Februāris visos Fitnesa klubos F1 – Centrā / Purvciemā / Ziepniekkalnā tiek pasludināts par vīriešu mēnesi!

Iegādājoties jebkuru abonementu vai pagarinot jau esošo mūsu klienti – stiprā dzimuma pārstavji – savā īpašumā saņems lieliskas dāvanas no mūsu draugiem un atbalstītājiem – Drifta Halle un MaxSport Latvija!

Mēneša ietvaros ne tikai dāvināsim dāvanas un sniegsim privilēģijas mūsu klientiem, bet arī organizēsim turnīrus visās trenažieru zālēs! 11. februārī uzsākam pievilkšanās un atspiešanās sacensības ar summēto reižu skaitu – katra fitnesa kluba pirmās vietas ieguvējs – savā īpašumā saņem mēneša abonementu pilnīgi bezmaksas! Protams, veicināšanas balvas 2. un 3. vietas ieguvējiem.

 

Kas tad ir mūsu draugi un februāra mēneša akcijas atbalstītāji?

WOLFTRIKE® Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai gan pēc saspringtas darbadienas, gan brīvdienās kopā ar ģimeni un draugiem! WOLFTRIKE® tricikli piedāvā ikvienam izbaudīt kontrolētu sānslīdi bez iepriekšējas pieredzes vai īpašas sagatavošanās. 2000kv/m liela iekštelpu trase, kurā vienlaicīgi var sacensties līdz pat 10 braucējiem! WOLFTRIKE® tricikli ir piemēroti bērniem, pieaugušajiem un pat senioriem! Viss, kas tev ir vajadzīgs, – labs garastāvoklis, vēlme sacensties un ķert adrenalīnu! Atpūtas komplekss, kurā varēsi ne tikai iztrakoties trasē, bet uzgrillēt gardu maltīti terasē, paspēlēt Xbox, Novusu un pavadīt tiešām neaizmirstamu laiku kopā ar savējiem. Mūsu fitnesa klubu klientiem februārī dāvinās īpašu 20% atlaidi braucieniem un Fb.com sociālajos klubu kontos tiks izspēlētas dāvanu kartes atpūtai kompleksā!

Interneta veikala MPR.LV komanda izvēlas tikai augstākās kvalitātes produkciju savam “portfolio” un lepojas ar katru ražotāju, kuru pārstāvot, varam apgalvot, ka, līdz ar ražošanas procesu un rezultātu, rūpējamies ne tikai par sabiedrību, kurā augam, bet arī par ilgtspējīgu klimatu. “MaxSport” ir proteīna, vegānu un bez glutēna pārtikas produktu ražotājs no Slovākijas. Pasaules lielākās pārtikas inovāciju izstādes SIAL Paris balvu vairākkārtējs ieguvējs. Fitnesa klubu klientiem februārī dāvinās: MAX SPORT VEGGIE PROTEINA uzkodas- dārzeņu mix; MAX SPORT VEGGIE PROTEINA uzkodas ar sezamu; MAX SPORT proteīna batoniņus ar melno šokolādi un zemesriekstiem.

 

Akcija spēkā no 4.02. – 28.02.2019

*Dāvanu skaits ierobežots

F1   
     © 2020
.

Developed by Billing.lv