Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:00
Mind & Body
08:00 - 09:00
OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAI
Sandra
Mind & Body
08:00 - 09:00
OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAI
Sandra
09:00
Mixed types
09:00 - 10:00
BODY ARCHITECT
Jevgenija
Mixed types
09:00 - 10:00
ABL
Jevgenija
Power
09:00 - 10:00
TABATA
Jevgenija
09:30
Mind & Body
09:30 - 10:30
OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAI
Sandra
Mind & Body
09:30 - 10:30
OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAI
Sandra
Dance
09:30 - 10:30
Bērni no 6-14 g.v. / BALETA NODARBĪBA
Germans
10:00
Power
10:00 - 11:00
INTERVAL TRAINING
Jekaterina
Mixed types
10:00 - 11:00
BODY ARCHITECT
Jekaterina
Mixed types
10:00 - 11:00
APĻA TRENIŅA
Jekaterina
Fight
10:00 - 11:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
10:30
Kids pool
10:30 - 11:15
BĒRNI 5-6- g.v. / pēc pieraksta
Zane
Kids pool
10:30 - 11:15
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
Kids pool
10:30 - 11:15
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
11:00
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Inna
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Jevgenija
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Inna
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Jevgenija
Mind & Body
11:00 - 12:00
PILATES
Inna
Kids
11:00 - 12:00
OUTDOOR / K - POP
Aleksandra
11:30
Kids
11:30 - 12:15
bērni 9-12 g.v. / pēc pieraksta
Zane
12:00
Mind & Body
12:00 - 13:00
VESELA MUGURA
Jekaterina
Mind & Body
12:00 - 13:00
PILATES
Jekaterina
Mind & Body
12:00 - 13:00
STRETCHING & RELAX
Jekaterina
13:00
Kids
13:00 - 13:45
bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane

Kids pool
13:00 - 13:45
Bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane
14:00
Kids
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
Kids
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
Kids
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
Kids
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
Kids
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:30
Kids
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
Kids
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
Kids
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
Kids
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
Kids
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
15:00
Kids pool
15:00 - 15:45
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Artūrs
15:30
Kids
15:30 - 16:15
bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane
Kids
15:30 - 16:15
bērni 9-12 g.v. / pēc pieraksta
Zane
Kids pool
15:30 - 16:15
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
16:00
Kids
16:00 - 16:45
bērni 7-12 g.v. / pēc pieraksta
Aleksejs Pavlovs
Kids
16:00 - 16:45
bērni 7-12 g.v. / pēc pieraksta
Aleksejs Pavlovs
Kids
16:00 - 16:45
bērni 7-12 g.v. / pēc pieraksta
Aleksejs Pavlovs
Kids
16:00 - 16:45
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Marina
16:30
Kids
16:30 - 17:15
bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane

Kids pool
16:30 - 17:15
Bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane
Kids pool
16:45 - 17:30
bērni no 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
Kids
16:30 - 17:15
bērni 9-14 g.v. / pēc pieraksta
Zane

Kids
16:45 - 17:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Marina
Kids pool
16:30 - 17:15
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
17:00
Kids
17:00 - 17:45
bērni 8-12 g.v. / pēc pieraksta
Artūrs
Kids pool
17:00 - 17:45
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
Kids
17:15 - 18:00
bērni ni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Marina
Kids
17:15 - 18:00
bērni 8-9 g.v. / pēc pieraksta
Zane
17:30
Kids
17:45 - 18:30
bērni 7-10 g.v. / pēc pieraksta
Marina
Kids pool
17:30 - 18:15
Bērni 5-7 g.v. / pēc pieraksta
Zane
Kids pool
17:30 - 18:15
bērni no 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Marina
Kids pool
17:45 - 18:30
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Marina
18:00
Fight
18:00 - 19:00
bērni no10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
Kids
18:00 - 18:45
bērni 7-10 g.v. / pēc pieraksta
Marina

Fight
18:00 - 19:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
Fight
18:00 - 19:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
18:30
Kids pool
18:30 - 19:15
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Marina

Mind & Body
18:30 - 19:30
FIZIO & PILATES
Jeļena K.
Mixed types
18:30 - 19:30
ABL
Jevgenija
Kids pool
18:30 - 19:15
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane

Mind & Body
18:30 - 19:30
VESELA MUGURA
Jeļena
Mixed types
18:30 - 19:30
BODY ARCHITECT
Jevgenija
Kids pool
18:30 - 19:15
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane

Mind & Body
18:30 - 19:30
FIZIO & PILATES
Jeļena K.
19:00
Body Bike
19:00 - 20:00
OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.

Fight
19:00 - 20:00
bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Roland Mikalauskas

Kids
19:15 - 20:00
Bērni 7-10 g.v. / pēc pieraksta
Marina
Kids pool
19:00 - 19:45
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane

Dance
19:00 - 20:00
OUTDOOR / ZUMBA
Aleksandra
Kids
19:00 - 19:45
bērni no 7-10 g.v. / pēc pieraksta
Marina

Body Bike
19:00 - 20:00
OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.

Fight
19:00 - 20:00
bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
Kids pool
19:00 - 19:45
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane

Dance
19:00 - 20:00
OUTDOOR / ZUMBA
Aleksandra
Body Bike
19:00 - 20:00
OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.

Fight
19:00 - 20:00
bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Roland Mikalauskas
19:30
Mind & Body
19:30 - 20:30
STRETCHING & BALANCE
Tatjana
Mind & Bodyno 7.09.
Mind & Body
19:30 - 20:30
STRETCHING & BALANCE
Tatjana
Mind & Bodyno 7.09.
20:00
Fight
20:00 - 21:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
Fight
20:00 - 21:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas

Понедельник

  • Mixed types BODY ARCHITECTJevgenija
    09:00 - 10.00
  • Power INTERVAL TRAININGJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PILATESInna
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAJekaterina
    12:00 - 13.00
  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 7-12 g.v. / pēc pierakstaAleksejs Pavlovs
    16:00 - 16.45
  • Kids bērni 8-12 g.v. / pēc pierakstaArtūrs
    17:00 - 17.45
  • Kids bērni 7-10 g.v. / pēc pierakstaMarina
    17:45 - 18.30
  • Fight bērni no10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    18:00 - 19.00
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaMarina
    18:30 - 19.15
  • Mind & Body FIZIO & PILATESJeļena K.
    18:30 - 19.30
  • Body Bike OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Fight bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSRoland Mikalauskas
    19:00 - 20.00
  • Kids Bērni 7-10 g.v. / pēc pierakstaMarina
    19:15 - 20.00

Вторник

  • Mind & Body OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAISandra
    08:00 - 09.00
  • Mind & Body OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAISandra
    09:30 - 10.30
  • Kids pool BĒRNI 5-6- g.v. / pēc pierakstaZane
    10:30 - 11.15
  • Mind & Body PILATESJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 7-12 g.v. / pēc pierakstaAleksejs Pavlovs
    16:00 - 16.45
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    17:00 - 17.45
  • Mixed types ABLJevgenija
    18:30 - 19.30
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    19:00 - 19.45
  • Dance OUTDOOR / ZUMBAAleksandra
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body STRETCHING & BALANCETatjana
    19:30 - 20.30
  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Среда

  • Mixed types ABLJevgenija
    09:00 - 10.00
  • Mixed types BODY ARCHITECTJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PILATESInna
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body PILATESJekaterina
    12:00 - 13.00
  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    15:30 - 16.15
  • Kids bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:30 - 17.15
  • Kids pool Bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:30 - 17.15
  • Kids bērni ni 10-12 g.v. / pēc pierakstaMarina
    17:15 - 18.00
  • Kids pool Bērni 5-7 g.v. / pēc pierakstaZane
    17:30 - 18.15
  • Kids bērni 7-10 g.v. / pēc pierakstaMarina
    18:00 - 18.45
  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    18:00 - 19.00
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    18:30 - 19.15
  • Mind & Body VESELA MUGURAJeļena
    18:30 - 19.30
  • Kids bērni no 7-10 g.v. / pēc pierakstaMarina
    19:00 - 19.45
  • Body Bike OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Fight bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    19:00 - 20.00

Четверг

  • Mind & Body OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAISandra
    08:00 - 09.00
  • Mind & Body OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAISandra
    09:30 - 10.30
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    10:30 - 11.15
  • Mind & Body PILATESJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 7-12 g.v. / pēc pierakstaAleksejs Pavlovs
    16:00 - 16.45
  • Kids pool bērni no 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:45 - 17.30
  • Kids pool bērni no 5-6 g.v. / pēc pierakstaMarina
    17:30 - 18.15
  • Mixed types BODY ARCHITECTJevgenija
    18:30 - 19.30
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    19:00 - 19.45
  • Dance OUTDOOR / ZUMBAAleksandra
    19:00 - 20.00
  • Mind & Body STRETCHING & BALANCETatjana
    19:30 - 20.30
  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Пятница

  • Power TABATAJevgenija
    09:00 - 10.00
  • Mixed types APĻA TRENIŅAJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body PILATESInna
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body STRETCHING & RELAXJekaterina
    12:00 - 13.00
  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaArtūrs
    15:00 - 15.45
  • Kids bērni 9-12 g.v. / pēc pierakstaZane
    15:30 - 16.15
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaMarina
    16:00 - 16.45
  • Kids bērni 9-14 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:30 - 17.15
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaMarina
    16:45 - 17.30
  • Kids bērni 8-9 g.v. / pēc pierakstaZane
    17:15 - 18.00
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaMarina
    17:45 - 18.30
  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    18:00 - 19.00
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    18:30 - 19.15
  • Mind & Body FIZIO & PILATESJeļena K.
    18:30 - 19.30
  • Body Bike OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
  • Fight bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSRoland Mikalauskas
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Dance Bērni no 6-14 g.v. / BALETA NODARBĪBA Germans
    09:30 - 10.30
  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    10:00 - 11.00
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    10:30 - 11.15
  • Kids OUTDOOR / K - POPAleksandra
    11:00 - 12.00
  • Kids bērni 9-12 g.v. / pēc pierakstaZane
    11:30 - 12.15
  • Kids bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    13:00 - 13.45
  • Kids pool Bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    13:00 - 13.45
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    15:30 - 16.15
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:30 - 17.15
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:00 - 10:00
TABATA
Jevgenija
10:00
10:00 - 11:00
INTERVAL TRAINING
Jekaterina

Понедельник

  • Power INTERVAL TRAININGJekaterina
    10:00 - 11.00

Пятница

  • Power TABATAJevgenija
    09:00 - 10.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
19:00
19:00 - 20:00
OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
19:00 - 20:00
OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.
19:00 - 20:00
OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKE
Jeļena A.

Понедельник

  • Body Bike OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00

Среда

  • Body Bike OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00

Пятница

  • Body Bike OUTDOOR / INTERVAL BODY BIKEJeļena A.
    19:00 - 20.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:00
08:00 - 09:00
OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAI
Sandra
08:00 - 09:00
OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAI
Sandra
09:30
09:30 - 10:30
OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAI
Sandra
09:30 - 10:30
OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAI
Sandra
11:00
11:00 - 12:00
PILATES
Inna
11:00 - 12:00
PILATES
Jevgenija
11:00 - 12:00
PILATES
Inna
11:00 - 12:00
PILATES
Jevgenija
11:00 - 12:00
PILATES
Inna
12:00
12:00 - 13:00
VESELA MUGURA
Jekaterina
12:00 - 13:00
PILATES
Jekaterina
12:00 - 13:00
STRETCHING & RELAX
Jekaterina
18:30
18:30 - 19:30
FIZIO & PILATES
Jeļena K.
18:30 - 19:30
VESELA MUGURA
Jeļena
18:30 - 19:30
FIZIO & PILATES
Jeļena K.
19:30
19:30 - 20:30
STRETCHING & BALANCE
Tatjana
Mind & Bodyno 7.09.
19:30 - 20:30
STRETCHING & BALANCE
Tatjana
Mind & Bodyno 7.09.

Понедельник

  • Mind & Body PILATESInna
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAJekaterina
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body FIZIO & PILATESJeļena K.
    18:30 - 19.30

Вторник

  • Mind & Body OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAISandra
    08:00 - 09.00
  • Mind & Body OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAISandra
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body PILATESJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body STRETCHING & BALANCETatjana
    19:30 - 20.30

Среда

  • Mind & Body PILATESInna
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body PILATESJekaterina
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body VESELA MUGURAJeļena
    18:30 - 19.30

Четверг

  • Mind & Body OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAISandra
    08:00 - 09.00
  • Mind & Body OUTDOOR / ĀRSTN. VINGROŠANA MUGURKAULA VESELIBAISandra
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body PILATESJevgenija
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body STRETCHING & BALANCETatjana
    19:30 - 20.30

Пятница

  • Mind & Body PILATESInna
    11:00 - 12.00
  • Mind & Body STRETCHING & RELAXJekaterina
    12:00 - 13.00
  • Mind & Body FIZIO & PILATESJeļena K.
    18:30 - 19.30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:30
09:30 - 10:30
Bērni no 6-14 g.v. / BALETA NODARBĪBA
Germans
19:00
19:00 - 20:00
OUTDOOR / ZUMBA
Aleksandra
19:00 - 20:00
OUTDOOR / ZUMBA
Aleksandra

Вторник

  • Dance OUTDOOR / ZUMBAAleksandra
    19:00 - 20.00

Четверг

  • Dance OUTDOOR / ZUMBAAleksandra
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Dance Bērni no 6-14 g.v. / BALETA NODARBĪBA Germans
    09:30 - 10.30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
11:00
11:00 - 12:00
OUTDOOR / K - POP
Aleksandra
11:30
11:30 - 12:15
bērni 9-12 g.v. / pēc pieraksta
Zane
13:00
13:00 - 13:45
bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane
14:00
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:00 - 14:45
bērni 7-9 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:30
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
14:45 - 15:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Artjom
15:30
15:30 - 16:15
bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane
15:30 - 16:15
bērni 9-12 g.v. / pēc pieraksta
Zane
16:00
16:00 - 16:45
bērni 7-12 g.v. / pēc pieraksta
Aleksejs Pavlovs
16:00 - 16:45
bērni 7-12 g.v. / pēc pieraksta
Aleksejs Pavlovs
16:00 - 16:45
bērni 7-12 g.v. / pēc pieraksta
Aleksejs Pavlovs
16:00 - 16:45
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Marina
16:30
16:30 - 17:15
bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane
16:30 - 17:15
bērni 9-14 g.v. / pēc pieraksta
Zane

16:45 - 17:30
bērni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Marina
17:00
17:00 - 17:45
bērni 8-12 g.v. / pēc pieraksta
Artūrs
17:15 - 18:00
bērni ni 10-12 g.v. / pēc pieraksta
Marina
17:15 - 18:00
bērni 8-9 g.v. / pēc pieraksta
Zane
17:30
17:45 - 18:30
bērni 7-10 g.v. / pēc pieraksta
Marina
18:00
18:00 - 18:45
bērni 7-10 g.v. / pēc pieraksta
Marina
19:00
19:15 - 20:00
Bērni 7-10 g.v. / pēc pieraksta
Marina
19:00 - 19:45
bērni no 7-10 g.v. / pēc pieraksta
Marina

Понедельник

  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 7-12 g.v. / pēc pierakstaAleksejs Pavlovs
    16:00 - 16.45
  • Kids bērni 8-12 g.v. / pēc pierakstaArtūrs
    17:00 - 17.45
  • Kids bērni 7-10 g.v. / pēc pierakstaMarina
    17:45 - 18.30
  • Kids Bērni 7-10 g.v. / pēc pierakstaMarina
    19:15 - 20.00

Вторник

  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 7-12 g.v. / pēc pierakstaAleksejs Pavlovs
    16:00 - 16.45

Среда

  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    15:30 - 16.15
  • Kids bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:30 - 17.15
  • Kids bērni ni 10-12 g.v. / pēc pierakstaMarina
    17:15 - 18.00
  • Kids bērni 7-10 g.v. / pēc pierakstaMarina
    18:00 - 18.45
  • Kids bērni no 7-10 g.v. / pēc pierakstaMarina
    19:00 - 19.45

Четверг

  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 7-12 g.v. / pēc pierakstaAleksejs Pavlovs
    16:00 - 16.45

Пятница

  • Kids bērni 7-9 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:00 - 14.45
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaArtjom
    14:45 - 15.30
  • Kids bērni 9-12 g.v. / pēc pierakstaZane
    15:30 - 16.15
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaMarina
    16:00 - 16.45
  • Kids bērni 9-14 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:30 - 17.15
  • Kids bērni 10-12 g.v. / pēc pierakstaMarina
    16:45 - 17.30
  • Kids bērni 8-9 g.v. / pēc pierakstaZane
    17:15 - 18.00

Суббота

  • Kids OUTDOOR / K - POPAleksandra
    11:00 - 12.00
  • Kids bērni 9-12 g.v. / pēc pierakstaZane
    11:30 - 12.15
  • Kids bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    13:00 - 13.45
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
18:00
18:00 - 19:00
bērni no10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
18:00 - 19:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
18:00 - 19:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
19:00
19:00 - 20:00
bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Roland Mikalauskas
19:00 - 20:00
bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Rolands Mikalauskas
19:00 - 20:00
bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Roland Mikalauskas
20:00
20:00 - 21:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas
20:00 - 21:00
bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSS
Valerijs Mikalauskas

Понедельник

  • Fight bērni no10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSRoland Mikalauskas
    19:00 - 20.00

Вторник

  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Среда

  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSRolands Mikalauskas
    19:00 - 20.00

Четверг

  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    20:00 - 21.00

Пятница

  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 6 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSRoland Mikalauskas
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Fight bērni no 10 g.v. / BOKSS / KIKBOKSSValerijs Mikalauskas
    10:00 - 11.00
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:30
10:30 - 11:15
BĒRNI 5-6- g.v. / pēc pieraksta
Zane
10:30 - 11:15
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
10:30 - 11:15
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
13:00
13:00 - 13:45
Bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane
15:00
15:00 - 15:45
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Artūrs
15:30
15:30 - 16:15
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
16:30
16:30 - 17:15
Bērni 6-8 g.v. / pēc pieraksta
Zane
16:45 - 17:30
bērni no 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
16:30 - 17:15
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
17:00
17:00 - 17:45
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
17:30
17:30 - 18:15
Bērni 5-7 g.v. / pēc pieraksta
Zane
17:30 - 18:15
bērni no 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Marina
17:45 - 18:30
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Marina
18:30
18:30 - 19:15
bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Marina
18:30 - 19:15
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
18:30 - 19:15
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
19:00
19:00 - 19:45
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane
19:00 - 19:45
Bērni 5-6 g.v. / pēc pieraksta
Zane

Понедельник

  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaMarina
    18:30 - 19.15

Вторник

  • Kids pool BĒRNI 5-6- g.v. / pēc pierakstaZane
    10:30 - 11.15
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    17:00 - 17.45
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    19:00 - 19.45

Среда

  • Kids pool Bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:30 - 17.15
  • Kids pool Bērni 5-7 g.v. / pēc pierakstaZane
    17:30 - 18.15
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    18:30 - 19.15

Четверг

  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    10:30 - 11.15
  • Kids pool bērni no 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:45 - 17.30
  • Kids pool bērni no 5-6 g.v. / pēc pierakstaMarina
    17:30 - 18.15
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    19:00 - 19.45

Пятница

  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaArtūrs
    15:00 - 15.45
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaMarina
    17:45 - 18.30
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    18:30 - 19.15

Суббота

  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    10:30 - 11.15
  • Kids pool Bērni 6-8 g.v. / pēc pierakstaZane
    13:00 - 13.45
  • Kids pool Bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    15:30 - 16.15
  • Kids pool bērni 5-6 g.v. / pēc pierakstaZane
    16:30 - 17.15
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:00 - 10:00
BODY ARCHITECT
Jevgenija
09:00 - 10:00
ABL
Jevgenija
10:00
10:00 - 11:00
BODY ARCHITECT
Jekaterina
10:00 - 11:00
APĻA TRENIŅA
Jekaterina
18:30
18:30 - 19:30
ABL
Jevgenija
18:30 - 19:30
BODY ARCHITECT
Jevgenija

Понедельник

  • Mixed types BODY ARCHITECTJevgenija
    09:00 - 10.00

Вторник

  • Mixed types ABLJevgenija
    18:30 - 19.30

Среда

  • Mixed types ABLJevgenija
    09:00 - 10.00
  • Mixed types BODY ARCHITECTJekaterina
    10:00 - 11.00

Четверг

  • Mixed types BODY ARCHITECTJevgenija
    18:30 - 19.30

Пятница

  • Mixed types APĻA TRENIŅAJekaterina
    10:00 - 11.00
No Занятия hours available!
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:30
Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
10:00
Power
10:00 - 11:00
TABATA
Jeļena K.
Cardio
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
Fight
10:00 - 11:00
Visu vecumu grupas / TAEKWON-DO
A. Saulite

Fight
10:00 - 11:00
no 7-12 g.v. / BOKSS
S. Volodins
10:30
Mixed types
10:30 - 11:30
ROK n CORE
Ieva
11:00
Fight
11:00 - 12:00
bērni no 7 g.v. / V F S
J. Borisovs

Fight
11:00 - 12:30
no 18 g.v. un pieaugušie / BOKSS
S. Volodins
11:30
Mind & Body
11:30 - 12:30
VERVE / Relax
Ieva
17:00
Dance
17:00 - 18:00
bērni no 7-13 / CHEERLEADING
Liana
Dance
17:00 - 18:00
bērni no 7-13 / CHEERLEADING
Liana
17:30
Fight
17:30 - 18:30
bērni no 5-7 / DŽUDO
M.Šteinbuks ''Makkabi"
Fightno 17.09
Fight
17:30 - 18:30
bērni no 5-7 g.v. / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09.
Fight
17:30 - 18:30
bērni no 5-7 g.v. / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09.
18:00
Power
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
Fight
18:00 - 18:30
bērni no 5-6 g.v. / TAEKWON-DO
A. Saulite

Dance
18:00 - 19:00
bērni no 7-11 / FIT & Dance KIDS
Ieva

Fight
18:00 - 19:00
bērni no 7-12 g.v. / BOKSS
S. Volodins
Power
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
Fight
18:00 - 18:30
bērni 5-6- g.v. / TAEKWON-DO
A. Saulite

Dance
18:00 - 19:00
bērni no 7-11 / FIT & Dance KIDS
Ieva

Fight
18:00 - 19:00
bērni 7-12 g.v. / BOKSS
S.Volodins
18:30
Fight
18:30 - 19:30
bērni no 8-13 / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09
Fight
18:30 - 19:30
bērni no 7-12 g.v. / TAEKWON-DO
A. Saulite

Mixed types
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena K.
Fight
18:30 - 19:30
bērni no 8-13 g.v. / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09.
Fight
18:30 - 19:30
bērni no 7-12 g.v. / TAEKWON-DO
F. Saulite

Mixed types
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
Fight
18:30 - 19:30
bērni no 8-13 g.v. / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09.
19:00
Mind & Body
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Jevgenija B.
Cardio
19:00 - 20:00
STRONG NATION
Ieva

Fight
19:00 - 20:30
no 18 g.v. / BOKSS
S. Volodins
Mind & Body
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Jevgenija B.
Power
19:00 - 20:00
STRONG NATION
Ieva

Fight
19:00 - 20:30
no 18 g.v. / BOKSS
S. Volodins

Понедельник

  • Fight bērni no 5-7 / DŽUDOM.Šteinbuks ''Makkabi"
    17:30 - 18.30
  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 8-13 / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body FITNESS YOGAJevgenija B.
    19:00 - 20.00

Вторник

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Power TABATAJeļena K.
    10:00 - 11.00
  • Dance bērni no 7-13 / CHEERLEADINGLiana
    17:00 - 18.00
  • Fight bērni no 5-6 g.v. / TAEKWON-DOA. Saulite
    18:00 - 18.30
  • Dance bērni no 7-11 / FIT & Dance KIDSIeva
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 7-12 g.v. / BOKSSS. Volodins
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 7-12 g.v. / TAEKWON-DOA. Saulite
    18:30 - 19.30
  • Mixed types CALLANETICSJeļena K.
    18:30 - 19.30
  • Cardio STRONG NATIONIeva
    19:00 - 20.00
  • Fight no 18 g.v. / BOKSSS. Volodins
    19:00 - 20.30

Среда

  • Fight bērni no 5-7 g.v. / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    17:30 - 18.30
  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 8-13 g.v. / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body FITNESS YOGAJevgenija B.
    19:00 - 20.00

Четверг

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Cardio BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11.00
  • Dance bērni no 7-13 / CHEERLEADINGLiana
    17:00 - 18.00
  • Fight bērni 5-6- g.v. / TAEKWON-DOA. Saulite
    18:00 - 18.30
  • Dance bērni no 7-11 / FIT & Dance KIDSIeva
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni 7-12 g.v. / BOKSSS.Volodins
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 7-12 g.v. / TAEKWON-DOF. Saulite
    18:30 - 19.30
  • Mixed types CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19.30
  • Power STRONG NATIONIeva
    19:00 - 20.00
  • Fight no 18 g.v. / BOKSSS. Volodins
    19:00 - 20.30

Пятница

  • Fight bērni no 5-7 g.v. / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    17:30 - 18.30
  • Fight bērni no 8-13 g.v. / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    18:30 - 19.30

Суббота

  • Fight Visu vecumu grupas / TAEKWON-DOA. Saulite
    10:00 - 11.00
  • Fight no 7-12 g.v. / BOKSSS. Volodins
    10:00 - 11.00
  • Mixed types ROK n COREIeva
    10:30 - 11.30
  • Fight bērni no 7 g.v. / V F S J. Borisovs
    11:00 - 12.00
  • Fight no 18 g.v. un pieaugušie / BOKSSS. Volodins
    11:00 - 12.30
  • Mind & Body VERVE / RelaxIeva
    11:30 - 12.30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
19:00
19:00 - 20:00
STRONG NATION
Ieva

Вторник

  • Cardio STRONG NATIONIeva
    19:00 - 20.00

Четверг

  • Cardio BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
TABATA
Jeļena K.
18:00
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
19:00
19:00 - 20:00
STRONG NATION
Ieva

Понедельник

  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00

Вторник

  • Power TABATAJeļena K.
    10:00 - 11.00

Среда

  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00

Четверг

  • Power STRONG NATIONIeva
    19:00 - 20.00
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:30
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
11:30
11:30 - 12:30
VERVE / Relax
Ieva
19:00
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Jevgenija B.
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Jevgenija B.

Понедельник

  • Mind & Body FITNESS YOGAJevgenija B.
    19:00 - 20.00

Вторник

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30

Среда

  • Mind & Body FITNESS YOGAJevgenija B.
    19:00 - 20.00

Четверг

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30

Суббота

  • Mind & Body VERVE / RelaxIeva
    11:30 - 12.30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
17:00
17:00 - 18:00
bērni no 7-13 / CHEERLEADING
Liana
17:00 - 18:00
bērni no 7-13 / CHEERLEADING
Liana
18:00
18:00 - 19:00
bērni no 7-11 / FIT & Dance KIDS
Ieva
18:00 - 19:00
bērni no 7-11 / FIT & Dance KIDS
Ieva

Вторник

  • Dance bērni no 7-13 / CHEERLEADINGLiana
    17:00 - 18.00
  • Dance bērni no 7-11 / FIT & Dance KIDSIeva
    18:00 - 19.00

Четверг

  • Dance bērni no 7-13 / CHEERLEADINGLiana
    17:00 - 18.00
  • Dance bērni no 7-11 / FIT & Dance KIDSIeva
    18:00 - 19.00
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Visu vecumu grupas / TAEKWON-DO
A. Saulite

10:00 - 11:00
no 7-12 g.v. / BOKSS
S. Volodins
11:00
11:00 - 12:00
bērni no 7 g.v. / V F S
J. Borisovs

11:00 - 12:30
no 18 g.v. un pieaugušie / BOKSS
S. Volodins
17:30
17:30 - 18:30
bērni no 5-7 / DŽUDO
M.Šteinbuks ''Makkabi"
Fightno 17.09
17:30 - 18:30
bērni no 5-7 g.v. / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09.
17:30 - 18:30
bērni no 5-7 g.v. / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09.
18:00
18:00 - 18:30
bērni no 5-6 g.v. / TAEKWON-DO
A. Saulite

18:00 - 19:00
bērni no 7-12 g.v. / BOKSS
S. Volodins
18:00 - 18:30
bērni 5-6- g.v. / TAEKWON-DO
A. Saulite

18:00 - 19:00
bērni 7-12 g.v. / BOKSS
S.Volodins
18:30
18:30 - 19:30
bērni no 8-13 / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09
18:30 - 19:30
bērni no 7-12 g.v. / TAEKWON-DO
A. Saulite
18:30 - 19:30
bērni no 8-13 g.v. / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09.
18:30 - 19:30
bērni no 7-12 g.v. / TAEKWON-DO
F. Saulite
18:30 - 19:30
bērni no 8-13 g.v. / DŽUDO
M. Šteinbuks "Makkabi"
Fightno 17.09.
19:00
19:00 - 20:30
no 18 g.v. / BOKSS
S. Volodins
19:00 - 20:30
no 18 g.v. / BOKSS
S. Volodins

Понедельник

  • Fight bērni no 5-7 / DŽUDOM.Šteinbuks ''Makkabi"
    17:30 - 18.30
  • Fight bērni no 8-13 / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    18:30 - 19.30

Вторник

  • Fight bērni no 5-6 g.v. / TAEKWON-DOA. Saulite
    18:00 - 18.30
  • Fight bērni no 7-12 g.v. / BOKSSS. Volodins
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 7-12 g.v. / TAEKWON-DOA. Saulite
    18:30 - 19.30
  • Fight no 18 g.v. / BOKSSS. Volodins
    19:00 - 20.30

Среда

  • Fight bērni no 5-7 g.v. / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    17:30 - 18.30
  • Fight bērni no 8-13 g.v. / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    18:30 - 19.30

Четверг

  • Fight bērni 5-6- g.v. / TAEKWON-DOA. Saulite
    18:00 - 18.30
  • Fight bērni 7-12 g.v. / BOKSSS.Volodins
    18:00 - 19.00
  • Fight bērni no 7-12 g.v. / TAEKWON-DOF. Saulite
    18:30 - 19.30
  • Fight no 18 g.v. / BOKSSS. Volodins
    19:00 - 20.30

Пятница

  • Fight bērni no 5-7 g.v. / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    17:30 - 18.30
  • Fight bērni no 8-13 g.v. / DŽUDOM. Šteinbuks "Makkabi"
    18:30 - 19.30

Суббота

  • Fight Visu vecumu grupas / TAEKWON-DOA. Saulite
    10:00 - 11.00
  • Fight no 7-12 g.v. / BOKSSS. Volodins
    10:00 - 11.00
  • Fight bērni no 7 g.v. / V F S J. Borisovs
    11:00 - 12.00
  • Fight no 18 g.v. un pieaugušie / BOKSSS. Volodins
    11:00 - 12.30
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:30
10:30 - 11:30
ROK n CORE
Ieva
18:30
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena K.
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena

Вторник

  • Mixed types CALLANETICSJeļena K.
    18:30 - 19.30

Четверг

  • Mixed types CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19.30

Суббота

  • Mixed types ROK n COREIeva
    10:30 - 11.30
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas
**Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā
«MAKKABI»/»SPORTS-K»/»Legenda» nodarbības var apmeklēt pēc īpašām cenām
VFS -Vispārēja Fiziskā Sagatavotība