Body Art – treniņa un relaksācijas apvienošana, kas virzīta uz ķermeņa apzināšanos un veselību. Nodarbības galvenā prioritāte ir trenēt cilvēku kā funkcionālu kopumu, sasniedzot fiziskas un garīgas spriedzes mazināšanās sinerģiju. Nodarbība pamatā balstās uz jogas pozām, ar funkcionālām spēka un stabilizēšanas kustībām, nodrošināt visa ķermeņa pareizu funkcionēšanu.

Body Art Energetic – treniņa galvenais fokuss ir plūstošas kustības, ķermeņa muskulatūras stiepšana un relaksācija, tas veicinās Jūsu pašsajūtas uzlabošanos ikdienā. Muskuļi kļūs līdzenāki, un muskuļu sasprindzinājums tiek atbrīvots, locītavas kļūs mobilākas/kustīgākas, un uzlabosies enerģijas plūsma ķermenī – meridiānos.

Callanetics – stingri izstrādāta vingrošanas sistēma, kuras pamatā ir daudzkārtējs vingrojumu atkārtojums. Lielākā uzmanība tiek vērsta uz lokanību un līdzsvaru, piemērots dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Yoga Therapy + Roll – ir kas vairāk nekā vingrošana, tā ir jaunība un skaistums. Caur elpošanu, mūziku un atbrīvošanos notiek dziļa relaksācija un sava ķermeņa skaistuma apzināšanās. Jogas asanas – ir īpaši vingrinājumi, kur tiek izmantota maiga ķermeņa stiepšana, griešana, spēka elementi, lai atdzīvinātu katru ķermeņa muskuļi un locītavu. Roll – treniņš muskuļu ātrai atjaunošanai, sāpju sajūtu mazināšanai, atbrīvošanai no hipertonusa, kā arī lokanības veicināšanai un traumatisma mazināšanai.

PILATES – vingrošanas sistēma, kas balstās uz sešiem pamatprincipiem: kontrole, centrēšana, koncentrēšanās, precizitāte, elpošana, kā arī plūstošas kustības. Nodarbības priekšrocība – tā ir piemērota plašam cilvēku lokam ar dažādu fizisko sagatavotības līmeni un ķermeņa svaru.

Roll Relax – treniņš muskuļu ātrai atjaunošanai pēc treniņa, saspringuma sajūtu mazināšanai muskuļos, atbrīvošanai no hipertonusa, kā arī lokanības veicināšanai un traumatisma mazināšanai. Pateicoties asinscirkulācijas stimulēšanai, tiek iegūts limfodrenāžas efekts – uzlabojas starpšūnu šķidruma cirkulācija, kas palīdz atbrīvoties no liekā svara.