TABATA– vispārējs ķermeņa treniņš, kurš tendēts ķermeņa masas samazināšanai un vispārējai muskulatūras stiprināšanai, treniņā tiek kombinēta aerobo un spēka slodze, izmantojot arī papildus inventāru.

BODY ARCHITECT  fitnesa metode, kurā iekļauti speciāli vingrojumi pamatmuskuļu grupu nostiprināšanai. Dažādiem sagatavotības līmeņiem.

BODY TONING – aerobikas nodarbība ķermeņa formas veidošanai, spēka un izturības attīstīšanai, kurā izmanto stepa solus, hanteles, nūjas, gumijas, piemērots dažādiem sagatavotības līmeņiem.

ABL fitnesa metode, kūra iekļauti speciāli vingrinajumi pamatmuskuļu grupu nostiprināšanai. Nodarbības visiem sagatavotības līmeņiem.

APĻVEIDA TRENIŅŠ  treniņš ir veidots pa apli, kurā vingrojumi ir paredzēti nepārtraukti. Piemērots vidēja un augsta ķermeņa sagatavotības līmenim. Nodarbībā tiek iesaistītas visas pamat muskuļu grupas.

GLOBAL TRAINING kardio programma visām muskuļu grupām notiek ritmiskas mūzikas pavadījumā un ar dažāda sporta inventāra pielietojumu. Treniņi galvenokārt paredzēti kaloriju sadedzināšanai, attīstītu sirds un asinsvadu izturību. Pateicoties šīm nodarbībām attīstās sirds-asinsvadu un elpošanas ceļu sistēmas, tiek trenēta izturība, kā arī tas palīdz samazināt ķermeņa svaru.

FULL BODY – ši ir lieliska iespēja uzturēt tvirtu augumu, uzlādētiesar pozitīvām emocijām un uzmundrināt noskaņojumu. Izvēle cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru, iegūt muskuļotu reljefu un uzlabot ķermeņa uzbuvi

ENERĢĒTISKA VINGROŠANA / MORNING GYMNASTICS – rīta treniņš izmantojot savu svaru un papildus aprīkojumu. Virzība uz problēmu zonu uzlabošanu  un visas galvenās grupas stiprināšanu. Piemērots visiem sagatavotības līmeņiem.

RĪTA ROSME – harmonizējoša, nomierinoša un plūstoša nodarbība ķermeņa un prāta atbrīvošanai. Tās mērķis ir uzlabot lokanību un nostiprināt dziļo muskulatūru. Treniņā apvienoti labākie Body&Mind sistēmu vingrinājumu pamatprincipi.

ITERVĀL TRENIŅŠ – viens no efektīvākajiem treniņu programmu veidiem, kas palīdz sadedzināt taukus un cīnīties ar liekajiem kilogramiem. Vingrojumu programmā pēc kārtas mijas augstas intensitātes un zemas intensitātes vingrojumi, kardio un spēka vingrojumi, ievērojot nelielus pārtraukumus starp vingrojumiem.

STRONG CORE – vidējas intensitātes treniņš ķermeņa centra nostiprināšanai. Tajā iekļauta gan kardio slodze, gan spēka vingrinājumu kompleksi vēdera preses un muguras muskulatūras attīstīšanai.

TOTAL BODY WORKOUT – spēka treniņš, kas ietekmē visas muskuļu grupas, virzīts uz spēku un izturību ,izmantojot sporta inventāru, bumbas, nūjas u.c.

CORE AND STRETCHING  –  spēka treniņš, kurā tiek stiprināti korsetes muskuļi, izmantojot stiepšanās un koordinācijas vingrojumus un dažādu sporta inventāru.

CORE AND MFR  –  spēka treniņš ķermeņa centra un dziļās muskulatūras nostiprināšanai, izmantojot līdzsvara un muskuļu relaksācijas vingrojumus, un pašmasāžas ruļļus, bumbas.