BOKSS

BOKSS (No angļu valodas “Box”, burtiski – sitiens) – sporta cīņas veids, kurā tiek pielietota tikai dūru cīņa starp diviem sportistiem, pretiniekiem, laukumā, kas tiek saukts par ringu. Noteikumi atļauj sitienus pretiniekam galvas un ķermeņa priekšpusē un sānos, bet ne zemāk par jostas vietu.
Nodarbības vada, boksa skolas “LEGENDA” dibinātājs – Viktors Plavinskis, profesionālu bokseru treneris un Sergejs Volodins, Rīgas boksa čempions, Latvijas un Starptautisko turnīru uzvarētājs. „VIP-BOKSS” nodarbības vada : Valērijs Andre, PSRS boksa meistars.

 

KIK-TAI BOKSS

KIK-TAI (No angļu valodas – bokss ar kājām vai bokss ar spērieniem) ir cīņas sporta veids, kurā tiek izmantota boksa tehnika kā arī atļauti spērieni ar kājām. Kikbokss tiek iedalīts pilna kontakta (full contact) un viegla kontakta (light contact) disciplīnās. Cīņas veida saknes meklējamas pirms 2000 gadiem Japānā, taču kikbokss kā cīņas sporta disciplīna oficiāli tika izveidota 70. gados Amerikā.
Nodarbības vada Roberts Šeņins, 3. dans kikboksā, Latvijas Jaunatnes izlases treneris light contact, Eiropas vice – čempions WPKA, Sporta kluba „Hvaran” prezidents.