Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:00
Aqua
07:15 - 08:00
Ūdens aerobika
Ļena M.
08:00
Power
08:30 - 09:30
Lower Body
Jevgenija

Power
09:00 - 10:00
Body Toning
Arina
09:00
Mind & Body
09:00 - 10:00
BALL TRAINING & ROLL RELAX
Arina
Power
09:00 - 10:00
Functional training
Jevgenija

Mind & Body
09:30 - 10:30
Hatha yoga
Olga

Cardio
10:00 - 11:00
Cardio Dance/ABS
Anna

Aqua
10:45 - 11:30
Udens Aerobika
Marija

Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija
Power
09:00 - 10:00
Super 5 & ABS
Arina
Power
09:00 - 10:00
Body Architect
Evgenija

Mind & Body
09:30 - 10:30
Hatha yoga
Olga

Cardio
10:00 - 11:00
Fat Burner & Coro
Anna

Mind & Body
10:30 - 11:30
Stretching
Ļena

Aqua
10:45 - 11:30
ŪDENS AEROBIKA
Marija

Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Evgenija
Boks
09:30 - 10:30
Functional training (muay thai)
Vasilijs

Aqua
10:00 - 10:45
Ūdens aerobika / Pēc pieraksta***
Arina
AquaCIENĪJAMIE KLIENTI! ŪDENS AEROBIKA sestdienās plkst. 10:00 pie tr. ARINAS notiks pēc pieraksta. Lūdzam laicīgi pierakstīties reģistratūrā vai zvanot 20133331! Lūdzam rūpēties par citiem un savlaicīgi informēt par rezervācijas atcelšanu! Paldies par atsaucību!

Power
10:00 - 11:00
Body Toning
Tatjana

Kids
10:30 - 11:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Boks
11:00 - 12:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Mind & Body
11:00 - 12:00
Callanetics
Arina

Kids
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane

Aqua
11:30 - 12:20
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Boks
12:30 - 13:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Aqua
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Kids
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
10:00
Mind & Body
10:00 - 11:00
Split Stretch
Ļena

Aqua
10:45 - 11:30
Ūdens aerobika
Marija

Mind & Body
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija

Kids
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Physiotherapy
12:00 - 13:00
Vesela Mugura
Zinaida
Power
10:00 - 11:00
Lower Body
Marina

Kids
10:30 - 11:20
Peldēšanas apmācība (bērni 6-8 g.)
Zane

Mind & Body
11:00 - 12:00
CIGUN
Daniel

Aqua
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana

Aqua
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
tr. Zane

Kids
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Aqua
12:30 - 13:25
Peldēšanas apmācība (bērni 9-12 g.)
Zane

BODY BIKE
13:00 - 14:00
INTERVAL BODY BIKE
Agnese

Aqua
13:40 - 14:35
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Mind & Body
14:00 - 15:00
Callanetics
Arina

Aqua
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Aqua
14:30 - 15:25
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
15:20 - 16:10
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
15:20 - 16:15
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Kids
16:10 - 17:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
16:10 - 17:05
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
17:00 - 17:45
Ūdens aerobika
Marija

Fight
17:00 - 18:00
Junior Fight (berni 12 gv.)
Oksana Černikova

Power
17:00 - 18:00
POWER MIX
tr.Agnese
Power
10:00 - 11:00
BUMS+ABS
Marina

Kids
10:30 - 11:20
Peldēšanas apmācība (bērni 6-8 g.)
Zane

Aqua
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana

Aqua
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
tr. Zane

Kids
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Aqua
12:30 - 13:25
Peldēšanas apmācība (bērni 9-12 g.)
Zane

BODY BIKE
13:00 - 14:00
BODY BIKE + ABS
Agnes

Aqua
13:50 - 14:45
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Mind & Body
14:00 - 15:00
BALL TRAINING & ROLL RELAX
Arina

Aqua
14:40 - 15:35
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Kids
15:30 - 16:20
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
15:30 - 16:25
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Kids
16:20 - 17:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
16:20 - 17:15
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Fight
17:00 - 18:00
Junior Fight (berni 12 gv.)
Oksana Černikova

Power
17:00 - 18:00
FUNCTIONAL TRAINING
tr.Agnese

Kids
17:10 - 18:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
Aqua
10:00 - 10:45
ŪDENS AEROBIKA
Marija

Aqua
10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Boks
10:30 - 11:30
Functional training (muay thai)
Vasilijs

Aqua
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Kids
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Power
11:00 - 12:00
A-Boks
Oksana
11:00
12:00
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Vesela Mugura
Zinaida
Power
12:00 - 13:00
Super Press
Natalja
13:00
14:00
Aqua
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Kids
15:05 - 16:10
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
16:00 - 16:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Kids
16:50 - 17:40
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
16:50 - 17:45
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Boks
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Mixed types
17:30 - 18:30
LOCĪTAVU VINGROŠANA
Zinaida

Kids
17:40 - 18:30
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Aqua
17:40 - 18:35
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

Boks
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs

Cardio
18:00 - 19:00
Step
Anna

Physiotherapy
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.

Power
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana

Mixed types
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš

Power
19:30 - 20:30
SLOWLY & STRONG
Jevgenija
15:00
Aqua
15:30 - 16:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
AquaZane

Kids
15:30 - 16:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane

Aqua
16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Kids
16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane

Boks
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko

Dance
17:30 - 18:30
Zumba
Zinaida

Aqua
18:00 - 18:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Kids
18:00 - 18:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
KidsZane

Boks
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs

Cardio
18:00 - 19:00
Fat Burner & Coro
Anna

Power
18:30 - 19:30
Slowly & Strong
Tatjana

Mind & Body
19:00 - 20:00
Split Stretch
Ļena

Mind & Body
19:30 - 20:30
PILATES
Jevgenija

Mixed types
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš
16:00
17:00
Boks
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
18:00
Boks
18:00 - 19:00
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Power
18:00 - 19:00
Body Toning
Oksana

Mind & Body
18:30 - 19:30
YOGA
Dina

BODY BIKE
19:00 - 20:00
Body Bike
Ira G.
Boks
18:00 - 19:00
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas

Power
18:00 - 19:00
Intrerval training
Oksana

Aqua
18:15 - 19:00
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Mind & Body
18:30 - 19:30
Yoga
Dina

Kids
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

BODY BIKE
19:00 - 20:00
Cirkle Bike&ABS
Ira G.
Boks
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs

Dance
18:00 - 19:00
Zumba
Zinaida

Physiotherapy
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J./Laila

Cardio
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana

Power
19:30 - 20:30
SLOWLY&STRONG
Jevgenija
19:00
20:00

Понедельник

  • Power Lower BodyJevgenija
    08:30 - 09:30
  • Power Body ToningArina
    09:00 - 10:00
  • Mind & Body Split StretchĻena
    10:00 - 11:00
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    10:45 - 11:30
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12:00
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Physiotherapy Vesela MuguraZinaida
    12:00 - 13:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:05 - 16:10
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    16:00 - 16:50
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:50 - 17:40
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:50 - 17:45
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Mixed types LOCĪTAVU VINGROŠANAZinaida
    17:30 - 18:30
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    17:40 - 18:30
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    17:40 - 18:35
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00
  • Cardio StepAnna
    18:00 - 19:00
  • Physiotherapy Fizio & PilatesKolmakova J.
    18:30 - 19:30
  • Power Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20:00
  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30
  • Power SLOWLY & STRONGJevgenija
    19:30 - 20:30

Вторник

  • Mind & Body BALL TRAINING & ROLL RELAX Arina
    09:00 - 10:00
  • Power Lower BodyMarina
    10:00 - 11:00
  • Kids Peldēšanas apmācība (bērni 6-8 g.)Zane
    10:30 - 11:20
  • Mind & Body CIGUNDaniel
    11:00 - 12:00
  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem) tr. Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība (bērni 9-12 g.)Zane
    12:30 - 13:25
  • BODY BIKE INTERVAL BODY BIKEAgnese
    13:00 - 14:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    13:40 - 14:35
  • Mind & Body CallaneticsArina
    14:00 - 15:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    14:30 - 15:25
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:20 - 16:10
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:20 - 16:15
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:10 - 17:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:10 - 17:05
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    17:00 - 17:45
  • Fight Junior Fight (berni 12 gv.)Oksana Černikova
    17:00 - 18:00
  • Power POWER MIX tr.Agnese
    17:00 - 18:00
  • Boks Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:00 - 19:00
  • Power Body ToningOksana
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body YOGADina
    18:30 - 19:30
  • BODY BIKE Body BikeIra G.
    19:00 - 20:00

Среда

  • Power Functional trainingJevgenija
    09:00 - 10:00
  • Mind & Body Hatha yogaOlga
    09:30 - 10:30
  • Cardio Cardio Dance/ABSAnna
    10:00 - 11:00
  • Aqua Udens AerobikaMarija
    10:45 - 11:30
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12:00
  • Physiotherapy Vesela MuguraZinaida
    12:00 - 13:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
    15:30 - 16:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    15:30 - 16:15
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17:15
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Dance ZumbaZinaida
    17:30 - 18:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    18:00 - 18:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
    18:00 - 18:45
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    18:00 - 19:00
  • Power Slowly & StrongTatjana
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body Split StretchĻena
    19:00 - 20:00
  • Mind & Body PILATES Jevgenija
    19:30 - 20:30
  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30

Четверг

  • Aqua Ūdens aerobikaĻena M.
    07:15 - 08:00
  • Power Super 5 & ABSArina
    09:00 - 10:00
  • Power BUMS+ABSMarina
    10:00 - 11:00
  • Kids Peldēšanas apmācība (bērni 6-8 g.)Zane
    10:30 - 11:20
  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)tr. Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība (bērni 9-12 g.)Zane
    12:30 - 13:25
  • BODY BIKE BODY BIKE + ABSAgnes
    13:00 - 14:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    13:50 - 14:45
  • Mind & Body BALL TRAINING & ROLL RELAX Arina
    14:00 - 15:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    14:40 - 15:35
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:30 - 16:20
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:30 - 16:25
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:20 - 17:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta Žanna & Inna
    16:20 - 17:15
  • Fight Junior Fight (berni 12 gv.)Oksana Černikova
    17:00 - 18:00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGtr.Agnese
    17:00 - 18:00
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    17:10 - 18:00
  • Boks Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:00 - 19:00
  • Power Intrerval trainingOksana
    18:00 - 19:00
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    18:15 - 19:00
  • Mind & Body YogaDina
    18:30 - 19:30
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45
  • BODY BIKE Cirkle Bike&ABSIra G.
    19:00 - 20:00

Пятница

  • Power Body ArchitectEvgenija
    09:00 - 10:00
  • Mind & Body Hatha yogaOlga
    09:30 - 10:30
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body StretchingĻena
    10:30 - 11:30
  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    10:45 - 11:30
  • Mind & Body PilatesEvgenija
    11:00 - 12:00
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00
  • Dance ZumbaZinaida
    18:00 - 19:00
  • Physiotherapy Fizio & PilatesKolmakova J./Laila
    18:30 - 19:30
  • Cardio Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20:00
  • Power SLOWLY&STRONGJevgenija
    19:30 - 20:30

Суббота

  • Boks Functional training (muay thai)Vasilijs
    09:30 - 10:30
  • Aqua Ūdens aerobika / Pēc pieraksta***Arina
    10:00 - 10:45
  • Power Body ToningTatjana
    10:00 - 11:00
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11:15
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body CallaneticsArina
    11:00 - 12:00
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    11:30 - 12:20
  • Boks Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    12:30 - 13:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    13:00 - 13:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    13:00 - 13:45

Воскресенье

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    10:00 - 10:45
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:00 - 10:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:00 - 10:45
  • Boks Functional training (muay thai)Vasilijs
    10:30 - 11:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    11:00 - 11:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    11:00 - 11:45
  • Power A-BoksOksana
    11:00 - 12:00
  • Power Super PressNatalja
    12:00 - 13:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Cardio Dance/ABS
Anna
10:00 - 11:00
Fat Burner & Coro
Anna
18:00
18:00 - 19:00
Step
Anna
18:00 - 19:00
Fat Burner & Coro
Anna
19:00
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana

Понедельник

  • Cardio StepAnna
    18:00 - 19:00

Среда

  • Cardio Cardio Dance/ABSAnna
    10:00 - 11:00
  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    18:00 - 19:00

Пятница

  • Cardio Fat Burner & CoroAnna
    10:00 - 11:00
  • Cardio Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:00
08:30 - 09:30
Lower Body
Jevgenija

09:00 - 10:00
Body Toning
Arina
09:00
09:00 - 10:00
Functional training
Jevgenija
09:00 - 10:00
Super 5 & ABS
Arina
09:00 - 10:00
Body Architect
Evgenija
10:00
10:00 - 11:00
Lower Body
Marina
10:00 - 11:00
BUMS+ABS
Marina
10:00 - 11:00
Body Toning
Tatjana
11:00
11:00 - 12:00
A-Boks
Oksana
12:00
12:00 - 13:00
Super Press
Natalja
17:00
17:00 - 18:00
POWER MIX
tr.Agnese
17:00 - 18:00
FUNCTIONAL TRAINING
tr.Agnese
18:00
18:00 - 19:00
Body Toning
Oksana
18:30 - 19:30
Slowly & Strong
Tatjana
18:00 - 19:00
Intrerval training
Oksana
19:00
19:00 - 20:00
Total Body Workout
Tatjana

19:30 - 20:30
SLOWLY & STRONG
Jevgenija
19:30 - 20:30
SLOWLY&STRONG
Jevgenija
20:00

Понедельник

  • Power Lower BodyJevgenija
    08:30 - 09:30
  • Power Body ToningArina
    09:00 - 10:00
  • Power Total Body WorkoutTatjana
    19:00 - 20:00
  • Power SLOWLY & STRONGJevgenija
    19:30 - 20:30

Вторник

  • Power Lower BodyMarina
    10:00 - 11:00
  • Power POWER MIX tr.Agnese
    17:00 - 18:00
  • Power Body ToningOksana
    18:00 - 19:00

Среда

  • Power Functional trainingJevgenija
    09:00 - 10:00
  • Power Slowly & StrongTatjana
    18:30 - 19:30

Четверг

  • Power Super 5 & ABSArina
    09:00 - 10:00
  • Power BUMS+ABSMarina
    10:00 - 11:00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGtr.Agnese
    17:00 - 18:00
  • Power Intrerval trainingOksana
    18:00 - 19:00

Пятница

  • Power Body ArchitectEvgenija
    09:00 - 10:00
  • Power SLOWLY&STRONGJevgenija
    19:30 - 20:30

Суббота

  • Power Body ToningTatjana
    10:00 - 11:00

Воскресенье

  • Power A-BoksOksana
    11:00 - 12:00
  • Power Super PressNatalja
    12:00 - 13:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
13:00
13:00 - 14:00
INTERVAL BODY BIKE
Agnese
13:00 - 14:00
BODY BIKE + ABS
Agnes
19:00
19:00 - 20:00
Body Bike
Ira G.
19:00 - 20:00
Cirkle Bike&ABS
Ira G.

Вторник

Четверг

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:00 - 10:00
BALL TRAINING & ROLL RELAX
Arina
09:30 - 10:30
Hatha yoga
Olga
09:30 - 10:30
Hatha yoga
Olga

10:30 - 11:30
Stretching
Ļena

11:00 - 12:00
Pilates
Evgenija
10:00
10:00 - 11:00
Split Stretch
Ļena
11:00
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija
11:00 - 12:00
CIGUN
Daniel
11:00 - 12:00
Pilates
Jevgenija
11:00 - 12:00
Callanetics
Arina
14:00
14:00 - 15:00
Callanetics
Arina
14:00 - 15:00
BALL TRAINING & ROLL RELAX
Arina
18:00
18:30 - 19:30
YOGA
Dina
18:30 - 19:30
Yoga
Dina
19:00
19:00 - 20:00
Split Stretch
Ļena

19:30 - 20:30
PILATES
Jevgenija
20:00

Понедельник

  • Mind & Body Split StretchĻena
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12:00

Вторник

  • Mind & Body BALL TRAINING & ROLL RELAX Arina
    09:00 - 10:00
  • Mind & Body CIGUNDaniel
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body CallaneticsArina
    14:00 - 15:00
  • Mind & Body YOGADina
    18:30 - 19:30

Среда

  • Mind & Body Hatha yogaOlga
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body PilatesJevgenija
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body Split StretchĻena
    19:00 - 20:00
  • Mind & Body PILATES Jevgenija
    19:30 - 20:30

Четверг

  • Mind & Body BALL TRAINING & ROLL RELAX Arina
    14:00 - 15:00
  • Mind & Body YogaDina
    18:30 - 19:30

Пятница

  • Mind & Body Hatha yogaOlga
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body StretchingĻena
    10:30 - 11:30
  • Mind & Body PilatesEvgenija
    11:00 - 12:00

Суббота

  • Mind & Body CallaneticsArina
    11:00 - 12:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
17:00
17:30 - 18:30
Zumba
Zinaida
18:00
18:00 - 19:00
Zumba
Zinaida

Среда

  • Dance ZumbaZinaida
    17:30 - 18:30

Пятница

  • Dance ZumbaZinaida
    18:00 - 19:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:30 - 11:20
Peldēšanas apmācība (bērni 6-8 g.)
Zane

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
10:30 - 11:20
Peldēšanas apmācība (bērni 6-8 g.)
Zane

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
10:30 - 11:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane
10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
11:00
11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
12:00
13:00
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
14:00
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

15:05 - 16:10
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

16:50 - 17:40
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

17:40 - 18:30
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
15:00
15:20 - 16:10
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

16:10 - 17:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
15:30 - 16:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
Zane

16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
15:30 - 16:20
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

16:20 - 17:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
16:00
17:00
17:10 - 18:00
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
18:00
18:00 - 18:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
KidsZane
19:00
19:00 - 19:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane

Понедельник

  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:05 - 16:10
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:50 - 17:40
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    17:40 - 18:30

Вторник

  • Kids Peldēšanas apmācība (bērni 6-8 g.)Zane
    10:30 - 11:20
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:20 - 16:10
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:10 - 17:00

Среда

  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    15:30 - 16:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
    18:00 - 18:45

Четверг

  • Kids Peldēšanas apmācība (bērni 6-8 g.)Zane
    10:30 - 11:20
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:30 - 16:20
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:20 - 17:00
  • Kids Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    17:10 - 18:00
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    19:00 - 19:45

Суббота

  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:30 - 11:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)Zane
    11:30 - 12:15
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    13:00 - 13:45

Воскресенье

  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:00 - 10:45
  • Kids PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    11:00 - 11:45
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
17:00
17:00 - 18:00
Junior Fight (berni 12 gv.)
Oksana Černikova
17:00 - 18:00
Junior Fight (berni 12 gv.)
Oksana Černikova

Вторник

  • Fight Junior Fight (berni 12 gv.)Oksana Černikova
    17:00 - 18:00

Четверг

  • Fight Junior Fight (berni 12 gv.)Oksana Černikova
    17:00 - 18:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:30 - 10:30
Functional training (muay thai)
Vasilijs
10:00
10:30 - 11:30
Functional training (muay thai)
Vasilijs
11:00
11:00 - 12:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
12:00
12:30 - 13:30
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
13:00
17:00
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
17:00 - 18:00
Bokss / Kikbokss
Aleksejs Docenko
18:00
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs
18:00 - 19:00
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs
18:00 - 19:00
Bokss / Kikbokss
Rolands Mikalauskas
18:00 - 19:00
Kikbokss
Vjačeslavs Kidanovs

Понедельник

  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00

Вторник

  • Boks Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:00 - 19:00

Среда

  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00

Четверг

  • Boks Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    18:00 - 19:00

Пятница

  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    17:00 - 18:00
  • Boks KikbokssVjačeslavs Kidanovs
    18:00 - 19:00

Суббота

  • Boks Functional training (muay thai)Vasilijs
    09:30 - 10:30
  • Boks Bokss / KikbokssAleksejs Docenko
    11:00 - 12:00
  • Boks Bokss / KikbokssRolands Mikalauskas
    12:30 - 13:30

Воскресенье

  • Boks Functional training (muay thai)Vasilijs
    10:30 - 11:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
12:00
12:00 - 13:00
Vesela Mugura
Zinaida
12:00 - 13:00
Vesela Mugura
Zinaida
18:00
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J.
18:30 - 19:30
Fizio & Pilates
Kolmakova J./Laila
19:00

Понедельник

Среда

Пятница

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:00
07:15 - 08:00
Ūdens aerobika
Ļena M.
10:00
10:45 - 11:30
Ūdens aerobika
Marija
10:45 - 11:30
Udens Aerobika
Marija
10:45 - 11:30
ŪDENS AEROBIKA
Marija
10:00 - 10:45
Ūdens aerobika / Pēc pieraksta***
Arina
AquaCIENĪJAMIE KLIENTI! ŪDENS AEROBIKA sestdienās plkst. 10:00 pie tr. ARINAS notiks pēc pieraksta. Lūdzam laicīgi pierakstīties reģistratūrā vai zvanot 20133331! Lūdzam rūpēties par citiem un savlaicīgi informēt par rezervācijas atcelšanu! Paldies par atsaucību!
10:00 - 10:45
ŪDENS AEROBIKA
Marija

10:00 - 10:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
11:00
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
tr. Zane

12:30 - 13:25
Peldēšanas apmācība (bērni 9-12 g.)
Zane

13:40 - 14:35
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

14:30 - 15:25
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

15:20 - 16:15
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

16:10 - 17:05
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

17:00 - 17:45
Ūdens aerobika
Marija
11:15 - 12:00
Ūdens aerobika
Oksana

11:30 - 12:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
tr. Zane

12:30 - 13:25
Peldēšanas apmācība (bērni 9-12 g.)
Zane

13:50 - 14:45
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

14:40 - 15:35
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

15:30 - 16:25
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

16:20 - 17:15
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
11:30 - 12:20
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
11:00 - 11:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
12:00
13:00
13:00 - 13:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
14:00
14:15 - 15:05
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

15:05 - 15:55
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346
15:00
15:30 - 16:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
AquaZane

16:30 - 17:15
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)
Zane
16:00
16:00 - 16:50
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

16:50 - 17:45
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna

17:40 - 18:35
Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta
Žanna & Inna
17:00
18:00
18:00 - 18:45
PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)
Zane
18:15 - 19:00
Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***
Žanna & Inna
AquaNodarbība pēc pieraksta tel: 29113346

Понедельник

  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    10:45 - 11:30
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    16:00 - 16:50
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:50 - 17:45
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    17:40 - 18:35

Вторник

  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem) tr. Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība (bērni 9-12 g.)Zane
    12:30 - 13:25
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    13:40 - 14:35
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    14:15 - 15:05
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    14:30 - 15:25
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    15:05 - 15:55
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:20 - 16:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    16:10 - 17:05
  • Aqua Ūdens aerobikaMarija
    17:00 - 17:45

Среда

  • Aqua Udens AerobikaMarija
    10:45 - 11:30
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 9-12.g)
    15:30 - 16:15
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    16:30 - 17:15
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    18:00 - 18:45

Четверг

  • Aqua Ūdens aerobikaĻena M.
    07:15 - 08:00
  • Aqua Ūdens aerobikaOksana
    11:15 - 12:00
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)tr. Zane
    11:30 - 12:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība (bērni 9-12 g.)Zane
    12:30 - 13:25
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    13:50 - 14:45
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    14:40 - 15:35
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pierakstaŽanna & Inna
    15:30 - 16:25
  • Aqua Peldēšanas apmācība - pēc pieraksta Žanna & Inna
    16:20 - 17:15
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    18:15 - 19:00

Пятница

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    10:45 - 11:30

Суббота

  • Aqua Ūdens aerobika / Pēc pieraksta***Arina
    10:00 - 10:45
  • Aqua Peldēšanas apmācība / Pēc pieraksta***Žanna & Inna
    11:30 - 12:20
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    13:00 - 13:45

Воскресенье

  • Aqua ŪDENS AEROBIKAMarija
    10:00 - 10:45
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 3-5.g ar vecākiem)Zane
    10:00 - 10:45
  • Aqua PELDĒŠANAS APMĀCĪBA (Bērni 6-8.g)Zane
    11:00 - 11:45
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
17:00
17:30 - 18:30
LOCĪTAVU VINGROŠANA
Zinaida
18:00
19:00
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš
19:30 - 20:30
Warrior Workout
Jānis Ziediņš
20:00

Понедельник

  • Mixed types LOCĪTAVU VINGROŠANAZinaida
    17:30 - 18:30
  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30

Среда

  • Mixed types Warrior WorkoutJānis Ziediņš
    19:30 - 20:30
Нет информации

*В графике могут быть изменения

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:00
Physiotherapy
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
08:00
09:00
Cardio
09:30 - 10:30
Body Toning
Inese

Mind & Body
10:00 - 11:00
Pilates
Fiz-te Nata

Mixed types
10:00 - 11:00
ABL+TOTAL PRESS
Cardio
09:30 - 10:30
Body Toning
Kristina

Cardio
10:00 - 11:00
BODY WORKOUT
Agnese

Mind & Body
10:00 - 11:00
Pilates
Fiz-te Nata
10:00
Power
10:00 - 11:00
Slowly & Strong
Laila
Mixed types
10:00 - 11:00
Athl. Flexibility
Laila
Mind & Body
10:00 - 11:00
Pilates + Stretching
Laila
11:00
Mixed types
11:00 - 12:00
Interval Training
Marija
Mind & Body
11:00 - 12:00
Yoga
Dina
12:00
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
Power
12:00 - 13:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
GYM Marija
16:00
Physiotherapy
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
Physiotherapy
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
17:00
Mixed types
17:00 - 18:00
ABS+Stretch
Ļena

Power
17:30 - 18:30
Interval Training
Marija

Mind & Body
18:00 - 19:00
Pilates
Arina

Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Ļena

Mixed types
19:00 - 20:00
Quik Slim
Marija

Mind & Body
19:30 - 20:30
STRETCHING
Ļena
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Olga

Cardio
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena

Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija

Dance
19:00 - 20:00
Zumba
Evelīna

Power
19:30 - 20:30
ADVENCE FIT
Agnese
Mixed types
17:00 - 18:00
ABL+Stretch
Ļena

Cardio
17:30 - 18:30
Tabata
Marija

Power
18:00 - 19:00
Slowly & Strong
Nataļja

Mixed types
18:30 - 19:30
Interval Training
Ļena

Cardio
19:00 - 20:00
FUNCTIONAL + BELOYAR
Marija
Mind & Body
17:30 - 18:30
Pilates
Olga

Cardio
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena

Mixed types
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija

Dance
19:00 - 20:00
Zumba
Evelīna

Cardio
19:30 - 20:30
Tabata
Agnese
Mixed types
17:00 - 18:00
30+30
Ļena

Mind & Body
17:30 - 18:30
Beloyar
Marija

Mind & Body
18:00 - 19:00
Pilates
Irina

Power
18:30 - 19:30
CIRCUIT TRAINING + STRETCHING
Ļena

Mixed types
19:00 - 20:00
Functional Training
Marija
18:00
19:00
20:00
Dance
20:15 - 21:15
Dance Aerobics
Anda
21:00

Понедельник

  • Power Slowly & StrongLaila
    10:00 - 11:00
  • Mixed types ABS+StretchĻena
    17:00 - 18:00
  • Power Interval TrainingMarija
    17:30 - 18:30
  • Mind & Body PilatesArina
    18:00 - 19:00
  • Mixed types Functional TrainingĻena
    18:30 - 19:30
  • Mixed types Quik SlimMarija
    19:00 - 20:00
  • Mind & Body STRETCHINGĻena
    19:30 - 20:30

Вторник

  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    07:45 - 08:45
  • Cardio Body Toning Inese
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body PilatesFiz-te Nata
    10:00 - 11:00
  • Mixed types ABL+TOTAL PRESS
    10:00 - 11:00
  • Physiotherapy Kakla spondilozeFiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13:00
  • Physiotherapy Ārstnieciskā vingrošanaFiz-te Sandra Š.
    16:00 - 17:00
  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18:30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena
    18:00 - 19:00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19:30
  • Dance ZumbaEvelīna
    19:00 - 20:00
  • Power ADVENCE FITAgnese
    19:30 - 20:30

Среда

  • Mixed types Athl. FlexibilityLaila
    10:00 - 11:00
  • Mixed types ABL+StretchĻena
    17:00 - 18:00
  • Cardio TabataMarija
    17:30 - 18:30
  • Power Slowly & StrongNataļja
    18:00 - 19:00
  • Mixed types Interval TrainingĻena
    18:30 - 19:30
  • Cardio FUNCTIONAL + BELOYARMarija
    19:00 - 20:00
  • Dance Dance AerobicsAnda
    20:15 - 21:15

Четверг

  • Physiotherapy Difūza spondilozeFiz-te Sandra Š.
    07:45 - 08:45
  • Cardio Body ToningKristina
    09:30 - 10:30
  • Cardio BODY WORKOUTAgnese
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesFiz-te Nata
    10:00 - 11:00
  • Physiotherapy Kakla spondilozeFiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13:00
  • Physiotherapy Ārstnieciskā vingrošanaFiz-te Sandra Š.
    16:00 - 17:00
  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18:30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena
    18:00 - 19:00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19:30
  • Dance ZumbaEvelīna
    19:00 - 20:00
  • Cardio TabataAgnese
    19:30 - 20:30

Пятница

  • Mind & Body Pilates + StretchingLaila
    10:00 - 11:00
  • Mixed types 30+30Ļena
    17:00 - 18:00
  • Mind & Body BeloyarMarija
    17:30 - 18:30
  • Mind & Body PilatesIrina
    18:00 - 19:00
  • Power CIRCUIT TRAINING + STRETCHINGĻena
    18:30 - 19:30
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    19:00 - 20:00

Суббота

  • Mixed types Interval TrainingMarija
    11:00 - 12:00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠGYM Marija
    12:00 - 13:00

Воскресенье

  • Mind & Body YogaDina
    11:00 - 12:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:30 - 10:30
Body Toning
Inese
09:30 - 10:30
Body Toning
Kristina

10:00 - 11:00
BODY WORKOUT
Agnese
10:00
17:00
17:30 - 18:30
Tabata
Marija
18:00
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena
18:00 - 19:00
Total Body Workout
Ļena
19:00
19:00 - 20:00
FUNCTIONAL + BELOYAR
Marija
19:30 - 20:30
Tabata
Agnese
20:00

Вторник

  • Cardio Body Toning Inese
    09:30 - 10:30
  • Cardio Total Body WorkoutĻena
    18:00 - 19:00

Среда

  • Cardio TabataMarija
    17:30 - 18:30
  • Cardio FUNCTIONAL + BELOYARMarija
    19:00 - 20:00

Четверг

  • Cardio Body ToningKristina
    09:30 - 10:30
  • Cardio BODY WORKOUTAgnese
    10:00 - 11:00
  • Cardio Total Body WorkoutĻena
    18:00 - 19:00
  • Cardio TabataAgnese
    19:30 - 20:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Slowly & Strong
Laila
12:00
12:00 - 13:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
GYM Marija
17:00
17:30 - 18:30
Interval Training
Marija
18:00
18:00 - 19:00
Slowly & Strong
Nataļja
18:30 - 19:30
CIRCUIT TRAINING + STRETCHING
Ļena
19:00
19:30 - 20:30
ADVENCE FIT
Agnese
20:00

Понедельник

  • Power Slowly & StrongLaila
    10:00 - 11:00
  • Power Interval TrainingMarija
    17:30 - 18:30

Вторник

  • Power ADVENCE FITAgnese
    19:30 - 20:30

Среда

  • Power Slowly & StrongNataļja
    18:00 - 19:00

Пятница

  • Power CIRCUIT TRAINING + STRETCHINGĻena
    18:30 - 19:30

Суббота

  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠGYM Marija
    12:00 - 13:00
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Pilates
Fiz-te Nata
10:00 - 11:00
Pilates
Fiz-te Nata
10:00 - 11:00
Pilates + Stretching
Laila
11:00
11:00 - 12:00
Yoga
Dina
17:00
17:30 - 18:30
Pilates
Olga
17:30 - 18:30
Pilates
Olga
17:30 - 18:30
Beloyar
Marija

18:00 - 19:00
Pilates
Irina
18:00
18:00 - 19:00
Pilates
Arina
19:00
19:30 - 20:30
STRETCHING
Ļena
20:00

Понедельник

  • Mind & Body PilatesArina
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body STRETCHINGĻena
    19:30 - 20:30

Вторник

  • Mind & Body PilatesFiz-te Nata
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18:30

Четверг

  • Mind & Body PilatesFiz-te Nata
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PilatesOlga
    17:30 - 18:30

Пятница

  • Mind & Body Pilates + StretchingLaila
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body BeloyarMarija
    17:30 - 18:30
  • Mind & Body PilatesIrina
    18:00 - 19:00

Воскресенье

  • Mind & Body YogaDina
    11:00 - 12:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
19:00
19:00 - 20:00
Zumba
Evelīna
19:00 - 20:00
Zumba
Evelīna
20:00
20:15 - 21:15
Dance Aerobics
Anda
21:00

Вторник

  • Dance ZumbaEvelīna
    19:00 - 20:00

Среда

  • Dance Dance AerobicsAnda
    20:15 - 21:15

Четверг

  • Dance ZumbaEvelīna
    19:00 - 20:00
No Занятия hours available!
Нет информации
Нет информации
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:00
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
07:45 - 08:45
Difūza spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
08:00
12:00
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
12:00 - 13:00
Kakla spondiloze
Fiz-te Sandra Š.
16:00
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.
16:00 - 17:00
Ārstnieciskā vingrošana
Fiz-te Sandra Š.

Вторник

Четверг

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
ABL+TOTAL PRESS
10:00 - 11:00
Athl. Flexibility
Laila
11:00
11:00 - 12:00
Interval Training
Marija
17:00
17:00 - 18:00
ABS+Stretch
Ļena
17:00 - 18:00
ABL+Stretch
Ļena
17:00 - 18:00
30+30
Ļena
18:00
18:30 - 19:30
Functional Training
Ļena

19:00 - 20:00
Quik Slim
Marija
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija
18:30 - 19:30
Interval Training
Ļena
18:30 - 19:30
Functional Training
Marija
19:00
19:00 - 20:00
Functional Training
Marija

Понедельник

  • Mixed types ABS+StretchĻena
    17:00 - 18:00
  • Mixed types Functional TrainingĻena
    18:30 - 19:30
  • Mixed types Quik SlimMarija
    19:00 - 20:00

Вторник

  • Mixed types ABL+TOTAL PRESS
    10:00 - 11:00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19:30

Среда

  • Mixed types Athl. FlexibilityLaila
    10:00 - 11:00
  • Mixed types ABL+StretchĻena
    17:00 - 18:00
  • Mixed types Interval TrainingĻena
    18:30 - 19:30

Четверг

  • Mixed types Functional TrainingMarija
    18:30 - 19:30

Пятница

  • Mixed types 30+30Ļena
    17:00 - 18:00
  • Mixed types Functional TrainingMarija
    19:00 - 20:00

Суббота

  • Mixed types Interval TrainingMarija
    11:00 - 12:00
Нет информации

*В графике могут быть изменения
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
Fight
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G.
Tatjana Guseva

Kids
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G.
Roberts Šeņins ( SPORTS-K)

Mind & Body
09:30 - 10:30
BODY ART
Jevgēnija P.

Cardio
10:00 - 11:00
SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBA
Jeļena

Mind & Body
10:30 - 11:30
STRETCHING
Liana

Mind & Body
11:00 - 12:00
HATHA YOGA
Natalja
Fight
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G.
Tatjana Guseva

Kids
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G.
Roberts Šeņins ( SPORTS-K)

Mind & Body
10:00 - 11:00
PILATES
Arina

Power
10:30 - 11:30
FUNCTIONAL TRAINING
Eli
Fight
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G.
Tatjana Guseva

Kids
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G.
Roberts Šeņins ( SPORTS-K)

Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.

Mind & Body
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
10:00
Mind & Body
10:00 - 11:00
PILATES
Arina

Power
10:30 - 11:30
FUNCTIONAL TRAINING
Eli
Mind & Body
10:00 - 11:00
PILATES
Arina

Power
10:30 - 11:30
FUNCTIONAL TRAINING
Eli
Power
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena

Mind & Body
10:45 - 11:45
PILATES+YOGA
Evgeniya

Mind & Body
11:00 - 12:00
CALLANETICS
Jeļena
Dance
10:00 - 11:00
ZUMBA
Santa
11:00
Mind & Body
11:00 - 12:30
YOGA THERAPY+ROLL
Natalja
Power
11:00 - 12:00
TOTAL BODY WORKOUT
Aļona
12:00
Mind & Body
12:00 - 13:00
STRETCHING
Liana
13:00
Boks
13:00 - 14:00
VIP - BOKSS **
V.Andre
15:00
Boks
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība BOKSS**
Boks
15:00 - 16:00
BOKSS Individuālā nodarbība **
Boks
15:00 - 16:00
BOKSS Individuālā nodarbība **
17:00
Kids
17:00 - 18:00
BOKSS
Bērni no 10-18.g.

Cardio
17:30 - 18:30
TOTAL BUTT & PRESS
Ieva

Kids
18:00 - 19:00
DŽUDO
Bērni no 4-8 g.

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Natālija Š.

Boks
18:30 - 19:30
BOKSS no 16.g. un pieaugušie **

Cardio
18:30 - 19:30
FAT BURNER
Anna

Power
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva

Mind & Body
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Natālija Š.

Power
19:00 - 20:00
PANATTA FUNCTIONAL TRAINING TRENAŽIERU ZĀLĒ
Anna V.

BODY BIKE
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lenotta

Kids
19:30 - 20:30
DŽUDO

Power
19:30 - 20:30
FUNCTIONAL TRAINING + ABS
Ieva

Boks
20:00 - 21:00
BOKSS no 14.g. un pieaugušie **
S.Volodins

Power
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana
Power
17:30 - 18:30
FUNCTIONAL TRAINING
Santa

Kids
17:45 - 18:45
TAEKWON-DO
Bērni no 7 g.
«SPORTS-K»

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Arina

Mind & Body
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena

Kids
18:45 - 19:45
TAEKWON-DO
Bērni no 4-6 g.

Dance
19:00 - 20:00
ZUMBA
Helen

BODY BIKE
19:15 - 20:15
FITNESS
Lenotta

Cardio
19:30 - 20:30
SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBA
Jeļena

Fight
19:30 - 20:30
SPORTA CĪŅA
J.Šutovs

Boks
20:00 - 21:00
VIP - BOKSS**
V.Andre
Kids
17:00 - 18:00
BOKSS
Bērniem no 10-18.g.

Cardio
17:30 - 18:30
FUNCTIONAL TRAINING
Ieva

Kids
18:00 - 19:00
DŽUDO
Bērni no 4-8 g.

Physiotherapy
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA UN LOC. VINGROŠANA
Natālija Š.

Boks
18:30 - 19:30
BOKSS no 16.g. un pieaugušie **

Cardio
18:30 - 19:30
FAT BURNER
Anna

Power
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva

Dance
18:45 - 19:45
POUND
Ilze

Mind & Body
19:00 - 20:00
PILATES
Natālija Š.

BODY BIKE
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lera

Dance
19:30 - 20:30
ZUMBA
Santa

Fight
19:30 - 20:30
SPORTA CĪŅA/VFS Trenažieru zālē **
J.Šutovs

Kids
19:30 - 20:30
DŽUDO
Bērni no 12 g.

Boks
20:00 - 21:00
BOKSS no 14.g. un pieaugušie **
S.Volodins

Power
20:00 - 21:00
HIIT
Tatjana

BODY BIKE
20:15 - 21:15
INDOOR CYCLING
Lera
Power
17:30 - 18:30
TOTAL BUTT & PRESS
Anna V.

Kids
17:45 - 18:45
TAEKWON-DO
Bērni no 7 g.

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Arina

Mind & Body
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena

Kids
18:45 - 19:45
TAEKWON-DO
Bērni no 4-6 g.

Dance
19:00 - 20:00
ZUMBA TONING
Helen

BODY BIKE
19:15 - 20:15
COMBO
Lenotta

Cardio
19:30 - 20:30
SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBA
Jeļena

Fight
19:30 - 20:30
SPORTA CĪŅA
J.Šutovs

Boks
20:00 - 21:00
VIP - BOKSS**
V.Andre

Power
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana
Kids
17:00 - 18:00
BOKSS
Bērniem no 10-18.g.

Dance
17:30 - 18:30
POUND
Ilze

Kids
18:00 - 19:00
DŽUDO
Bērni no 4-8 g.

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Natālija Š.

BODY BIKE
18:15 - 19:15
INDOOR CYCLING
Lera

Boks
18:30 - 19:30
BOKSS no 16.g. un pieaugušie **

Mind & Body
18:30 - 19:30
STRETCHING
Liana

Mind & Body
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Natālija Š.

BODY BIKE
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lera

Kids
19:30 - 20:30
DŽUDO
Bērni no 12 g.

Boks
20:00 - 21:00
BOKSS no 14.g. un pieaugušie **
S.Volodins

Dance
20:00 - 21:00
ZUMBA
Santa
18:00
19:00
20:00
21:00

Понедельник

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11:00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGEli
    10:30 - 11:30
  • Boks Individuālā nodarbība BOKSS**
    15:00 - 16:00
  • Kids BOKSS
    Bērni no 10-18.g.
    17:00 - 18:00
  • Cardio TOTAL BUTT & PRESSIeva
    17:30 - 18:30
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 4-8 g.
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    18:00 - 19:00
  • Boks BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
    18:30 - 19:30
  • Cardio FAT BURNERAnna
    18:30 - 19:30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body FITNESS YOGANatālija Š.
    19:00 - 20:00
  • Power PANATTA FUNCTIONAL TRAINING TRENAŽIERU ZĀLĒAnna V.
    19:00 - 20:00
  • BODY BIKE BODY BIKELenotta
    19:15 - 20:15
  • Kids DŽUDO
    19:30 - 20:30
  • Power FUNCTIONAL TRAINING + ABSIeva
    19:30 - 20:30
  • Boks BOKSS no 14.g. un pieaugušie ** S.Volodins
    20:00 - 21:00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21:00

Вторник

  • Fight SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G. Tatjana Guseva
    09:30 - 10:30
  • Kids SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G. Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body BODY ARTJevgēnija P.
    09:30 - 10:30
  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBAJeļena
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    10:30 - 11:30
  • Mind & Body HATHA YOGANatalja
    11:00 - 12:00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGSanta
    17:30 - 18:30
  • Kids TAEKWON-DO
    Bērni no 7 g.
    «SPORTS-K»
    17:45 - 18:45
  • Mind & Body PILATESArina
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19:30
  • Kids TAEKWON-DO
    Bērni no 4-6 g.
    18:45 - 19:45
  • Dance ZUMBAHelen
    19:00 - 20:00
  • BODY BIKE FITNESSLenotta
    19:15 - 20:15
  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBAJeļena
    19:30 - 20:30
  • Fight SPORTA CĪŅAJ.Šutovs
    19:30 - 20:30
  • Boks VIP - BOKSS** V.Andre
    20:00 - 21:00

Среда

  • Fight SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G. Tatjana Guseva
    09:30 - 10:30
  • Kids SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G. Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11:00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGEli
    10:30 - 11:30
  • Boks BOKSS Individuālā nodarbība **
    15:00 - 16:00
  • Kids BOKSS
    Bērniem no 10-18.g.
    17:00 - 18:00
  • Cardio FUNCTIONAL TRAININGIeva
    17:30 - 18:30
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 4-8 g.
    18:00 - 19:00
  • Physiotherapy VESELA MUGURA UN LOC. VINGROŠANANatālija Š.
    18:00 - 19:00
  • Boks BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
    18:30 - 19:30
  • Cardio FAT BURNERAnna
    18:30 - 19:30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19:30
  • Dance POUNDIlze
    18:45 - 19:45
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    19:00 - 20:00
  • BODY BIKE BODY BIKELera
    19:15 - 20:15
  • Dance ZUMBASanta
    19:30 - 20:30
  • Fight SPORTA CĪŅA/VFS Trenažieru zālē ** J.Šutovs
    19:30 - 20:30
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 12 g.
    19:30 - 20:30
  • Boks BOKSS no 14.g. un pieaugušie ** S.Volodins
    20:00 - 21:00
  • Power HIITTatjana
    20:00 - 21:00
  • BODY BIKE INDOOR CYCLINGLera
    20:15 - 21:15

Четверг

  • Fight SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G. Tatjana Guseva
    09:30 - 10:30
  • Kids SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G. Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body YOGA THERAPY+ROLL Natalja
    11:00 - 12:30
  • Power TOTAL BUTT & PRESSAnna V.
    17:30 - 18:30
  • Kids TAEKWON-DO
    Bērni no 7 g.
    17:45 - 18:45
  • Mind & Body PILATESArina
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19:30
  • Kids TAEKWON-DO
    Bērni no 4-6 g.
    18:45 - 19:45
  • Dance ZUMBA TONINGHelen
    19:00 - 20:00
  • BODY BIKE COMBOLenotta
    19:15 - 20:15
  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBAJeļena
    19:30 - 20:30
  • Fight SPORTA CĪŅAJ.Šutovs
    19:30 - 20:30
  • Boks VIP - BOKSS** V.Andre
    20:00 - 21:00
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21:00

Пятница

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11:00
  • Power FUNCTIONAL TRAININGEli
    10:30 - 11:30
  • Boks BOKSS Individuālā nodarbība **
    15:00 - 16:00
  • Kids BOKSS
    Bērniem no 10-18.g.
    17:00 - 18:00
  • Dance POUNDIlze
    17:30 - 18:30
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 4-8 g.
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    18:00 - 19:00
  • BODY BIKE INDOOR CYCLINGLera
    18:15 - 19:15
  • Boks BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body FITNESS YOGANatālija Š.
    19:00 - 20:00
  • BODY BIKE BODY BIKELera
    19:15 - 20:15
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 12 g.
    19:30 - 20:30
  • Boks BOKSS no 14.g. un pieaugušie **S.Volodins
    20:00 - 21:00
  • Dance ZUMBASanta
    20:00 - 21:00

Суббота

  • Power BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PILATES+YOGAEvgeniya
    10:45 - 11:45
  • Mind & Body CALLANETICSJeļena
    11:00 - 12:00
  • Boks VIP - BOKSS **V.Andre
    13:00 - 14:00

Воскресенье

  • Dance ZUMBASanta
    10:00 - 11:00
  • Power TOTAL BODY WORKOUTAļona
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    12:00 - 13:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBA
Jeļena
17:00
17:30 - 18:30
TOTAL BUTT & PRESS
Ieva

18:30 - 19:30
FAT BURNER
Anna
17:30 - 18:30
FUNCTIONAL TRAINING
Ieva

18:30 - 19:30
FAT BURNER
Anna
18:00
19:00
19:30 - 20:30
SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBA
Jeļena
19:30 - 20:30
SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBA
Jeļena
20:00

Понедельник

  • Cardio TOTAL BUTT & PRESSIeva
    17:30 - 18:30
  • Cardio FAT BURNERAnna
    18:30 - 19:30

Вторник

  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBAJeļena
    10:00 - 11:00
  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBAJeļena
    19:30 - 20:30

Среда

  • Cardio FUNCTIONAL TRAININGIeva
    17:30 - 18:30
  • Cardio FAT BURNERAnna
    18:30 - 19:30

Четверг

  • Cardio SVARA SAMAZINĀŠANAS NODARBĪBAJeļena
    19:30 - 20:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:30 - 11:30
FUNCTIONAL TRAINING
Eli
10:30 - 11:30
FUNCTIONAL TRAINING
Eli
10:30 - 11:30
FUNCTIONAL TRAINING
Eli
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
11:00
11:00 - 12:00
TOTAL BODY WORKOUT
Aļona
17:00
17:30 - 18:30
FUNCTIONAL TRAINING
Santa
17:30 - 18:30
TOTAL BUTT & PRESS
Anna V.
18:00
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva

19:00 - 20:00
PANATTA FUNCTIONAL TRAINING TRENAŽIERU ZĀLĒ
Anna V.

19:30 - 20:30
FUNCTIONAL TRAINING + ABS
Ieva

20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana
18:30 - 19:30
PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠ
Ieva
19:00
20:00
20:00 - 21:00
HIIT
Tatjana
20:00 - 21:00
APĻVEIDA TRENIŅŠ
Tatjana

Понедельник

  • Power FUNCTIONAL TRAININGEli
    10:30 - 11:30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19:30
  • Power PANATTA FUNCTIONAL TRAINING TRENAŽIERU ZĀLĒAnna V.
    19:00 - 20:00
  • Power FUNCTIONAL TRAINING + ABSIeva
    19:30 - 20:30
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21:00

Вторник

  • Power FUNCTIONAL TRAININGSanta
    17:30 - 18:30

Среда

  • Power FUNCTIONAL TRAININGEli
    10:30 - 11:30
  • Power PIEKARES SISTĒMAS TRENIŅŠIeva
    18:30 - 19:30
  • Power HIITTatjana
    20:00 - 21:00

Четверг

  • Power TOTAL BUTT & PRESSAnna V.
    17:30 - 18:30
  • Power APĻVEIDA TRENIŅŠTatjana
    20:00 - 21:00

Пятница

  • Power FUNCTIONAL TRAININGEli
    10:30 - 11:30

Суббота

  • Power BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11:00

Воскресенье

  • Power TOTAL BODY WORKOUTAļona
    11:00 - 12:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
18:00
18:15 - 19:15
INDOOR CYCLING
Lera

19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lera
19:00
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lenotta
19:15 - 20:15
FITNESS
Lenotta
19:15 - 20:15
BODY BIKE
Lera

20:15 - 21:15
INDOOR CYCLING
Lera
19:15 - 20:15
COMBO
Lenotta
20:00
21:00

Понедельник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:30 - 10:30
BODY ART
Jevgēnija P.

10:30 - 11:30
STRETCHING
Liana

11:00 - 12:00
HATHA YOGA
Natalja
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.

10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
10:00
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
10:00 - 11:00
PILATES
Arina
10:45 - 11:45
PILATES+YOGA
Evgeniya

11:00 - 12:00
CALLANETICS
Jeļena
11:00
11:00 - 12:30
YOGA THERAPY+ROLL
Natalja
12:00
12:00 - 13:00
STRETCHING
Liana
18:00
18:00 - 19:00
PILATES
Natālija Š.
18:00 - 19:00
PILATES
Arina

18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
18:00 - 19:00
PILATES
Arina

18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
18:00 - 19:00
PILATES
Natālija Š.

18:30 - 19:30
STRETCHING
Liana

19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Natālija Š.
19:00
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Natālija Š.
19:00 - 20:00
PILATES
Natālija Š.

Понедельник

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body FITNESS YOGANatālija Š.
    19:00 - 20:00

Вторник

  • Mind & Body BODY ARTJevgēnija P.
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    10:30 - 11:30
  • Mind & Body HATHA YOGANatalja
    11:00 - 12:00
  • Mind & Body PILATESArina
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19:30

Среда

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    19:00 - 20:00

Четверг

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10:30
  • Mind & Body BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body YOGA THERAPY+ROLL Natalja
    11:00 - 12:30
  • Mind & Body PILATESArina
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19:30

Пятница

  • Mind & Body PILATESArina
    10:00 - 11:00
  • Mind & Body PILATESNatālija Š.
    18:00 - 19:00
  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    18:30 - 19:30
  • Mind & Body FITNESS YOGANatālija Š.
    19:00 - 20:00

Суббота

  • Mind & Body PILATES+YOGAEvgeniya
    10:45 - 11:45
  • Mind & Body CALLANETICSJeļena
    11:00 - 12:00

Воскресенье

  • Mind & Body STRETCHINGLiana
    12:00 - 13:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
ZUMBA
Santa
17:00
17:30 - 18:30
POUND
Ilze
18:00
18:45 - 19:45
POUND
Ilze

19:30 - 20:30
ZUMBA
Santa
19:00
19:00 - 20:00
ZUMBA
Helen
19:00 - 20:00
ZUMBA TONING
Helen
20:00
20:00 - 21:00
ZUMBA
Santa

Вторник

  • Dance ZUMBAHelen
    19:00 - 20:00

Среда

  • Dance POUNDIlze
    18:45 - 19:45
  • Dance ZUMBASanta
    19:30 - 20:30

Четверг

  • Dance ZUMBA TONINGHelen
    19:00 - 20:00

Пятница

  • Dance POUNDIlze
    17:30 - 18:30
  • Dance ZUMBASanta
    20:00 - 21:00

Воскресенье

  • Dance ZUMBASanta
    10:00 - 11:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G.
Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G.
Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G.
Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
10:00
17:00
17:00 - 18:00
BOKSS
Bērni no 10-18.g.
17:45 - 18:45
TAEKWON-DO
Bērni no 7 g.
«SPORTS-K»

18:45 - 19:45
TAEKWON-DO
Bērni no 4-6 g.
17:00 - 18:00
BOKSS
Bērniem no 10-18.g.
17:45 - 18:45
TAEKWON-DO
Bērni no 7 g.

18:45 - 19:45
TAEKWON-DO
Bērni no 4-6 g.
17:00 - 18:00
BOKSS
Bērniem no 10-18.g.
18:00
18:00 - 19:00
DŽUDO
Bērni no 4-8 g.
18:00 - 19:00
DŽUDO
Bērni no 4-8 g.
18:00 - 19:00
DŽUDO
Bērni no 4-8 g.
19:00
19:30 - 20:30
DŽUDO
19:30 - 20:30
DŽUDO
Bērni no 12 g.
19:30 - 20:30
DŽUDO
Bērni no 12 g.
20:00

Понедельник

  • Kids BOKSS
    Bērni no 10-18.g.
    17:00 - 18:00
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 4-8 g.
    18:00 - 19:00
  • Kids DŽUDO
    19:30 - 20:30

Вторник

  • Kids SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G. Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
    09:30 - 10:30
  • Kids TAEKWON-DO
    Bērni no 7 g.
    «SPORTS-K»
    17:45 - 18:45
  • Kids TAEKWON-DO
    Bērni no 4-6 g.
    18:45 - 19:45

Среда

  • Kids SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G. Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
    09:30 - 10:30
  • Kids BOKSS
    Bērniem no 10-18.g.
    17:00 - 18:00
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 4-8 g.
    18:00 - 19:00
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 12 g.
    19:30 - 20:30

Четверг

  • Kids SUMMER CAMP *JAUNUMS* BOKSA ZĀLĒ BĒRNIEM NO 7-11G. Roberts Šeņins ( SPORTS-K)
    09:30 - 10:30
  • Kids TAEKWON-DO
    Bērni no 7 g.
    17:45 - 18:45
  • Kids TAEKWON-DO
    Bērni no 4-6 g.
    18:45 - 19:45

Пятница

  • Kids BOKSS
    Bērniem no 10-18.g.
    17:00 - 18:00
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 4-8 g.
    18:00 - 19:00
  • Kids DŽUDO
    Bērni no 12 g.
    19:30 - 20:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:00
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G.
Tatjana Guseva
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G.
Tatjana Guseva
09:30 - 10:30
SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G.
Tatjana Guseva
10:00
19:00
19:30 - 20:30
SPORTA CĪŅA
J.Šutovs
19:30 - 20:30
SPORTA CĪŅA/VFS Trenažieru zālē **
J.Šutovs
19:30 - 20:30
SPORTA CĪŅA
J.Šutovs
20:00

Вторник

  • Fight SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G. Tatjana Guseva
    09:30 - 10:30
  • Fight SPORTA CĪŅAJ.Šutovs
    19:30 - 20:30

Среда

  • Fight SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G. Tatjana Guseva
    09:30 - 10:30
  • Fight SPORTA CĪŅA/VFS Trenažieru zālē ** J.Šutovs
    19:30 - 20:30

Четверг

  • Fight SUMMER CAMP *JAUNUMS* CĪŅU ZĀLĒ BĒRNIEM NO 12-17G. Tatjana Guseva
    09:30 - 10:30
  • Fight SPORTA CĪŅAJ.Šutovs
    19:30 - 20:30
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
13:00
13:00 - 14:00
VIP - BOKSS **
V.Andre
15:00
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība BOKSS**
15:00 - 16:00
BOKSS Individuālā nodarbība **
15:00 - 16:00
BOKSS Individuālā nodarbība **
18:00
18:30 - 19:30
BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
18:30 - 19:30
BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
18:30 - 19:30
BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
19:00
20:00
20:00 - 21:00
BOKSS no 14.g. un pieaugušie **
S.Volodins
20:00 - 21:00
VIP - BOKSS**
V.Andre
20:00 - 21:00
BOKSS no 14.g. un pieaugušie **
S.Volodins
20:00 - 21:00
VIP - BOKSS**
V.Andre
20:00 - 21:00
BOKSS no 14.g. un pieaugušie **
S.Volodins

Понедельник

  • Boks Individuālā nodarbība BOKSS**
    15:00 - 16:00
  • Boks BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
    18:30 - 19:30
  • Boks BOKSS no 14.g. un pieaugušie ** S.Volodins
    20:00 - 21:00

Вторник

  • Boks VIP - BOKSS** V.Andre
    20:00 - 21:00

Среда

  • Boks BOKSS Individuālā nodarbība **
    15:00 - 16:00
  • Boks BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
    18:30 - 19:30
  • Boks BOKSS no 14.g. un pieaugušie ** S.Volodins
    20:00 - 21:00

Четверг

  • Boks VIP - BOKSS** V.Andre
    20:00 - 21:00

Пятница

  • Boks BOKSS Individuālā nodarbība **
    15:00 - 16:00
  • Boks BOKSS no 16.g. un pieaugušie **
    18:30 - 19:30
  • Boks BOKSS no 14.g. un pieaugušie **S.Volodins
    20:00 - 21:00

Суббота

  • Boks VIP - BOKSS **V.Andre
    13:00 - 14:00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
18:00
18:00 - 19:00
VESELA MUGURA UN LOC. VINGROŠANA
Natālija Š.

Среда

  • Physiotherapy VESELA MUGURA UN LOC. VINGROŠANANatālija Š.
    18:00 - 19:00
Нет информации
Нет информации
Нет информации

*В графике могут быть изменения
**Занятия проводятся на латышском и русском языке
«MAKKABI»/»SPORTS-K» посещения занятий по специальным ценам