Deja, cīņa vai peldēšana? Izmēģini visu!

Patiesa degsme ir visu sporta veidu pamatā. Tagad fitnesa klubu tīkls F1 sniedz iespēju katram bērnam izvēlēties savu panākumu ceļu pašam.
1 abonements* – plašas iespējas tava bērna fiziskajai attīstībai.

Abonements bērniem sniedz iespēju apmeklēt vairāk kā 8 nodarbību veidus un baseinu, kas veicinās ne tika bērna fizisko, bet arī mentālo attīstību.

Nāc un sniedz bērnam iespēju spert soļus pretī uzvarai!

*Abonementa cena ir 55 eur/mēnesī un tas derīgs visos F1 klubos.

Iepazīsti pieejamos nodarbību veidus šeit: https://clubf1.lv/timetable/#kids

 

K-POP  – Nodarbība bērniem no 8 g.v. Ja tev patīk K-POP , un tu tiešām vēlies iemācīties dejot kā tavs IDOL, pievienojies mums!

 

FIT & DANCE KIDS – nodarbībās iekļauti vispārattīstošie vingrojumi, kustību spēles un stafetes, kā arī deju kombinācijas. Rezultātā tiek attīstīta bērnu vispārējā fiziskā sagatavotība, tai skaitā kustību koordinācija, līdzsvars un lokanība. Pateicoties dejai, attīstās arī muzikalitāte un ritma izjūta, bet pats galvenais – tiek veicināta pareizas stājas veidošanās.

 

VINGROŠANA BĒRNIEM – Nodarbība bērniem no 5 g.v. Bērni veic dažāda veida uzdevumus un vingrinājumus, kas palīdz attīstīt lokanību, izturību, koordināciju, spēku, kā arī stiprināt muskulatūru. Nodarbības notiek rotaļu veidā, ar bumbām, gumijām un lecamauklām, kas attīsta bērnas spējas darboties ar dažādiem priekšmetiem.