Deja, cīņa vai peldēšana? Izmēģini visu!

Patiesa degsme ir visu sporta veidu pamatā. Tagad fitnesa klubu tīkls F1 sniedz iespēju katram bērnam izvēlēties savu panākumu ceļu pašam.
1 abonements* – plašas iespējas tava bērna fiziskajai attīstībai.

Abonements bērniem sniedz iespēju apmeklēt vairāk kā 8 nodarbību veidus un baseinu, kas veicinās ne tika bērna fizisko, bet arī mentālo attīstību.

Nāc un sniedz bērnam iespēju spert soļus pretī uzvarai!

*Abonementa cena ir 50 eur/mēnesī un tas derīgs visos F1 klubos.

Iepazīsti pieejamos nodarbību veidus šeit: https://clubf1.lv/timetable/#kids

 

MĀKSLAS VINGROŠANA – Mākslas vingrošanas nodarbības meitenēm no 4 līdz 6 gadu vecumam. Soli pa solim apgūsim jaunus vingrojumus, attīstot kustību koordināciju un līdzsvaru, speciālā programmā šī vecuma bērniem. Kustību plastika, ritma izjūta – pozitīvi ietekmē runas, domāšanas un iztēles attīstību. Nodarbības bērniem, ar spēles elementiem, pareizas stājas formēšanai un muskuļu korsetes attīstībai. Spēles gaitā bērni apgūst tādas iemaņas kā izveicību, reakcijas ātrumu, precizitāti, kustību koordināciju. Bērni mācās būt aktīvi, ātri pieņemt lēmumus un izprast kolektīva būtību. Lieliski pavadīts laiks, jauniegūti draugi un vērtīgas iemaņas turpmākai dzīvei!

“ZUMBA” – Zumba tiek dēvēta par prāta relaksāciju, tomēr tajā pašā laikā ķermenim ir uzrīkota īsta ballīte! “Zumbojot” mēs nodarbinām pilnīgi visas muskuļu grupas, mēs kļūstam sportiskāki, spēcīgāki , kā arī uztutrīgāki patstāvīgam slodzes daudzumam. Lielākais ieguvums no šīm grupu nodarbībām – maksimāla prāta relaksācija, gan no uzkrātās slodzes skolā, gan lielisks veids kā izmantot vēl atlikušos enerģijas krājumus un protams, kur tad bez jauniem draugiem un neaizmirstamiem iespaidiem! Pastāvīgi apmeklējot nodarbības, uzlabojas kustību koordinācija, stāja, ritma izjūta un plastika. Burvīgs jauns hobijs un aizraušanās Jūsu ģimenes jaunākai atvasei!

FITNESS FOR KIDS (4-6 gadi) – Funkcionālais treniņš bērniem vai vispārējā fiziskā sagatavotība – nodarbības notiek grupās, kuras mērķis ir attīstīt spēku, izturību, kustību koordināciju. Nodarbībām ir sporta spēļu raksturs un tiek izmantotas bumbas, lecamauklas, konusi, paklāji un tā tālāk. Stafetes attīstā ātrumu, veiklību, spēku, izturību, reakciju. Spēles un stafetes mācā bērnus strādāt komandā, dod bērniem uzticību, palīdz pārvarēt bailes un dod iespēju komunicēt ar saviem biedriem.

FIT & DANCE KIDS (6-8 gadi) – Nodarbībās iekļauti vispārattīstošie vingrojumi un deju kombinācijas. Rezultātā tiek attīstīta bērnu vispārējā fiziskā sagatavotība, tai skaitā kustību koordinācija, līdzsvars un lokanība. Pateicoties dejai, attīstās arī muzikalitāte un ritma izjūta, bet pats galvenais – tiek veicināta pareizas stājas veidošanās.

ZUMBA KIDS (7-11 gadi) – ir fitness un deja, visa ķermeņa un asinsvadu sistēmas treniņš, koordinācijas un līdzsvara attīstība, ķermeņa lokanības un ritma izjūtas attīstība, kaloriju dedzināšana, pozitīvo emociju lādiņš, spēles un jauni draugi. Nodarbība ar Latīņamerikas dejas un citas dejas elementiem. Tiek mācīta oriģināla ZUMBA® horeogrāfija un kustības.

DANCE KIDS (7-11 gadi) -Nodarbībās iekļauti vispārattīstošie vingrojumi un deju kombinācijas. Rezultātā tiek attīstīta bērnu vispārējā fiziskā sagatavotība, tai skaitā kustību koordinācija, līdzsvars un lokanība. Pateicoties dejai, attīstās arī muzikalitāte un ritma izjūta, bet pats galvenais – tiek veicināta pareizas stājas veidošanās.

CHEERDANCE (8-13 gadi) –  ir sports, kas ietver horeogrāfiju, ‘chir’ un akrobātikas elementus, kā arī ietver šovu, deju un mākslas vingrošanas elementu apvienību. Treniņā jums būs iespēja iepazīties ar šādiem virzeniem: cheer dance, cheer dance show, urban dance. Treniņš ietver arī vispārējo fizisko sagatavotību un stiepšanu.

Nodarbības tiek izmantots īpašs inventārs,
kurš paredzēts pareizai bērnu fiziskās attīstības veicināšanai.