Aerobikas instruktore
 • F1 Centrs - Kr. Barona iela 69
 • Vecākā trenere, personīgā trenere, Pilates studija trenere.

  Oksana jau no 7 gadu vecuma nodarbojās ar mākslas vingrošanu, ar ko šobrīd nodarbojas arī viņas meita. Jau skolas un augstskolas gados Oksanai bija ļoti augsts potenciāls kā trenerei, viņa jau 1.kursā strādāja kā treneris un 3.kursā jau pasniedza ritmisko vingrošanu (ko mūsdienās dēvē par aerobiku) saviem pasniedzējiem.

  Savā profesijā Oksana ir viena no līderiem – viņu pazīst paši labākie treneri valstī un ārpus tās. Oksanas pieredze stiepjas vairāk kā 23 gadu garumā.

  Viņa prasa, uzstāj un viņa zina, ka cilvēks var. Pārvarot savu slinkumu, cilvēks ir spējīgs uz neaprakstāmām lietām. Viss, kas nepieciešams, ir disciplīna. Sports ir Oksanas dzīve. Oksana saka, ka tas esot tāpat kā mazgāt zobus.

  Fitnesa klubā F1 Oksana pasniedz Pilates Studija nodarbības- Pilates Studija ir atsevišķā zāle individuālajām nodarbībām, kura ir aprīkota ar īpašiem trenažieriem, kuri palīdz attīstīt spēku, locītavu kustīgumu, nostiprina muskulatūru, uzlabo koordināciju. Vingrojumi ir paredzēti gan pēctraumu rehabilitācijas periodā, gan efektīvai muskuļu slodzei. Mierīgā un ērta gaisotnē Jūs varēsiet pilnveidot savu ķermeni un atbrīvoties no ikdienas steigas.

  Pilates studijas trenerēm ir speciālais Londonas Pilates Institūta sertifikāts.

  F1   
       © 2021
  .

  Developed by Billing.lv