Skvošs – dinamiska un aizraujoša spēle. Atšķirībā no tenisa, Jums nav nepieciešamības skriet pēc nepieņemtās bumbiņas, jo spēle notiek kortos, ierobežotā telpā. Spēles noteikumi ir maksimāli viegli: lai nezaudētu, ir nepieciešams iemācīties pareizi padot bumbiņu un atsist to, kamēr tā ir otreiz pieskārusies grīdai.

Skvošs – tā ir stratēģijas spēle, spēles karstumā bumbiņa lido ar tādu ātrumu, ka spēlētājam ir nepieciešams pareizi atvēzēties jau pirms pretinieks ir veicis sitienu un atsitis bumbiņu. Pie tam, tas ir intensīvs treniņš – enerģijas patēriņš šīs spēles laikā ir 2-3 reizes lielāks nekā spēlējot tenisu:

efektīvi attīsta izturību un kustību koordināciju;
stiprina kāju, sēžas, preses un muguras muskuļus;
sekmē manevrēšanas un kustīguma attīstību;
labvēlīgi ietekmē sirds – asinsvadu sistēmu;
ir lielisks veids kā nomest lieko svaru.
Vēlaties uzlabot savu spēles līmeni ar treneri vai arī sacensties ar savu draugu vai kolēģi?

Gaidām Jūs mūsu klubā!


Iepazīsties ar Aleksandru Pāvulānu! Eiropas Skvoša federācijas 3. līmeņa treneris ar gandrīz 20 gadu pieredzi. Strādājis Zviedrijā, ASV un Latvijā. Bijušais profesionālais spēlētājs PSA Pasaules tūrē (155. vieta) un ISDA Dubultspēles tūrē (11. vieta). Latvijas izlases treneris un kapteinis kopš 2005. gada. 13-kārtējais Latvijas Čempions skvošā (2003., 2005.-2017. gados).
Alekss saka: “Skvošs ir mana kaislība. Nav citas spēles ar līdzīgu dinamiku un slodzi. To var iemācīties 5 minūtēs un sākt spēlēt. Retais tikai izmēģina, gandrīz visiem gribas spēlēt vēl un vēl. Labākais veids, kā īsā laikā un interesantā veidā kārtīgi izskrieties un nodedzināt kalorijas.”
Sazinies ar Aleksu pa alex@institute.lv!