VESELA MUGURA UN LOCĪTAVU VINGROŠANA / FIZIO & PILATES – tas ir speciāli izraudzīti vingrinājumi mugurkaula kakla, krūts un jostas nodaļām, mugurai un vēdera muskuļiem, plecu joslai un iegurnim. Nodarbībā tiek apvienotas pilatesa metodes, ārstnieciskā fizkultūra, kalanētika, jogas pamatlīmenis. Nodarbības laikā mēs panākam vesela mugurkaula veidošanos, kā arī pievērš uzmanību locītavām. Nodarbības notiek gan bez papildierīču palīdzības, gan ar fitbola, vingrinājuma nūjiņu, bumbu un hanteļu palīdzību. Nodarbības uzlabo vielmaiņu un asinsriti, kas savukārt vecina starpskriemeļu disku un locītavu reģenerāciju.

 

SIEVIEŠU VESELĪBA vāji intīmie muskuļi pārsteidz sievietes jebkurā vecuma. Pat jaunietes var sastapties ar urīna nesaturēšanu, šķaudot un smejoties. Intīmo muskuļu tonuss ir noteicošais faktors, tāpēc svarīgi trenet tos negaidot problēmas sākšanos.

 

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA – to lieto pie mugurkaula saslimšanām ( traumatiskām vai deģeneratīvām ), ekstremitāšu locītavu traumām vai deģeneratīvām saslimšanām, sievietēm pirmsdzemdību vai pēcdzemdību periodā, kā arī lai uzlabotu vispārējo attīstību un nostiprinātu sirds-asinsvadu sistēmu un elpošanas sistēmas.