Fitnesa klubs F1 – Purvciems piedāvā peldēšanas nodarbības bērniem un pieaugušajiem. Vasaras sezonā peldēt apmācības nodarbības tiks organizētas gan mazajā, gan lielajā baseinā. Piedāvajam grupu nodarbības bērniem un individuālās treniņus pieaugušajiem.

Peldēšanas nodarbības bērniem ir ne tikai jautrs laika pavadīšanas veids, bet arī palīdz uzlabot gan vispārējo veselības stāvokli, gan veicina muskuļu attīstibu un pareizu stāju. Mazajiem bērniem nodarbības baseinā ir viens no ‘ instrumentiem’ kā norūdīties, uzlabot elpošanu un kustību koordināciju.

Peldēšanas apmācība 3-5 gadi (ar vecākiem) – iesācēji

Nodarbības notiek mazajā ‘bērnu’ baseinā. šīs nodarbības mērķis ir iepazīstināt bērnus ar ūdens vidi, tā īpašībam. Nodarbības notiek vairāk spēļu formā. Bērni apgūst pamat noteikumus uzvedībai ūdenī un pie ūdens, kā arī peldēšanas sākuma iemaņas – pārvietošanās ūdenī, sejas ievietošana ūdenī, kāju darbība kraulā un uz muguras. Vecāku iesaistīšanās nodarbībā būs pēc nepieciešamības, bet tas padarīs nodarbību bērniem interesantāku.

Peldēšanas apmācība 6-7 gadi  – iesācēji

Peldētprasme nav obligāta, bet nodarbības var notikt gan mazajā, gan lielajā baseinā. Ja nepieciešams, tiks izmantoti “uzroči”. Šajā grupā mērķis ir apgūt un uzlabot peldēšanas pamatelementus un pareizu elpošanu, kā arī mācīties jau “sportiskos” peldēšanas veidus, kas tiek izmantoti visbiežāk: kraulā, uz muguras.

Peldēšanas apmācība 8-12 gadi 

Nodarbība piemērota tiem, kuri jau apguvuši peldēšanas pamatiemaņas un vēlas uzlabot peldēšanas prasmes lielajā baseinā. Šajā grupā tiks strādāts gan pie peldēšanas tehnikas dažādos veidos, gan pareizas elposanas, gan arī izturības. Tajā pat laikā netiks aizmirsts, ka ir vasaras brīvlaiks un nepieciešams arī nedaudz izklaidēties…

 • ‘bērnu’ baseina dziļums ir 70 cm, līdz ar to mazie peldētāji to var izmantot bez  palīglīdzekļiem. Lielā baseina dziļums seklajā galā ir 1.20 m, tādējādi šis baseins ir piemērots ne tikai lielākiem bērniem, bet arī peldētapmācība pieaugušajiem. Tajā pat laikā, tā kā baseina garums ir 25m, bet dziļums ir 3.30m, tas izmantojams arī nopietnākiem peldēšanas treniņiem.
 • Nodarbības ilgums 45min.
 • Peldētapmācības nodarbībām nepieciešams:
  • Maiņas apavi;
  • Dušas piederumi;
  • Peldkostīms / peldbikses;
  • Vēlamas peldēšanas brilles;
  • Vēlama peldcepurīte – lai mati netraucē peldēšanai;
  • Lielais dvielis – lai nebūtu auksti pirms / pec nodarbības.
  • Mazajiem bērniem var ņemt savus ‘uzročus’ , bet nepieciešamības gadījumā uz nodarbībām varēsim piedāvāt kluba inventāru.

Latvijas Kineziterapijas un sporta biedrība aicina pievienoties ārstnieciskās, koriģējošās, attīstošās un sporta peldēšanas nodarbībām. Nodarbības vada Andrejs Ševeņonovs, LKSB prezidents, Akadēmiskais grāds – maģistrs, B kategorijas peldēšanas treneris, vispārējās fiziskās sagatavošanas treneris, fizioterapeits, kineziterapeits, sporta nodarbību pasniedzējs visos līmeņos.
LKSB tika reģistrēta Latvijas peldēšanas federācijā.
Mūsu adrese ir: Rīga, Purvciems, Stirnu ielā 10, Fitnesa kluba F1 peldbaseins.
+371 26 51 47 52. www.unikinez.lv