Marts – Sieviešu mēnesis Fitnesa klubos F1! Oficiāli pavasari esam sagaidījušas – neskatoties uz to, ka laikapstakļi joprojām mūs negrib lutināt… Tādēļ to darīsim mēs ar dāvanām, komplimentiem – smaidiem, īpašām akcijām, konkursiem, turnīriem un apsveikumiem. Viss mūsu lieliskajām, spēcīgajām un burvīgajām fitnesa klubu tīkla F1 klientēm.

Sieviešu mēneša ietvaros no 4. marta līdz pat 31.martam – iegādājies jebkuru abonementa veidu vai pagarini esošo un iegūsti lieliskas dāvanas no mūsu draugiem – NIVEA, restorāna “Terra” vai 100% dabīgajiem uztura bagātinātājiem “Bee Bite”!

Kas tad ir mūsu draugi un ko tieši viņi dāvinās mūsu apmeklējājām lasi zemāk, izmanto iespēju iegūt vairāk, jo mēs vienmēr rūpējamies par to, lai mūsu klients būtu novērtēts!

NIVEA vairāk nekā pirms simts gadiem tika izgudrots moderns ādas kopšanas krēms, kas jau zināms visā plašajā pasaulē – NIVEA Creme. Šodien uz NIVEA zīmolu visā pasaulē paļaujas miljoniem cilvēku ar ļoti dažādiem ādas tipiem. Mūsu pētnieki rūpīgi pēta cilvēka ādas individuālās īpatnības un dažādus ādas kopšanas nosacījumus, ņemot vērā kultūras prasības, dzimumu un vecumu. Ar šādu pieeju pēdējo gadu desmitu laikā ir izstrādāti daudzi inovatīvi ādas kopšanas līdzekļi – no dezodorantiem līdz pat saules aizsarglīdzekļiem. Sieviešu mēneša ietvaros – klientes saņems jaunu matu kopšanas produktu un sociālajos tīklos tiks izpēlēts – vesels skaistuma produktu grozs! Sekojam līdzi jaunumiem!

TERRA ir restorānu koncepts, kas apvieno veselīga un sabalansēta uztura principus, ātru apkalpošanu un nebeidzamus garšu ceļojumus. Vieta, kur steidzīgie var uz mirkli piestāt un iepriecināt savas garšu vēlmes un uzņemt jaunus spēkus tālākam dienas skrējienam. Bet nesteidzīgie bauda patīkamo atmosfēru, draudzību, kafiju un citus labumus. Restorāna koncepts ļauj būt radošiem un savu maltīti izveidot pašam, gaumīgais interjers baudīt pilsētvides kvalitātes augstāko atzīmi. Sieviešu mēneša ietvaros, mūsu jaunie draugi dāvās – 10% atlaidi Tavam apmeklējumam! “Terra” atrodas gan pašā Rīgas sirdī – Blaumaņa 9 un Skanstes apkaimes industriālajā parkā – dodies ciemos!

“Bee Bite” ir 100% dabīgs uztura bagātinātājs, kura sastāvā ir Latvijā ievākta bišu maize un ogas,kurai piešķirta jauna forma, lai mūsdienu straujajā dienas ritmā, to būtu ērti lietot ikvienam. Bišu maize ir dabiskā ceļā fermetējušies ziedputekšņi, kuru sastāvā ir no 240 līdz pat 380 bioloģiski aktīvo vielu, kā arī vitamīni A, B1, B2, B3, B6, C, E, D, K, PP, H. Tāpat dzelzs, magnijs, kalcijs, kālijs, mangāns, kā arī liels skaits citu mikro un makro elementu. Mūsu draugi visu marta mēnesi rūpēsies, lai Jūsu aktīvais dzīves veids iet roku rokā ar pilnīgu vitamīnu platformu.

 

Ja vēlies uzzināt, ko vairāk par mūsu draugiem apmeklē viņu ziņu platformas:

Bee Bite

 

Restorāns “TERRA”

 

NIVEA


KategorijaJaunumu arhivs
F1   
     © 2020
.

Developed by AWD