PURVCIEMS

  • BOKSS – sporta cīņa, dūru cīņa starp diviem sportistiem, kurs norisinās uz ringa. Noteikumi atļauj sitienus pretiniekam galvas un ķermeņa priekšpusē un sānos, bet ne zemāk par jostas vietu.
  • ŠAHBOKSS – hibrīda sporta veids , kas sastāv no divām sporta disciplīnām – šaha un boksa.
  • KIKBOKSS – viens no jaunākiem sporta veidiem, kurš jau ir ieguvis plašu popularitāti un atzinību desmitos pasaules valstu. Kikboksā ar atļauti sitieni ar kājām, taču pēc roku tehnikas tas gandrīz neatšķīrās no klasiskā angļu boksa.

Nodarbības piemērotas vīriešiem, sievietēm un bērniem, gan grupās, gan individuāli.

Nodarbības vada:

Valērijs Mikalauskas,

pasaules čempions karate (irikumi), Eiropas čempions MMA (starp profesionāļiem), 16-kārtējs Latvijas čempions dažādos cīņu sporta veidos, 2-kārtējs Eiropas čempions kikboksā, Pasaules vice-čempions pankrationā, Latvijas un Starptautisko turnīru uzvarētājs un balvas ieguvējs boksā, kikboksingā, K-1, pankrationā, MMA.

Latvijas Šahboksa Federācija prezidents

Rolands Mikalauskas,

13-kārtējs Latvijas čempions dažādos cīņu sporta veidos (boksā, kikboksingā, pankrationā,KUNG FU, Pasaules kausa medaļnieks pankrationā, Latvijas un Starptautisko  kikboksinga turnīru uzvarētājs un balvas ieguvējs. Starptautiskais tiesnesis WKN

“Golden Glory Team” kluba prezidents

Papildu informācija pa talr. 20056541, 29590388

 

 

ZIEPNIEKKALNS

 

  • BOKSS – sporta cīņa, dūru cīņa starp diviem sportistiem, kurs norisinās uz ringa. Noteikumi atļauj sitienus pretiniekam galvas un ķermeņa priekšpusē un sānos, bet ne zemāk par jostas vietu.

Nodarbības vada:

Viktors Plavinskis, Profesionālu bokseru treneris

Papildu informācija pa talr. 27422528

Sergejs Volodins,

Rīgas boksa čempions, Latvijas un Starptautisko turnīru uzvarētājs.

Papildu informācija pa talr. 29769233

 

  • KIK-TAI BOKSS – (No angļu valodas – bokss ar kājām vai bokss ar spērieniem) ir cīņas sporta veids, kurā tiek izmantota boksa tehnika kā arī atļauti spērieni ar kājām. Kikbokss tiek iedalīts pilna kontakta (full contact) un viegla kontakta (light contact) disciplīnās. Cīņas veida saknes meklējamas pirms 2000 gadiem Japānā, taču kikbokss kā cīņas sporta disciplīna oficiāli tika izveidota 70. gados Amerikā.

Individuālas nodarbības vada

Roberts Šeņins,

  1. dans kikboksā, Latvijas Jaunatnes izlases treneris light contact, Eiropas vice – čempions WPKA, Sporta kluba „Hvaran” prezidents.

Papildu informācija pa talr. 29508938