FAT BURNER – nodarbība, kuras laikā tiek aktīvi dedzināti tauki un tonizēta visa ķermeņa muskulatūra, izmantojot dažādu inventāru (step-platformas, hanteles, Body Bar nūjas u.c.). Galvenā nodarbības iezīme – visa treniņa laikā tiek uzturēta intensīva fiziskā slodze (izņemot iesildīšanos treniņa sākumā un stiepšanos tā beigās).

 

TABATA– vispārējs ķermeņa treniņš, kurš tendēts ķermeņa masas samazināšanai un vispārējai muskulatūras stiprināšanai, treniņā tiek kombinēta aerobo un spēka slodze, izmantojot arī papildus inventāru.

 

GLOBAL TRAINING kardio programma visām muskuļu grupām notiek ritmiskas mūzikas pavadījumā un ar dažāda sporta inventāra pielietojumu. Treniņi galvenokārt paredzēti kaloriju sadedzināšanai, attīstītu sirds un asinsvadu izturību. Pateicoties šīm nodarbībām attīstās sirds-asinsvadu un elpošanas ceļu sistēmas, tiek trenēta izturība, kā arī tas palīdz samazināt ķermeņa svaru.

 

FULL BODY – ši ir lieliska iespēja uzturēt tvirtu augumu, uzlādētiesar pozitīvām emocijām un uzmundrināt noskaņojumu. Izvēle cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru, iegūt muskuļotu reljefu un uzlabot ķermeņa uzbuvi

 

STRONG Nation – ir augstas intensitātes treniņš, kurā tiek izmantots tikai paša ķermeņa svars. Muskuļus nostiprinoši vingrinājumi mijas ar kardio slodzi un pliometriskiem elementiem. Attīstās spēks, izturība, lokanība, reakcijas ātrums un koordinācija.