Vai ir apnicis slimot, justies vājam un mocīties sāpēs? Vai nav izdevies panākt un noturēt enerģijas pilnu, slaidu un veselu ķermeni? Vai gribētos, lai veselīgais dzīvesveids būtu vienkāršāks un saprotamāks?

Veselības Spēks ar Akselu Cīruli ir devies misijā uzlabot veselības līmeni Latvijā, sniedzot pieejamu un saprotamu informāciju šajā viltus informācijas pārpildītajā pasaulē. Izcīnijs uzvaru pār savām veselības un muguras problēmām, viņš vēlas nodot iegūtās zināšanas tālāk.

Tādēļ Fitnesa klubs F1 Centrs saviem klientiem un potenciālajiem jaunajiem klientiem vēlas sniegt iespēju iegūt vērtīgas, pat vitālas zināšanas par veselības stāvokļa uzlabošanu, kas svarīgāk – ilgtermiņa noturēšanu.

Bezmaksas lekcija notiks 23. februārī, plkst. 13:00, Fitnesa kluba F1 Centrs telpās. Rīgā, Barona ielā 69, iepriekšēja pietiekšanās rakstot – marketing@clubf1.lv, apmeklētāju skaits ierobežots!

Apmeklējot šo lekciju Jums būs iespēja iegūt vērtīgas zināšanas šādās tematikās:

 1. Kā uzturēt spēcīgu imunitāti
 2. Kā efektīvi tikt vaļā no liekā svara
 3. Kā uzturēt staltu stāju un veselu mugurkaulu
 4. Vairāk par to, kā strādā Tavs ķermenis
 5. Labāka miega tehnikas, lai spētu pamosties možāks un izgulējies
 6. Stratēģijas, lai sasniegtu un uzturētu rezultātus
 7. Kā nesatraumēt sevi trenežieru zālē
 8. Domāšanas veidu, kas liks rīkoties veselīgāk
 9. Uztura luksaforu, lai izvēlētos drošāko un veselīgāko
 10. Kā izvēlēties veselīgākos našķus un aizstāt neveselīgos
 11. Ūdens lielo nozīmi un vieglas tehnikas kā atcerēties padzerties ikdienā

 

Lekcijā būs tikai “uz sevis pārbaudītas metodes” un tehnikas no zinātniski apstiprinātiem avotiem, kas vidusmēra iedzīvotājam var likties mulsinoši. Maksimāli vienkāršojot sarežģīto, Aksels nodrošinās to, ka katrs spēs izmantot šīs zināšanas savu veselības, fizisko un labsajūtas mērķu sasniegšanai.

Šī būs īpaša lekcija, kuru Tu nevēlies palaist garām, tādēļ piesakāmies un tiekamies Fitnesa klubā F1 Centrs jau pavisam drīz!


KategorijaKr. Barona iela 69 - Jaunumi
F1   
     © 2020
.

Developed by Billing.lv