Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:30
Mixed types
08:30 - 09:30
MARIIA
Mixed types
08:30 - 09:30
ALEKSANDRA
Mixed types
08:30 - 09:30
ALEKSANDRA
09:00
Mixed types
09:00 - 10:00
JEKATERINA
Mixed types
09:00 - 10:00
JEKATERINA
10:00
Online
10:00 - 11:00
Interval training
Jekaterina

Fight
10:00 - 22:00
ROLANDS

Fight
10:00 - 22:00
VALERIJS
Online
10:00 - 11:00
Locitavu vingrošana
Aleksandra

Fight
10:00 - 22:00
VALERIJS

Fight
10:00 - 22:00
ROLANDS
Mixed types
10:00 - 11:00
ANNA

Online
10:00 - 11:00
SLOWLY & STRONG
Anna

Fight
10:00 - 22:00
ROLANDS

Fight
10:00 - 22:00
VALERIJS
Online
10:00 - 11:00
Locitavu vingrošana
Aleksandra

Fight
10:00 - 22:00
VALERIJS

Fight
10:00 - 22:00
ROLANDS
Mixed types
10:00 - 11:00
ANNA

Online
10:00 - 11:00
Body Architect
Jekaterina

Fight
10:00 - 22:00
ROLANDS

Fight
10:00 - 22:00
VALERIJS
Mixed types
10:00 - 11:00
IRINA D.
11:00
Mixed types
11:00 - 12:00
LAILA
Mixed types
11:00 - 12:00
LAILA
12:00
Mixed types
12:00 - 13:00
IRINA
Mixed types
12:00 - 13:00
IRINA
Mixed types
12:00 - 13:00
IRINA
Fight
12:00 - 20:00
VALERIJS

Fight
12:00 - 20:00
ROLANDS
Fight
12:00 - 20:00
ROLANDS
13:00
Mixed types
13:00 - 14:00
IRINA
Mixed types
13:00 - 14:00
IRINA R.
Mixed types
13:00 - 14:00
MARIIA
17:30
Mixed types
17:30 - 18:30
IRINA D.
Mixed types
17:30 - 18:30
JEKATERINA
Mixed types
17:30 - 18:30
JEKATERINA
Mixed types
17:30 - 18:30
IRINA D.
18:00
Online
18:00 - 19:00
Pilates
Anna
Online
18:00 - 19:00
Vesela Mugura
Jeļena K./Jekaterina
Online
18:00 - 19:00
Zumba for all
Aleksandra Z.
18:30
Mixed types
18:30 - 19:30
KOLMAKOVA J.
Mixed types
18:30 - 19:30
KOLMAKOVA J.
Mixed types
18:30 - 19:30
KOLMAKOVA J.
19:00
Mixed types
19:00 - 20:00
LAILA

Mixed types
19:00 - 20:00
IRINA D.
Mixed types
19:00 - 20:00
LAILA

Mixed types
19:00 - 20:00
IRINA D.
20:00
Mixed types
20:00 - 21:00
JELENA A.
Mixed types
20:00 - 21:00
JELENA A.
Mixed types
20:00 - 21:00
JELENA A.

Понедельник

  • Mixed types MARIIA
    08:30 - 09.30
  • Online Interval trainingJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00
  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00
  • Mixed types IRINA
    12:00 - 13.00
  • Mixed types IRINA
    13:00 - 14.00
  • Mixed types IRINA D.
    17:30 - 18.30
  • Online PilatesAnna
    18:00 - 19.00
  • Mixed types KOLMAKOVA J.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JELENA A.
    20:00 - 21.00

Вторник

  • Mixed types ALEKSANDRA
    08:30 - 09.30
  • Online Locitavu vingrošanaAleksandra
    10:00 - 11.00
  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00
  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00
  • Mixed types LAILA
    11:00 - 12.00
  • Mixed types JEKATERINA
    17:30 - 18.30
  • Mixed types LAILA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types IRINA D.
    19:00 - 20.00

Среда

  • Mixed types ANNA
    10:00 - 11.00
  • Online SLOWLY & STRONGAnna
    10:00 - 11.00
  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00
  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00
  • Mixed types IRINA
    12:00 - 13.00
  • Mixed types IRINA R.
    13:00 - 14.00
  • Online Vesela MuguraJeļena K./Jekaterina
    18:00 - 19.00
  • Mixed types KOLMAKOVA J.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JELENA A.
    20:00 - 21.00

Четверг

  • Mixed types ALEKSANDRA
    08:30 - 09.30
  • Online Locitavu vingrošanaAleksandra
    10:00 - 11.00
  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00
  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00
  • Mixed types LAILA
    11:00 - 12.00
  • Mixed types JEKATERINA
    17:30 - 18.30
  • Mixed types LAILA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types IRINA D.
    19:00 - 20.00

Пятница

  • Mixed types ANNA
    10:00 - 11.00
  • Online Body ArchitectJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00
  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00
  • Mixed types IRINA
    12:00 - 13.00
  • Mixed types MARIIA
    13:00 - 14.00
  • Mixed types IRINA D.
    17:30 - 18.30
  • Online Zumba for allAleksandra Z.
    18:00 - 19.00
  • Mixed types KOLMAKOVA J.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JELENA A.
    20:00 - 21.00

Суббота

  • Mixed types JEKATERINA
    09:00 - 10.00
  • Fight VALERIJS
    12:00 - 20.00
  • Fight ROLANDS
    12:00 - 20.00

Воскресенье

  • Mixed types JEKATERINA
    09:00 - 10.00
  • Mixed types IRINA D.
    10:00 - 11.00
  • Fight ROLANDS
    12:00 - 20.00
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 22:00
ROLANDS

10:00 - 22:00
VALERIJS
10:00 - 22:00
VALERIJS

10:00 - 22:00
ROLANDS
10:00 - 22:00
ROLANDS

10:00 - 22:00
VALERIJS
10:00 - 22:00
VALERIJS

10:00 - 22:00
ROLANDS
10:00 - 22:00
ROLANDS

10:00 - 22:00
VALERIJS
12:00
12:00 - 20:00
VALERIJS

12:00 - 20:00
ROLANDS
12:00 - 20:00
ROLANDS

Понедельник

  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00
  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00

Вторник

  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00
  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00

Среда

  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00
  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00

Четверг

  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00
  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00

Пятница

  • Fight ROLANDS
    10:00 - 22.00
  • Fight VALERIJS
    10:00 - 22.00

Суббота

  • Fight VALERIJS
    12:00 - 20.00
  • Fight ROLANDS
    12:00 - 20.00

Воскресенье

  • Fight ROLANDS
    12:00 - 20.00
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:30
08:30 - 09:30
MARIIA
08:30 - 09:30
ALEKSANDRA
08:30 - 09:30
ALEKSANDRA
09:00
09:00 - 10:00
JEKATERINA
09:00 - 10:00
JEKATERINA
10:00
10:00 - 11:00
ANNA
10:00 - 11:00
ANNA
10:00 - 11:00
IRINA D.
11:00
11:00 - 12:00
LAILA
11:00 - 12:00
LAILA
12:00
12:00 - 13:00
IRINA
12:00 - 13:00
IRINA
12:00 - 13:00
IRINA
13:00
13:00 - 14:00
IRINA
13:00 - 14:00
IRINA R.
13:00 - 14:00
MARIIA
17:30
17:30 - 18:30
IRINA D.
17:30 - 18:30
JEKATERINA
17:30 - 18:30
JEKATERINA
17:30 - 18:30
IRINA D.
18:30
18:30 - 19:30
KOLMAKOVA J.
18:30 - 19:30
KOLMAKOVA J.
18:30 - 19:30
KOLMAKOVA J.
19:00
19:00 - 20:00
LAILA

19:00 - 20:00
IRINA D.
19:00 - 20:00
LAILA

19:00 - 20:00
IRINA D.
20:00
20:00 - 21:00
JELENA A.
20:00 - 21:00
JELENA A.
20:00 - 21:00
JELENA A.

Понедельник

  • Mixed types MARIIA
    08:30 - 09.30
  • Mixed types IRINA
    12:00 - 13.00
  • Mixed types IRINA
    13:00 - 14.00
  • Mixed types IRINA D.
    17:30 - 18.30
  • Mixed types KOLMAKOVA J.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JELENA A.
    20:00 - 21.00

Вторник

  • Mixed types ALEKSANDRA
    08:30 - 09.30
  • Mixed types LAILA
    11:00 - 12.00
  • Mixed types JEKATERINA
    17:30 - 18.30
  • Mixed types LAILA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types IRINA D.
    19:00 - 20.00

Среда

  • Mixed types ANNA
    10:00 - 11.00
  • Mixed types IRINA
    12:00 - 13.00
  • Mixed types IRINA R.
    13:00 - 14.00
  • Mixed types KOLMAKOVA J.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JELENA A.
    20:00 - 21.00

Четверг

  • Mixed types ALEKSANDRA
    08:30 - 09.30
  • Mixed types LAILA
    11:00 - 12.00
  • Mixed types JEKATERINA
    17:30 - 18.30
  • Mixed types LAILA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types IRINA D.
    19:00 - 20.00

Пятница

  • Mixed types ANNA
    10:00 - 11.00
  • Mixed types IRINA
    12:00 - 13.00
  • Mixed types MARIIA
    13:00 - 14.00
  • Mixed types IRINA D.
    17:30 - 18.30
  • Mixed types KOLMAKOVA J.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JELENA A.
    20:00 - 21.00

Суббота

  • Mixed types JEKATERINA
    09:00 - 10.00

Воскресенье

  • Mixed types JEKATERINA
    09:00 - 10.00
  • Mixed types IRINA D.
    10:00 - 11.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
10:00
10:00 - 11:00
Interval training
Jekaterina
10:00 - 11:00
Locitavu vingrošana
Aleksandra
10:00 - 11:00
SLOWLY & STRONG
Anna
10:00 - 11:00
Locitavu vingrošana
Aleksandra
10:00 - 11:00
Body Architect
Jekaterina
18:00
18:00 - 19:00
Pilates
Anna
18:00 - 19:00
Vesela Mugura
Jeļena K./Jekaterina
18:00 - 19:00
Zumba for all
Aleksandra Z.

Понедельник

  • Online Interval trainingJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Online PilatesAnna
    18:00 - 19.00

Вторник

  • Online Locitavu vingrošanaAleksandra
    10:00 - 11.00

Среда

  • Online SLOWLY & STRONGAnna
    10:00 - 11.00
  • Online Vesela MuguraJeļena K./Jekaterina
    18:00 - 19.00

Четверг

  • Online Locitavu vingrošanaAleksandra
    10:00 - 11.00

Пятница

  • Online Body ArchitectJekaterina
    10:00 - 11.00
  • Online Zumba for allAleksandra Z.
    18:00 - 19.00
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:30
Mixed types
07:45 - 09:15
SANDRA ŠARLOVSKA
08:30
Mixed types
08:30 - 09:30
Arina
Mixed types
08:30 - 09:30
Arina
Mixed types
08:30 - 09:30
Arina
09:30
Mixed types
09:30 - 10:30
Anna
Mixed types
09:30 - 10:30
Marija
10:30
Mixed types
10:30 - 11:45
Fiz-te Sandra Š.
Mixed types
10:30 - 11:45
Fiz-te Sandra Š.
11:00
Mixed types
11:00 - 12:00
Erika
Mixed types
11:00 - 12:00
Anna
12:00
Mixed types
12:00 - 13:00
Fiz-te Sandra Š
Mixed types
12:00 - 13:00
Fiz-te Sandra Š.
Mixed types
12:00 - 13:15
Fiz-te Sandra Š.
16:00
Mixed types
16:00 - 17:15
Fz-te Sandra Š.
17:00
Mixed types
17:00 - 18:00
Marija
Mixed types
17:00 - 18:00
Marija
17:30
Mixed types
17:30 - 18:30
Arina
Mixed types
17:30 - 18:30
Arina
18:00
Mixed types
18:00 - 19:00
Marija
Mixed types
18:00 - 19:00
Ļena
Mixed types
18:00 - 19:00
Marija
Mixed types
18:00 - 19:00
Ļena
Mixed types
18:00 - 19:00
Marija
18:30
Mixed types
18:30 - 19:30
Ļena
Mixed types
18:30 - 19:30
Marija
Mixed types
18:30 - 19:30
Ļena
Mixed types
18:30 - 19:30
Marija
19:00
Mixed types
19:00 - 20:00
Marija
Mixed types
19:00 - 20:00
Marija
Mixed types
19:00 - 20:00
MARIJA
19:30
Mixed types
19:30 - 20:30
Ļena

Понедельник

  • Mixed types Arina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Anna
    09:30 - 10.30
  • Mixed types Marija
    17:00 - 18.00
  • Mixed types Marija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Ļena
    18:30 - 19.30
  • Mixed types Marija
    19:00 - 20.00
  • Mixed types Ļena
    19:30 - 20.30

Вторник

  • Mixed types SANDRA ŠARLOVSKA
    07:45 - 09.15
  • Mixed types Fiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.45
  • Mixed types Fiz-te Sandra Š
    12:00 - 13.00
  • Mixed types Arina
    17:30 - 18.30
  • Mixed types Ļena
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Marija
    18:30 - 19.30

Среда

  • Mixed types Arina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Fiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.00
  • Mixed types Marija
    17:00 - 18.00
  • Mixed types Marija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Ļena
    18:30 - 19.30
  • Mixed types Marija
    19:00 - 20.00

Четверг

  • Mixed types Fiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.45
  • Mixed types Erika
    11:00 - 12.00
  • Mixed types Fiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.15
  • Mixed types Fz-te Sandra Š.
    16:00 - 17.15
  • Mixed types Arina
    17:30 - 18.30
  • Mixed types Ļena
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Marija
    18:30 - 19.30

Пятница

  • Mixed types Arina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Marija
    09:30 - 10.30
  • Mixed types Marija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types MARIJA
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Mixed types Anna
    11:00 - 12.00
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации
Нет информации
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
07:30
07:45 - 09:15
SANDRA ŠARLOVSKA
08:30
08:30 - 09:30
Arina
08:30 - 09:30
Arina
08:30 - 09:30
Arina
09:30
09:30 - 10:30
Anna
09:30 - 10:30
Marija
10:30
10:30 - 11:45
Fiz-te Sandra Š.
10:30 - 11:45
Fiz-te Sandra Š.
11:00
11:00 - 12:00
Erika
11:00 - 12:00
Anna
12:00
12:00 - 13:00
Fiz-te Sandra Š
12:00 - 13:00
Fiz-te Sandra Š.
12:00 - 13:15
Fiz-te Sandra Š.
16:00
16:00 - 17:15
Fz-te Sandra Š.
17:00
17:00 - 18:00
Marija
17:00 - 18:00
Marija
17:30
17:30 - 18:30
Arina
17:30 - 18:30
Arina
18:00
18:00 - 19:00
Marija
18:00 - 19:00
Ļena
18:00 - 19:00
Marija
18:00 - 19:00
Ļena
18:00 - 19:00
Marija
18:30
18:30 - 19:30
Ļena
18:30 - 19:30
Marija
18:30 - 19:30
Ļena
18:30 - 19:30
Marija
19:00
19:00 - 20:00
Marija
19:00 - 20:00
Marija
19:00 - 20:00
MARIJA
19:30
19:30 - 20:30
Ļena

Понедельник

  • Mixed types Arina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Anna
    09:30 - 10.30
  • Mixed types Marija
    17:00 - 18.00
  • Mixed types Marija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Ļena
    18:30 - 19.30
  • Mixed types Marija
    19:00 - 20.00
  • Mixed types Ļena
    19:30 - 20.30

Вторник

  • Mixed types SANDRA ŠARLOVSKA
    07:45 - 09.15
  • Mixed types Fiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.45
  • Mixed types Fiz-te Sandra Š
    12:00 - 13.00
  • Mixed types Arina
    17:30 - 18.30
  • Mixed types Ļena
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Marija
    18:30 - 19.30

Среда

  • Mixed types Arina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Fiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.00
  • Mixed types Marija
    17:00 - 18.00
  • Mixed types Marija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Ļena
    18:30 - 19.30
  • Mixed types Marija
    19:00 - 20.00

Четверг

  • Mixed types Fiz-te Sandra Š.
    10:30 - 11.45
  • Mixed types Erika
    11:00 - 12.00
  • Mixed types Fiz-te Sandra Š.
    12:00 - 13.15
  • Mixed types Fz-te Sandra Š.
    16:00 - 17.15
  • Mixed types Arina
    17:30 - 18.30
  • Mixed types Ļena
    18:00 - 19.00
  • Mixed types Marija
    18:30 - 19.30

Пятница

  • Mixed types Arina
    08:30 - 09.30
  • Mixed types Marija
    09:30 - 10.30
  • Mixed types Marija
    18:00 - 19.00
  • Mixed types MARIJA
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Mixed types Anna
    11:00 - 12.00
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:30
Mixed types
09:30 - 10:30
JEVĢĒNIJA
Mixed types
09:30 - 10:30
JEVĢĒNIJA
10:00
Mixed types
10:00 - 11:00
JEĻENA
Mixed types
10:00 - 11:00
JEĻENA
Mixed types
10:00 - 11:00
JEĻENA
10:30
Mixed types
10:30 - 11:30
ELI
Mixed types
10:30 - 11:30
ELI
Mixed types
10:30 - 11:30
ELI
11:00
Mixed types
11:00 - 12:00
JEĻENA
15:00
Fight
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
Fight
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
Fight
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
18:00
Mixed types
18:00 - 19:00
JEKATERINA
Mixed types
18:00 - 19:00
JEKATERINA
Mixed types
18:00 - 19:00
JEKATERINA
18:30
Mixed types
18:30 - 19:30
IEVA
Mixed types
18:30 - 19:30
JEĻENA
Mixed types
18:30 - 19:30
IEVA
Mixed types
18:30 - 19:30
JEĻENA
19:00
Mixed types
19:00 - 20:00
JEKATERINA
Mixed types
19:00 - 20:00
IEVA
Mixed types
19:00 - 20:00
JEKATERINA
Mixed types
19:00 - 20:00
IEVA
Mixed types
19:00 - 20:00
JEKATERINA

Mixed types
19:00 - 20:00
IEVA
19:30
Mixed types
19:30 - 20:30
IEVA
Cardio
19:30 - 20:30
JEĻENA
Mixed types
19:30 - 20:30
JEĻENA
20:00
Mixed types
20:00 - 21:00
TATJANA
Mixed types
20:00 - 21:00
TATJANA
Mixed types
20:00 - 21:00
TATJANA

Понедельник

  • Mixed types ELI
    10:30 - 11.30
  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Mixed types JEKATERINA
    18:00 - 19.00
  • Mixed types IEVA
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JEKATERINA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types IEVA
    19:30 - 20.30
  • Mixed types TATJANA
    20:00 - 21.00

Вторник

  • Mixed types JEVĢĒNIJA
    09:30 - 10.30
  • Mixed types JEĻENA
    10:00 - 11.00
  • Mixed types JEĻENA
    18:30 - 19.30
  • Mixed types IEVA
    19:00 - 20.00
  • Cardio JEĻENA
    19:30 - 20.30

Среда

  • Mixed types ELI
    10:30 - 11.30
  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Mixed types JEKATERINA
    18:00 - 19.00
  • Mixed types IEVA
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JEKATERINA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types TATJANA
    20:00 - 21.00

Четверг

  • Mixed types JEVĢĒNIJA
    09:30 - 10.30
  • Mixed types JEĻENA
    10:00 - 11.00
  • Mixed types JEĻENA
    18:30 - 19.30
  • Mixed types IEVA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types JEĻENA
    19:30 - 20.30
  • Mixed types TATJANA
    20:00 - 21.00

Пятница

  • Mixed types ELI
    10:30 - 11.30
  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
  • Mixed types JEKATERINA
    18:00 - 19.00
  • Mixed types JEKATERINA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types IEVA
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Mixed types JEĻENA
    10:00 - 11.00
  • Mixed types JEĻENA
    11:00 - 12.00
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
19:30
19:30 - 20:30
JEĻENA

Вторник

  • Cardio JEĻENA
    19:30 - 20.30
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
15:00
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”
15:00 - 16:00
Individuālā nodarbība
BOKSS**
„LEGENDA”

Понедельник

  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00

Среда

  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00

Пятница

  • Fight Individuālā nodarbība
    BOKSS**
    „LEGENDA”
    15:00 - 16.00
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
09:30
09:30 - 10:30
JEVĢĒNIJA
09:30 - 10:30
JEVĢĒNIJA
10:00
10:00 - 11:00
JEĻENA
10:00 - 11:00
JEĻENA
10:00 - 11:00
JEĻENA
10:30
10:30 - 11:30
ELI
10:30 - 11:30
ELI
10:30 - 11:30
ELI
11:00
11:00 - 12:00
JEĻENA
18:00
18:00 - 19:00
JEKATERINA
18:00 - 19:00
JEKATERINA
18:00 - 19:00
JEKATERINA
18:30
18:30 - 19:30
IEVA
18:30 - 19:30
JEĻENA
18:30 - 19:30
IEVA
18:30 - 19:30
JEĻENA
19:00
19:00 - 20:00
JEKATERINA
19:00 - 20:00
IEVA
19:00 - 20:00
JEKATERINA
19:00 - 20:00
IEVA
19:00 - 20:00
JEKATERINA

19:00 - 20:00
IEVA
19:30
19:30 - 20:30
IEVA
19:30 - 20:30
JEĻENA
20:00
20:00 - 21:00
TATJANA
20:00 - 21:00
TATJANA
20:00 - 21:00
TATJANA

Понедельник

  • Mixed types ELI
    10:30 - 11.30
  • Mixed types JEKATERINA
    18:00 - 19.00
  • Mixed types IEVA
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JEKATERINA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types IEVA
    19:30 - 20.30
  • Mixed types TATJANA
    20:00 - 21.00

Вторник

  • Mixed types JEVĢĒNIJA
    09:30 - 10.30
  • Mixed types JEĻENA
    10:00 - 11.00
  • Mixed types JEĻENA
    18:30 - 19.30
  • Mixed types IEVA
    19:00 - 20.00

Среда

  • Mixed types ELI
    10:30 - 11.30
  • Mixed types JEKATERINA
    18:00 - 19.00
  • Mixed types IEVA
    18:30 - 19.30
  • Mixed types JEKATERINA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types TATJANA
    20:00 - 21.00

Четверг

  • Mixed types JEVĢĒNIJA
    09:30 - 10.30
  • Mixed types JEĻENA
    10:00 - 11.00
  • Mixed types JEĻENA
    18:30 - 19.30
  • Mixed types IEVA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types JEĻENA
    19:30 - 20.30
  • Mixed types TATJANA
    20:00 - 21.00

Пятница

  • Mixed types ELI
    10:30 - 11.30
  • Mixed types JEKATERINA
    18:00 - 19.00
  • Mixed types JEKATERINA
    19:00 - 20.00
  • Mixed types IEVA
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Mixed types JEĻENA
    10:00 - 11.00
  • Mixed types JEĻENA
    11:00 - 12.00
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas
**Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā
«MAKKABI»/»SPORTS-K»/»Legenda» nodarbības var apmeklēt pēc īpašām cenām
VFS -Vispārēja Fiziskā Sagatavotība

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:30
Mixed types
08:30 - 11:00
ARINA
ARINA
Mixed types
08:30 - 11:00
ALISA
ALISA
Mixed types
08:30 - 11:00
ALISA
ALISA
09:30
Mixed types
09:30 - 12:00
ŽANNA
ŽANNA
Mixed types
09:30 - 12:00
MARIJA
MARIJA
11:00
Mixed types
11:00 - 12:00
ŽANNA
13:00
Mixed types
13:00 - 14:00
MARIJA
MARIJA
Mixed types
13:00 - 14:00
MARIJA
MARIJA
19:00
Mixed types
19:00 - 21:00
ARINA / OĻEGS
ARINA / OĻEGS
Mixed types
19:00 - 21:00
ARINA / OĻEGS
ARINA / OĻEGS
Mixed types
19:00 - 21:00
ARINA
ARINA
Mixed types
19:00 - 20:00
OĻEGS
OĻEGS
20:30
Mixed types
20:30 - 21:30
MARIJA
MARIJA
Mixed types
20:30 - 21:30
MARIJA
MARIJA

Понедельник

  • Mixed types ARINA / OĻEGSARINA / OĻEGS
    19:00 - 21.00

Вторник

  • Mixed types ARINAARINA
    08:30 - 11.00
  • Mixed types MARIJAMARIJA
    13:00 - 14.00
  • Mixed types MARIJAMARIJA
    20:30 - 21.30

Среда

  • Mixed types ALISAALISA
    08:30 - 11.00
  • Mixed types ŽANNA
    11:00 - 12.00
  • Mixed types ARINA / OĻEGSARINA / OĻEGS
    19:00 - 21.00

Четверг

  • Mixed types MARIJAMARIJA
    13:00 - 14.00
  • Mixed types ARINAARINA
    19:00 - 21.00
  • Mixed types MARIJAMARIJA
    20:30 - 21.30

Пятница

  • Mixed types ALISAALISA
    08:30 - 11.00
  • Mixed types OĻEGSOĻEGS
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Mixed types ŽANNAŽANNA
    09:30 - 12.00

Воскресенье

  • Mixed types MARIJAMARIJA
    09:30 - 12.00
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
No Занятия hours available!
Нет информации
No Занятия hours available!
Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
08:30
08:30 - 11:00
ARINA
ARINA
08:30 - 11:00
ALISA
ALISA
08:30 - 11:00
ALISA
ALISA
09:30
09:30 - 12:00
ŽANNA
ŽANNA
09:30 - 12:00
MARIJA
MARIJA
11:00
11:00 - 12:00
ŽANNA
13:00
13:00 - 14:00
MARIJA
MARIJA
13:00 - 14:00
MARIJA
MARIJA
19:00
19:00 - 21:00
ARINA / OĻEGS
ARINA / OĻEGS
19:00 - 21:00
ARINA / OĻEGS
ARINA / OĻEGS
19:00 - 21:00
ARINA
ARINA
19:00 - 20:00
OĻEGS
OĻEGS
20:30
20:30 - 21:30
MARIJA
MARIJA
20:30 - 21:30
MARIJA
MARIJA

Понедельник

  • Mixed types ARINA / OĻEGSARINA / OĻEGS
    19:00 - 21.00

Вторник

  • Mixed types ARINAARINA
    08:30 - 11.00
  • Mixed types MARIJAMARIJA
    13:00 - 14.00
  • Mixed types MARIJAMARIJA
    20:30 - 21.30

Среда

  • Mixed types ALISAALISA
    08:30 - 11.00
  • Mixed types ŽANNA
    11:00 - 12.00
  • Mixed types ARINA / OĻEGSARINA / OĻEGS
    19:00 - 21.00

Четверг

  • Mixed types MARIJAMARIJA
    13:00 - 14.00
  • Mixed types ARINAARINA
    19:00 - 21.00
  • Mixed types MARIJAMARIJA
    20:30 - 21.30

Пятница

  • Mixed types ALISAALISA
    08:30 - 11.00
  • Mixed types OĻEGSOĻEGS
    19:00 - 20.00

Суббота

  • Mixed types ŽANNAŽANNA
    09:30 - 12.00

Воскресенье

  • Mixed types MARIJAMARIJA
    09:30 - 12.00
Нет информации

*Grafikā var būt izmaiņas