Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
Power
09:00 - 10:00
TABATA
Arina M.
10:00
Mixed types
10:00 - 11:00
INTERVAL TRAINING
Jekaterina
Power
10:00 - 11:00
TOTAL BODY WORKOUT
Anna
Cardio
10:00 - 11:00
VESELA MUGURA UN LOCĪT. VINGROŠANA
Jekaterina
Power
10:00 - 11:00
APĻA TRENIŅA
Jekaterina
Kids
10:00 - 11:00
K - POP
Aleksandra
11:00
Mixed types
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
Mixed types
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
Power
11:00 - 12:00
APĻA TRENIŅA
Marija
Mixed types
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
Dance
11:00 - 12:00
ZUMBA
Santa
12:00
Dance
12:00 - 13:00
ZUMBA
Aleksandra Z.
Mind & Body
12:00 - 13:00
SLĀVU YOGA BELOYAR
Marija
Power
12:00 - 13:00
TABATA
Oksana
18:00
Mind & Body
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
Anna
Power
18:00 - 19:00
APĻA TRENIŅA
Marija
Mind & Body
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
Jeļena Kolmakova
Mixed types
18:00 - 19:00
BODY ARHITECT
IRINA D.
19:00
Body Bike
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
Body Bike
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
Dance
19:00 - 20:00
ZUMBA
Aleksandra Z.
Body Bike
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
20:00
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
Power
20:00 - 21:00
FUNCTIONAL TRAINING/CROSSFIT
Arina M.
Body Bike
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.

Понедельник

  • Mixed types INTERVAL TRAININGJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAAnna
    18:00 - 19.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Среда

  • Power TOTAL BODY WORKOUTAnna
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00
  • Dance ZUMBAAleksandra Z.
    12:00 - 13.00
  • Power APĻA TRENIŅAMarija
    18:00 - 19.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Четверг

  • Power TABATAArina M.
    09:00 - 10.00
  • Cardio VESELA MUGURA UN LOCĪT. VINGROŠANAJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Power APĻA TRENIŅAMarija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body SLĀVU YOGA BELOYARMarija
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAJeļena Kolmakova
    18:00 - 19.00
  • Dance ZUMBAAleksandra Z.
    19:00 - 20.00
  • Power FUNCTIONAL TRAINING/CROSSFITArina M.
    20:00 - 21.00

Пятница

  • Power APĻA TRENIŅAJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00
  • Mixed types BODY ARHITECTIRINA D.
    18:00 - 19.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Суббота

  • Kids K - POPAleksandra
    10:00 - 11.00
  • Dance ZUMBASanta
    11:00 - 12.00
  • Power TABATAOksana
    12:00 - 13.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
VESELA MUGURA UN LOCĪT. VINGROŠANA
Jekaterina

Четверг

  • Cardio VESELA MUGURA UN LOCĪT. VINGROŠANAJekaterina
    10:00 - 11.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:00 - 10:00
TABATA
Arina M.
10:00
10:00 - 11:00
TOTAL BODY WORKOUT
Anna
10:00 - 11:00
APĻA TRENIŅA
Jekaterina
11:00
11:00 - 12:00
APĻA TRENIŅA
Marija
12:00
12:00 - 13:00
TABATA
Oksana
18:00
18:00 - 19:00
APĻA TRENIŅA
Marija
20:00
20:00 - 21:00
FUNCTIONAL TRAINING/CROSSFIT
Arina M.

Среда

  • Power TOTAL BODY WORKOUTAnna
    10:00 - 11.00
  • Power APĻA TRENIŅAMarija
    18:00 - 19.00

Четверг

  • Power TABATAArina M.
    09:00 - 10.00
  • Power APĻA TRENIŅAMarija
    11:00 - 12.00
  • Power FUNCTIONAL TRAINING/CROSSFITArina M.
    20:00 - 21.00

Пятница

  • Power APĻA TRENIŅAJekaterina
    10:00 - 11.00

Суббота

  • Power TABATAOksana
    12:00 - 13.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
19:00
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
19:00 - 20:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
20:00
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
20:00 - 21:00
INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.

Понедельник

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Среда

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00

Пятница

  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Body Bike INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    20:00 - 21.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
12:00
12:00 - 13:00
SLĀVU YOGA BELOYAR
Marija
18:00
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
Anna
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA
Jeļena Kolmakova

Понедельник

  • Mind & Body VESELA MUGURAAnna
    18:00 - 19.00

Четверг

  • Mind & Body SLĀVU YOGA BELOYARMarija
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAJeļena Kolmakova
    18:00 - 19.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
11:00
11:00 - 12:00
ZUMBA
Santa
12:00
12:00 - 13:00
ZUMBA
Aleksandra Z.
19:00
19:00 - 20:00
ZUMBA
Aleksandra Z.

Среда

  • Dance ZUMBAAleksandra Z.
    12:00 - 13.00

Четверг

  • Dance ZUMBAAleksandra Z.
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Dance ZUMBASanta
    11:00 - 12.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
K - POP
Aleksandra

Суббота

  • Kids K - POPAleksandra
    10:00 - 11.00
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
INTERVAL TRAINING
Jekaterina
11:00
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
11:00 - 12:00
FAT BURNER
Arina M.
18:00
18:00 - 19:00
BODY ARHITECT
IRINA D.

Понедельник

  • Mixed types INTERVAL TRAININGJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00

Среда

  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00

Пятница

  • Mixed types FAT BURNERArina M.
    11:00 - 12.00
  • Mixed types BODY ARHITECTIRINA D.
    18:00 - 19.00
No Занятия hours available!
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas

No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации
Нет информации
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas

No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации
No Занятия hours available!
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas
**Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā
«MAKKABI»/»SPORTS-K»/»Legenda» nodarbības var apmeklēt pēc īpašām cenām
VFS -Vispārēja Fiziskā Sagatavotība

No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas