YOGAir kas vairāk nekā vingrošana, tā ir jaunība un skaistums. Tā ir iespēja atklāt spējas, par kurām cilvēks nav pats iedomājies. Caur elpošanu, mūziku un atbrīvošanos notiek dziļa relaksācija un sava ķermeņa skaistuma apzināšanās. Jogas asanas – ir īpaši vingrinājumi kur tiek izmantota maiga ķermeņa stiepšana, griešana, spēka elementi lai atdzīvinātu katru ķermeņa muskuļi un locītavu.   Atbrīvojot ķermeni – atbrīvojas prāts. Ķermenim kļūstot plastiskākam, prāts arī kļūst lokanāks, tas dara dzīvi vienkāršāku.

 

NIGUMAS YOGA – tas ir joga-komplekss. Tā galvenā īpašība ir darbs ar visām čakrām, kas notiek pakāpeniski no apakšas uz augšu, un enerģijas pārvietošana uz centrālo kanālu, kas atbrīvo mūs no negatīvām domām un emocijām, parada par veselīgākiem un laimīgākiem. Jogas nodarbības dalās uz fiziskiem vingrinājumiem – asanām un domu un emociju pārvaldi

 

PILATES– treniņsistēma, kas vērsta uz mazo un dziļo muskuļu nostiprināšanu. Palīdz veidot staltu stāju un slaidu augumu. Papildus ir iekļauti spēka, izturības un stiepšanās vingrojumi, kā arī var tikt izmantots inventārs – hanteles, bumbas, espanderi.Piemērots visiem sagatavotības līmeņiem.

 

PILATES FUSION– vieglas intensitātes treniņš dziļās muskulatūras nostiprināšanai un lokanības uzlabošanai. Tajā apvienoti labākie pilates, jogas, stiepšanās un citu Body&Mind sistēmu vingrinājumi vienotā plūdumā.

 

STRETCHING & RELAX / STRETCHING & BALANCE – nodarbība vērsta uz vingrojumiem ar muskulatūras stiepšanas elementiem. Piemērots visiem sagatavotības līmeņiem

 

FIT – BALL – nodarbības ar lielo vingrošanas bumbu izmantošanu. Saudzējoša slodze mugurkaulam un locītavām. Oriģināla horeogrāfija, viegla koordinācija, mērena slodze. Piemērots visiem sagatavotības līmeņiem.

ENERĢĒTISKA VINGROŠANA / MORNING GYMNASTICS – rīta treniņš izmantojot savu svaru un papildus aprīkojumu. Virzība uz problēmu zonu uzlabošanu  un visas galvenās grupas stiprināšanu. Piemērots visiem sagatavotības līmeņiem.

 

CALLANETICS – stingri izstrādāta vingrošanas sistēma, kuras pamatā – daudzkārtējs vingrojumu atkārtojums. Lielāka uzmanība tiek vērsta uz lokanību un līdzsvaru, piemērots dažādiem sagatavotības līmeņiem.

 

FITNESS YOGA – ir kas vairāk nekā vingrošana, tā ir jaunība un skaistums. Tā ir iespēja atklāt spējas, par kurām cilvēks nav pats iedomājies. Caur elpošanu, mūziku un atbrīvošanos notiek dziļa relaksācija un sava ķermeņa skaistuma apzināšanās. Jogas asanas – ir īpaši vingrinājumi, kur tiek izmantota maiga ķermeņa stiepšana, griešana, spēka elementi, lai atdzīvinātu katru ķermeņa muskuļi un locītavu.