCHING
Eli
11:00
Mind & Body
11:00 - 12:00
FITNESS YOGA
Evgeniya
Bokss
11:00 - 12:00
TAEKWON-DO
A.Saulite

Cardio
11:00 - 12:00
CARDIO BOXING
"LEGENDA"

Kids
11:00 - 12:00
BĒRNU BALETS (3-6 g.v)
Nastja

Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES + YOGA
Evgeniya

Physiotherapy
11:00 - 12:00
ĀRSTNECISKĀ VINGROŠANA
Jelena
12:00
Kids
12:00 - 13:00
BĒRNU BALETS(7-12 g.v.)
Nastja
13:00
Mind & Body
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA & STRETCHING
Liana
Mind & Body
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA & STRETCHING
Liana
15:00
Bokss
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
Bokss
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
Bokss
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
17:00
Bokss
17:00 - 18:00
Bokss Bērni no 10-16 g.v.
\\\"LEGENDA\\\"

Kids
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)
Liana
Kidsnenotiks 14.10,16.10,18.10
Bokss
17:00 - 18:00
BOKSS (bērni 10-16 g.v.)
"LEGENDA"

Kids
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)
Liana
Kidsnenotiks 14.10, 16.10, 18.10
Bokss
17:00 - 18:00
BOKSS (bērni 10-16 g.v.)
"LEGENDA"

Kids
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)
Liana
Kidsnenotiks 14.10, 16.10, 18.10
17:30
Cardio
17:30 - 18:30
TOTAL BUTT & PRESS
Ieva
Bokss
17:45 - 18:45
TAEKWO-DO bērni 6-10 g.v.
A Saulite

Kids
17:45 - 18:45
FIT + DANCE KIDS (bērni no 7-11 g.v.)
Ieva
Fight
17:30 - 18:30
DŽUDO (bērnino 13g.v.)
M.Šteinbuks

Power
17:30 - 18:30
FUNCTIONAL TRAINING
Ieva
Bokss
17:45 - 18:45
TAEKWON-DO (bērni 6-10 g.v.)
A.Saulite

Kids
17:45 - 18:45
FIT+ DANCE KIDS (bērni 7-11 g.v.)
Ieva
18:00
Kids
18:00 - 19:00
BĒRNU BALETS ( 7-12 g.v.)
Nastja

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Natālija Š.
Bokss
18:00 - 19:00
KIK-TAI BOKSS (bērni no 5 g.v.)
R.Šeinins \\\"SPORTS-K\\\"

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Arina

Body Bike
18:15 - 19:15
BODY BIKE
Lenotta
Body Bikelīdz 13.10 un no 20.10
Physiotherapy
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
UN LOCĪTAVU
VINGROŠANA
Natālija Š.
Bokss
18:00 - 19:00
KIK-TAI BOKSS (bērni no 5.g.v.)
\\\"SPORTS-K\\\"

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Arina

Body Bike
18:15 - 19:15
BODY BIKE
Lenotta
Body Bikelīdz 13.10 un no 20.10
Kids
18:00 - 19:00
BĒRNU BALETS (7-12 g.v.)
Nastja

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Natālija Š.
Mind & Bodyno 19.08

Mind & Body
18:00 - 19:00
STRETCHING
Liana
Mind & Bodynenotiks 14.10, 16.10, 18.10
Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES + YOGA
Evgeniya
18:30
Bokss
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”

Fight
18:30 - 19:30
DŽUDO (bērni no 7 g.v.)
M. Šteinbuks

Mind & Body
18:30 - 19:30
STRETCHING
Liana
Mind & Bodynenotiks 14.10,16.10,18.10

Power
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
Physiotherapy
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena

Bokss
18:45 - 19:30
TAEKWON-DO bērni no 3-6 g.v.
A Saulite
Bokss
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”

Fight
18:30 - 19:30
DŽUDO (bērni no 7 g.v.)
M.Šteinbuks

Mind & Body
18:30 - 19:30
STRETCHING
Liana
Mind & Bodynenotiks 14.10, 16.10, 18.10

Power
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
Physiotherapy
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena

Bokss
18:45 - 19:30
TAEKWON-DO (bērni 3-6 g.v.)
A Saulite
Bokss
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”

Fight
18:30 - 19:30
DŽUDO (berni no 7 g.v.)
M.Šteinbuks

Power
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
19:00
Kids
19:00 - 20:00
BĒRNU BALETS(3-6g.v.)
Nastja

Mind & Body
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Natālija Š.

Body Bike
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lenotta
Body Bikelīdz 13.10 un no 20.10
Bokss
19:00 - 20:00
KIK-TAI BOKSS
R.Šeinins

Power
19:00 - 20:00
PERFECT BODY
Santa

Power
19:00 - 20:00
STRONG
Intervāltreniņš
Ieva
PowerSTRONG by Zumba
Kids
19:00 - 20:00
FITNESS FOR KIDS (bērni 3-5 g.v.)
Tatjana

Mind & Body
19:00 - 20:00
PILATES
Natālija Š.
Bokss
19:00 - 20:00
KIK-TAI BOKSS
R.Šeinins

Power
19:00 - 20:00
STRONG
Intervāltreniņš
Ieva
PowerSTRONG by Zumba

Power
19:00 - 20:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana "SPORTS-K"

Body Bike
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lenotta
Body Bikelīdz 13.10 un no 20.10
Kids
19:00 - 20:00
BĒRNU BALETS (3-6 g.v.)
Nastja
19:30
Power
19:30 - 20:30
FUNCTIONAL TRAINING + ABS
Ieva
Bokss
19:30 - 20:30
TAEKWON-DO bērni no 11 g.v.
A.Saulite

Cardio
19:30 - 20:30
TABATA
Jeļena
Bokss
19:30 - 20:30
TAEKWON-DO ( bērni no 11 g.v.)
A Saulite

Cardio
19:30 - 20:30
SVARA SAMAZINĀŠANAS
NODARBĪBA
Jelena
Power
19:30 - 20:30
FUNCTIONAL TRAINING + ABS
Ieva
20:00
Bokss
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Fight
20:00 - 21:00
GRAPPLING**
no 14.g. un pieaugušie
Artūrs Ņikiforenko

Power
20:00 - 21:00
HIIT
Tatjana
Bokss
20:00 - 21:00
LADY BOXING
no 16 g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Power
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana
Bokss
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Dance
20:00 - 21:00
ZUMBA
Santa

Power
20:00 - 21:00
FUNCTIONAL TRAINING
Tatjana
Bokss
20:00 - 21:00
LADY BOXING
no 16 g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Power
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana
Bokss
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Dance
20:00 - 21:00
ZUMBA
Santa

Pirmdiena

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11.00
  • Power SUPER PRESS + STRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Bokss Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Bokss Bokss Bērni no 10-16 g.v.\\\"LEGENDA\\\"
    17:00 - 18.00
  • Kids CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Cardio TOTAL BUTT & PRESSIeva
    17:30 - 18.30
  • Kids BĒRNU BALETS ( 7-12 g.v.)Nastja
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    18:00 - 19.00
  • Bokss BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Fight DŽUDO (bērni no 7 g.v.)M. Šteinbuks
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    18:30 - 19.30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Kids BĒRNU BALETS(3-6g.v.)Nastja
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body FITNESS YOGANatālija Š.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike BODY BIKELenotta
    19:15 - 20.15
  • Power FUNCTIONAL TRAINING + ABSIeva
    19:30 - 20.30
  • Bokss BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
  • Fight GRAPPLING**
    no 14.g. un pieaugušie
    Artūrs Ņikiforenko
    20:00 - 21.00
  • Power HIITTatjana
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠJelena
    09:00 - 10.00
  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Cardio TABATAJeļena
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body VESELA MUGURA & STRETCHINGLiana
    13:00 - 14.00
  • Bokss TAEKWO-DO bērni 6-10 g.v.A Saulite
    17:45 - 18.45
  • Kids FIT + DANCE KIDS (bērni no 7-11 g.v.)Ieva
    17:45 - 18.45
  • Bokss KIK-TAI BOKSS (bērni no 5 g.v.)R.Šeinins \\\"SPORTS-K\\\"
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body PILATESArina
    18:00 - 19.00
  • Body Bike BODY BIKELenotta
    18:15 - 19.15
  • Physiotherapy CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19.30
  • Bokss TAEKWON-DO bērni no 3-6 g.v.A Saulite
    18:45 - 19.30
  • Bokss KIK-TAI BOKSS R.Šeinins
    19:00 - 20.00
  • Power PERFECT BODYSanta
    19:00 - 20.00
  • Power STRONG
    Intervāltreniņš
    Ieva
    19:00 - 20.00
  • Bokss TAEKWON-DO bērni no 11 g.v.A.Saulite
    19:30 - 20.30
  • Cardio TABATAJeļena
    19:30 - 20.30
  • Bokss LADY BOXING
    no 16 g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11.00
  • Power TABATA + STRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Mind & Body FITNESS YOGAEvgeniya
    11:00 - 12.00
  • Bokss Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Bokss BOKSS (bērni 10-16 g.v.)"LEGENDA"
    17:00 - 18.00
  • Kids CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Fight DŽUDO (bērnino 13g.v.)M.Šteinbuks
    17:30 - 18.30
  • Power FUNCTIONAL TRAININGIeva
    17:30 - 18.30
  • Physiotherapy VESELA MUGURA
    UN LOCĪTAVU
    VINGROŠANA
    Natālija Š.
    18:00 - 19.00
  • Bokss BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Fight DŽUDO (bērni no 7 g.v.)M.Šteinbuks
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    18:30 - 19.30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Kids FITNESS FOR KIDS (bērni 3-5 g.v.)Tatjana
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    19:00 - 20.00
  • Bokss BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
  • Dance ZUMBASanta
    20:00 - 21.00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGTatjana
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠJelena
    09:00 - 10.00
  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Power BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body VESELA MUGURA & STRETCHINGLiana
    13:00 - 14.00
  • Bokss TAEKWON-DO (bērni 6-10 g.v.)A.Saulite
    17:45 - 18.45
  • Kids FIT+ DANCE KIDS (bērni 7-11 g.v.)Ieva
    17:45 - 18.45
  • Bokss KIK-TAI BOKSS (bērni no 5.g.v.)\\\"SPORTS-K\\\"
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body PILATESArina
    18:00 - 19.00
  • Body Bike BODY BIKELenotta
    18:15 - 19.15
  • Physiotherapy CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19.30
  • Bokss TAEKWON-DO (bērni 3-6 g.v.)A Saulite
    18:45 - 19.30
  • Bokss KIK-TAI BOKSS R.Šeinins
    19:00 - 20.00
  • Power STRONG
    Intervāltreniņš
    Ieva
    19:00 - 20.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana "SPORTS-K"
    19:00 - 20.00
  • Body Bike BODY BIKELenotta
    19:15 - 20.15
  • Bokss TAEKWON-DO ( bērni no 11 g.v.)A Saulite
    19:30 - 20.30
  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS
    NODARBĪBA
    Jelena
    19:30 - 20.30
  • Bokss LADY BOXING
    no 16 g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Bokss BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body SRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Bokss Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Bokss BOKSS (bērni 10-16 g.v.)"LEGENDA"
    17:00 - 18.00
  • Kids CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Kids BĒRNU BALETS (7-12 g.v.)Nastja
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    18:00 - 19.00
  • Bokss BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Fight DŽUDO (berni no 7 g.v.)M.Šteinbuks
    18:30 - 19.30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Kids BĒRNU BALETS (3-6 g.v.)Nastja
    19:00 - 20.00
  • Power FUNCTIONAL TRAINING + ABSIeva
    19:30 - 20.30
  • Bokss BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00
  • Dance ZUMBASanta
    20:00 - 21.00

Sestdiena

  • Fight GRAPPLING (no 14g.un pieaugušie)A.Nikiforenko
    09:30 - 10.30
  • Bokss KIK-TAI BOKSSR. Seinins
    10:00 - 11.00
  • Kids FITNESS FOR KIDS (bērni 3-5 g.v.)Tatjana
    10:00 - 11.00
  • Power BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11.00
  • Bokss TAEKWON-DOA.Saulite
    11:00 - 12.00
  • Cardio CARDIO BOXING"LEGENDA"
    11:00 - 12.00
  • Kids BĒRNU BALETS (3-6 g.v)Nastja
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body PILATES + YOGAEvgeniya
    11:00 - 12.00
  • Physiotherapy ĀRSTNECISKĀ VINGROŠANAJelena
    11:00 - 12.00
  • Kids BĒRNU BALETS(7-12 g.v.)Nastja
    12:00 - 13.00

Svētdiena

  • Dance ZUMBASanta
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PILATES + YOGAEvgeniya
    18:00 - 19.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
TABATA
Jeļena
11:00
11:00 - 12:00
CARDIO BOXING
"LEGENDA"
17:30
17:30 - 18:30
TOTAL BUTT & PRESS
Ieva
19:30
19:30 - 20:30
TABATA
Jeļena
19:30 - 20:30
SVARA SAMAZINĀŠANAS
NODARBĪBA
Jelena

Pirmdiena

  • Cardio TOTAL BUTT & PRESSIeva
    17:30 - 18.30

Otrdiena

  • Cardio TABATAJeļena
    10:00 - 11.00
  • Cardio TABATAJeļena
    19:30 - 20.30

Ceturtdiena

  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS
    NODARBĪBA
    Jelena
    19:30 - 20.30

Sestdiena

  • Cardio CARDIO BOXING"LEGENDA"
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:00
09:00 - 10:00
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Jelena
09:00 - 10:00
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Jelena
10:00
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
10:30
10:30 - 11:30
SUPER PRESS + STRETCHING
Eli
10:30 - 11:30
TABATA + STRETCHING
Eli
17:30
17:30 - 18:30
FUNCTIONAL TRAINING
Ieva
18:30
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
19:00
19:00 - 20:00
PERFECT BODY
Santa

19:00 - 20:00
STRONG
Intervāltreniņš
Ieva
PowerSTRONG by Zumba
19:00 - 20:00
STRONG
Intervāltreniņš
Ieva
PowerSTRONG by Zumba

19:00 - 20:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana "SPORTS-K"
19:30
19:30 - 20:30
FUNCTIONAL TRAINING + ABS
Ieva
19:30 - 20:30
FUNCTIONAL TRAINING + ABS
Ieva
20:00
20:00 - 21:00
HIIT
Tatjana
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana
20:00 - 21:00
FUNCTIONAL TRAINING
Tatjana
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana

Pirmdiena

  • Power SUPER PRESS + STRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Power FUNCTIONAL TRAINING + ABSIeva
    19:30 - 20.30
  • Power HIITTatjana
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠJelena
    09:00 - 10.00
  • Power PERFECT BODYSanta
    19:00 - 20.00
  • Power STRONG
    Intervāltreniņš
    Ieva
    19:00 - 20.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Power TABATA + STRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Power FUNCTIONAL TRAININGIeva
    17:30 - 18.30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Power FUNCTIONAL TRAININGTatjana
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠJelena
    09:00 - 10.00
  • Power BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11.00
  • Power STRONG
    Intervāltreniņš
    Ieva
    19:00 - 20.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana "SPORTS-K"
    19:00 - 20.00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19.30
  • Power FUNCTIONAL TRAINING + ABSIeva
    19:30 - 20.30

Sestdiena

  • Power BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
18:00
18:15 - 19:15
BODY BIKE
Lenotta
Body Bikelīdz 13.10 un no 20.10
18:15 - 19:15
BODY BIKE
Lenotta
Body Bikelīdz 13.10 un no 20.10
19:00
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lenotta
Body Bikelīdz 13.10 un no 20.10
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lenotta
Body Bikelīdz 13.10 un no 20.10

Pirmdiena

Otrdiena

Ceturtdiena

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
10:00
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
10:30
10:30 - 11:30
SRETCHING
Eli
11:00
11:00 - 12:00
FITNESS YOGA
Evgeniya
11:00 - 12:00
PILATES + YOGA
Evgeniya
13:00
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA & STRETCHING
Liana
13:00 - 14:00
VESELA MUGURA & STRETCHING
Liana
18:00
18:00 - 19:00
PILATES
Natālija Š.
18:00 - 19:00
PILATES
Arina
18:00 - 19:00
PILATES
Arina
18:00 - 19:00
PILATES
Natālija Š.
Mind & Bodyno 19.08

18:00 - 19:00
STRETCHING
Liana
Mind & Bodynenotiks 14.10, 16.10, 18.10
18:00 - 19:00
PILATES + YOGA
Evgeniya
18:30
18:30 - 19:30
STRETCHING
Liana
Mind & Bodynenotiks 14.10,16.10,18.10
18:30 - 19:30
STRETCHING
Liana
Mind & Bodynenotiks 14.10, 16.10, 18.10
19:00
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Natālija Š.
19:00 - 20:00
PILATES
Natālija Š.

Pirmdiena

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body FITNESS YOGANatālija Š.
    19:00 - 20.00

Otrdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body VESELA MUGURA & STRETCHINGLiana
    13:00 - 14.00
  • Mind & Body PILATESArina
    18:00 - 19.00

Trešdiena

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body FITNESS YOGAEvgeniya
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    19:00 - 20.00

Ceturtdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body VESELA MUGURA & STRETCHINGLiana
    13:00 - 14.00
  • Mind & Body PILATESArina
    18:00 - 19.00

Piektdiena

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body SRETCHINGEli
    10:30 - 11.30
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    18:00 - 19.00

Sestdiena

  • Mind & Body PILATES + YOGAEvgeniya
    11:00 - 12.00

Svētdiena

  • Mind & Body PILATES + YOGAEvgeniya
    18:00 - 19.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
ZUMBA
Santa
20:00
20:00 - 21:00
ZUMBA
Santa
20:00 - 21:00
ZUMBA
Santa

Trešdiena

  • Dance ZUMBASanta
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Dance ZUMBASanta
    20:00 - 21.00

Svētdiena

  • Dance ZUMBASanta
    10:00 - 11.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
FITNESS FOR KIDS (bērni 3-5 g.v.)
Tatjana
11:00
11:00 - 12:00
BĒRNU BALETS (3-6 g.v)
Nastja
12:00
12:00 - 13:00
BĒRNU BALETS(7-12 g.v.)
Nastja
17:00
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)
Liana
Kidsnenotiks 14.10,16.10,18.10
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)
Liana
Kidsnenotiks 14.10, 16.10, 18.10
17:00 - 18:00
CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)
Liana
Kidsnenotiks 14.10, 16.10, 18.10
17:30
17:45 - 18:45
FIT + DANCE KIDS (bērni no 7-11 g.v.)
Ieva
17:45 - 18:45
FIT+ DANCE KIDS (bērni 7-11 g.v.)
Ieva
18:00
18:00 - 19:00
BĒRNU BALETS ( 7-12 g.v.)
Nastja
18:00 - 19:00
BĒRNU BALETS (7-12 g.v.)
Nastja
19:00
19:00 - 20:00
BĒRNU BALETS(3-6g.v.)
Nastja
19:00 - 20:00
FITNESS FOR KIDS (bērni 3-5 g.v.)
Tatjana
19:00 - 20:00
BĒRNU BALETS (3-6 g.v.)
Nastja

Pirmdiena

  • Kids CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Kids BĒRNU BALETS ( 7-12 g.v.)Nastja
    18:00 - 19.00
  • Kids BĒRNU BALETS(3-6g.v.)Nastja
    19:00 - 20.00

Otrdiena

  • Kids FIT + DANCE KIDS (bērni no 7-11 g.v.)Ieva
    17:45 - 18.45

Trešdiena

  • Kids CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Kids FITNESS FOR KIDS (bērni 3-5 g.v.)Tatjana
    19:00 - 20.00

Ceturtdiena

  • Kids FIT+ DANCE KIDS (bērni 7-11 g.v.)Ieva
    17:45 - 18.45

Piektdiena

  • Kids CHEERDANCE (bērni 8-13 g.v.)Liana
    17:00 - 18.00
  • Kids BĒRNU BALETS (7-12 g.v.)Nastja
    18:00 - 19.00
  • Kids BĒRNU BALETS (3-6 g.v.)Nastja
    19:00 - 20.00

Sestdiena

  • Kids FITNESS FOR KIDS (bērni 3-5 g.v.)Tatjana
    10:00 - 11.00
  • Kids BĒRNU BALETS (3-6 g.v)Nastja
    11:00 - 12.00
  • Kids BĒRNU BALETS(7-12 g.v.)Nastja
    12:00 - 13.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
GRAPPLING (no 14g.un pieaugušie)
A.Nikiforenko
17:30
17:30 - 18:30
DŽUDO (bērnino 13g.v.)
M.Šteinbuks
18:30
18:30 - 19:30
DŽUDO (bērni no 7 g.v.)
M. Šteinbuks
18:30 - 19:30
DŽUDO (bērni no 7 g.v.)
M.Šteinbuks
18:30 - 19:30
DŽUDO (berni no 7 g.v.)
M.Šteinbuks
20:00
20:00 - 21:00
GRAPPLING**
no 14.g. un pieaugušie
Artūrs Ņikiforenko

Pirmdiena

  • Fight DŽUDO (bērni no 7 g.v.)M. Šteinbuks
    18:30 - 19.30
  • Fight GRAPPLING**
    no 14.g. un pieaugušie
    Artūrs Ņikiforenko
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Fight DŽUDO (bērnino 13g.v.)M.Šteinbuks
    17:30 - 18.30
  • Fight DŽUDO (bērni no 7 g.v.)M.Šteinbuks
    18:30 - 19.30

Piektdiena

  • Fight DŽUDO (berni no 7 g.v.)M.Šteinbuks
    18:30 - 19.30

Sestdiena

  • Fight GRAPPLING (no 14g.un pieaugušie)A.Nikiforenko
    09:30 - 10.30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”
10:00 - 11:00
KIK-TAI BOKSS
R. Seinins
11:00
11:00 - 12:00
TAEKWON-DO
A.Saulite
15:00
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
17:00
17:00 - 18:00
Bokss Bērni no 10-16 g.v.
\\\"LEGENDA\\\"
17:00 - 18:00
BOKSS (bērni 10-16 g.v.)
"LEGENDA"
17:00 - 18:00
BOKSS (bērni 10-16 g.v.)
"LEGENDA"
17:30
17:45 - 18:45
TAEKWO-DO bērni 6-10 g.v.
A Saulite
17:45 - 18:45
TAEKWON-DO (bērni 6-10 g.v.)
A.Saulite
18:00
18:00 - 19:00
KIK-TAI BOKSS (bērni no 5 g.v.)
R.Šeinins \\\"SPORTS-K\\\"
18:00 - 19:00
KIK-TAI BOKSS (bērni no 5.g.v.)
\\\"SPORTS-K\\\"
18:30
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”
18:45 - 19:30
TAEKWON-DO bērni no 3-6 g.v.
A Saulite
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”
18:45 - 19:30
TAEKWON-DO (bērni 3-6 g.v.)
A Saulite
18:30 - 19:30
BOKSS**
no 16.g. un pieaugušie
„LEGENDA”
19:00
19:00 - 20:00
KIK-TAI BOKSS
R.Šeinins
19:00 - 20:00
KIK-TAI BOKSS
R.Šeinins
19:30
19:30 - 20:30
TAEKWON-DO bērni no 11 g.v.
A.Saulite
19:30 - 20:30
TAEKWON-DO ( bērni no 11 g.v.)
A Saulite
20:00
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
20:00 - 21:00
LADY BOXING
no 16 g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
20:00 - 21:00
LADY BOXING
no 16 g. un pieaugušie
Sergejs Volodins
20:00 - 21:00
BOKSS**
no 14.g. un pieaugušie
Sergejs Volodins

Pirmdiena

  • Bokss Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Bokss Bokss Bērni no 10-16 g.v.\\\"LEGENDA\\\"
    17:00 - 18.00
  • Bokss BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Bokss BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Otrdiena

  • Bokss TAEKWO-DO bērni 6-10 g.v.A Saulite
    17:45 - 18.45
  • Bokss KIK-TAI BOKSS (bērni no 5 g.v.)R.Šeinins \\\"SPORTS-K\\\"
    18:00 - 19.00
  • Bokss TAEKWON-DO bērni no 3-6 g.v.A Saulite
    18:45 - 19.30
  • Bokss KIK-TAI BOKSS R.Šeinins
    19:00 - 20.00
  • Bokss TAEKWON-DO bērni no 11 g.v.A.Saulite
    19:30 - 20.30
  • Bokss LADY BOXING
    no 16 g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Trešdiena

  • Bokss Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Bokss BOKSS (bērni 10-16 g.v.)"LEGENDA"
    17:00 - 18.00
  • Bokss BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Bokss BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Ceturtdiena

  • Bokss TAEKWON-DO (bērni 6-10 g.v.)A.Saulite
    17:45 - 18.45
  • Bokss KIK-TAI BOKSS (bērni no 5.g.v.)\\\"SPORTS-K\\\"
    18:00 - 19.00
  • Bokss TAEKWON-DO (bērni 3-6 g.v.)A Saulite
    18:45 - 19.30
  • Bokss KIK-TAI BOKSS R.Šeinins
    19:00 - 20.00
  • Bokss TAEKWON-DO ( bērni no 11 g.v.)A Saulite
    19:30 - 20.30
  • Bokss LADY BOXING
    no 16 g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Piektdiena

  • Bokss BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    10:00 - 11.00
  • Bokss Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Bokss BOKSS (bērni 10-16 g.v.)"LEGENDA"
    17:00 - 18.00
  • Bokss BOKSS**
    no 16.g. un pieaugušie
    „LEGENDA”
    18:30 - 19.30
  • Bokss BOKSS**
    no 14.g. un pieaugušie
    Sergejs Volodins
    20:00 - 21.00

Sestdiena

  • Bokss KIK-TAI BOKSSR. Seinins
    10:00 - 11.00
  • Bokss TAEKWON-DOA.Saulite
    11:00 - 12.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
11:00
11:00 - 12:00
ĀRSTNECISKĀ VINGROŠANA
Jelena
18:00
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
UN LOCĪTAVU
VINGROŠANA
Natālija Š.
18:30
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena

Otrdiena

Trešdiena

  • Physiotherapy VESELA MUGURA
    UN LOCĪTAVU
    VINGROŠANA
    Natālija Š.
    18:00 - 19.00

Ceturtdiena

Sestdiena

Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas
**Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā
“MAKKABI”/”SPORTS-K”/”Legenda” nodarbības var apmeklēt pēc īpašām cenām
VFS -Vispārēja Fiziskā Sagatavotība
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!

*Grafikā var būt izmaiņas