Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
Mind & Body
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
Mind & Body
09:30 - 10:30
BODY ART
Jevgenija P.
10:00
Mind & Body
10:00 - 11:00
PILATES
Arina B.
Power
10:00 - 11:00
TABATA
Jeļena
Mind & Body
10:00 - 11:00
PILATES
Arina B.
Cardio
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
Fight
10:00 - 11:00
Indiv. nodarbība / BOKSS
S. Volodins

Fight
10:00 - 11:00
TAEKWON-DO
A.Saulite
10:30
Mixed types
10:30 - 11:30
BODY ARCHITECT
Arina M.
Mixed types
10:30 - 11:30
BODY ARCHITECT
Arina M.
Mixed types
10:30 - 11:30
BODY ARCHITECT
Arina M.
Mixed types
10:30 - 11:30
ROK n CORE
Ieva
11:00
Fight
11:00 - 12:30
no 18 g.v. un pieaugušie / BOKSS
S. Volodins
11:30
Mind & Body
11:30 - 12:30
VERVE / Relax
Ieva
17:00
Fight
17:00 - 00:00
BRĪVĀ CĪŅA
J. Borisovs
Fight
17:00 - 18:00
BRĪVĀ CĪŅA
J. Borisovs
Fight
17:00 - 18:00
BRĪVĀ CĪŅA
J. Borisovs
17:30
Fight
17:30 - 18:30
TAEKWON-DO
Arturs S.
Fight
17:30 - 18:30
TAEKWON-DO
Arturs S.
18:00
Power
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
Fight
18:00 - 19:00
Indiv. nodarbība / BOKSS
S. Volodins

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Arina B.
Power
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
Fight
18:00 - 19:00
Indiv. nodarbība / BOKSS
S.Volodins

Mind & Body
18:00 - 19:00
PILATES
Arina B.
Dance
18:00 - 19:00
ZUMBA
Santa
18:30
Power
18:30 - 19:30
PUMP
Arina M.
Fight
18:30 - 19:30
TAEKWON-DO
Arturs S.

Mixed types
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena K.
Fight
18:30 - 19:30
TAEKWON-DO
Arturs S.

Mixed types
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
Power
18:30 - 19:30
PUMP
Arina M.
19:00
Mind & Body
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Jevgenija B.
Cardio
19:00 - 20:00
STRONG NATION
Ieva

Fight
19:00 - 20:30
no 18 g.v. / BOKSS
S. Volodins
Mind & Body
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Jevgenija B.
Power
19:00 - 20:00
STRONG NATION
Ieva

Fight
19:00 - 20:30
no 18 g.v. / BOKSS
S. Volodins
19:30
Fight
19:30 - 20:30
TAEKWON-DO
Arturs S.

Mixed types
19:30 - 20:30
SLOWY & STRONG
Jeļena
Fight
19:30 - 20:30
TAEKWON-DO
Arturs S.

Mixed types
19:30 - 20:30
SLOWY & STRONG
Jeļena

Pirmdiena

  • Mind & Body PILATESArina B.
    10:00 - 11.00
  • Mixed types BODY ARCHITECTArina M.
    10:30 - 11.30
  • Fight BRĪVĀ CĪŅAJ. Borisovs
    17:00 - 00.00
  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00
  • Power PUMPArina M.
    18:30 - 19.30
  • Mind & Body FITNESS YOGAJevgenija B.
    19:00 - 20.00

Otrdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Power TABATAJeļena
    10:00 - 11.00
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    17:30 - 18.30
  • Fight Indiv. nodarbība / BOKSSS. Volodins
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body PILATESArina B.
    18:00 - 19.00
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types CALLANETICSJeļena K.
    18:30 - 19.30
  • Cardio STRONG NATIONIeva
    19:00 - 20.00
  • Fight no 18 g.v. / BOKSSS. Volodins
    19:00 - 20.30
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    19:30 - 20.30
  • Mixed types SLOWY & STRONGJeļena
    19:30 - 20.30

Trešdiena

  • Mind & Body PILATESArina B.
    10:00 - 11.00
  • Mixed types BODY ARCHITECTArina M.
    10:30 - 11.30
  • Fight BRĪVĀ CĪŅA J. Borisovs
    17:00 - 18.00
  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body FITNESS YOGAJevgenija B.
    19:00 - 20.00

Ceturtdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Cardio BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11.00
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    17:30 - 18.30
  • Fight Indiv. nodarbība / BOKSSS.Volodins
    18:00 - 19.00
  • Mind & Body PILATESArina B.
    18:00 - 19.00
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19.30
  • Power STRONG NATIONIeva
    19:00 - 20.00
  • Fight no 18 g.v. / BOKSSS. Volodins
    19:00 - 20.30
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    19:30 - 20.30
  • Mixed types SLOWY & STRONGJeļena
    19:30 - 20.30

Piektdiena

  • Mind & Body BODY ARTJevgenija P.
    09:30 - 10.30
  • Mixed types BODY ARCHITECTArina M.
    10:30 - 11.30
  • Fight BRĪVĀ CĪŅAJ. Borisovs
    17:00 - 18.00
  • Dance ZUMBASanta
    18:00 - 19.00
  • Power PUMPArina M.
    18:30 - 19.30

Sestdiena

  • Fight Indiv. nodarbība / BOKSSS. Volodins
    10:00 - 11.00
  • Fight TAEKWON-DOA.Saulite
    10:00 - 11.00
  • Mixed types ROK n COREIeva
    10:30 - 11.30
  • Fight no 18 g.v. un pieaugušie / BOKSSS. Volodins
    11:00 - 12.30
  • Mind & Body VERVE / RelaxIeva
    11:30 - 12.30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
BODY TONING
Jeļena
19:00
19:00 - 20:00
STRONG NATION
Ieva

Otrdiena

  • Cardio STRONG NATIONIeva
    19:00 - 20.00

Ceturtdiena

  • Cardio BODY TONINGJeļena
    10:00 - 11.00
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
TABATA
Jeļena
18:00
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
18:00 - 19:00
INTERVAL TRAINING
Ieva
18:30
18:30 - 19:30
PUMP
Arina M.
18:30 - 19:30
PUMP
Arina M.
19:00
19:00 - 20:00
STRONG NATION
Ieva

Pirmdiena

  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00
  • Power PUMPArina M.
    18:30 - 19.30

Otrdiena

  • Power TABATAJeļena
    10:00 - 11.00

Trešdiena

  • Power INTERVAL TRAININGIeva
    18:00 - 19.00

Ceturtdiena

  • Power STRONG NATIONIeva
    19:00 - 20.00

Piektdiena

  • Power PUMPArina M.
    18:30 - 19.30
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09:30
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
09:30 - 10:30
PILATES
Jevgēnija P.
09:30 - 10:30
BODY ART
Jevgenija P.
10:00
10:00 - 11:00
PILATES
Arina B.
10:00 - 11:00
PILATES
Arina B.
11:30
11:30 - 12:30
VERVE / Relax
Ieva
18:00
18:00 - 19:00
PILATES
Arina B.
18:00 - 19:00
PILATES
Arina B.
19:00
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Jevgenija B.
19:00 - 20:00
FITNESS YOGA
Jevgenija B.

Pirmdiena

  • Mind & Body PILATESArina B.
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body FITNESS YOGAJevgenija B.
    19:00 - 20.00

Otrdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body PILATESArina B.
    18:00 - 19.00

Trešdiena

  • Mind & Body PILATESArina B.
    10:00 - 11.00
  • Mind & Body FITNESS YOGAJevgenija B.
    19:00 - 20.00

Ceturtdiena

  • Mind & Body PILATESJevgēnija P.
    09:30 - 10.30
  • Mind & Body PILATESArina B.
    18:00 - 19.00

Piektdiena

  • Mind & Body BODY ARTJevgenija P.
    09:30 - 10.30

Sestdiena

  • Mind & Body VERVE / RelaxIeva
    11:30 - 12.30
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
18:00
18:00 - 19:00
ZUMBA
Santa

Piektdiena

  • Dance ZUMBASanta
    18:00 - 19.00
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00
10:00 - 11:00
Indiv. nodarbība / BOKSS
S. Volodins

10:00 - 11:00
TAEKWON-DO
A.Saulite
11:00
11:00 - 12:30
no 18 g.v. un pieaugušie / BOKSS
S. Volodins
17:00
17:00 - 00:00
BRĪVĀ CĪŅA
J. Borisovs
17:00 - 18:00
BRĪVĀ CĪŅA
J. Borisovs
17:00 - 18:00
BRĪVĀ CĪŅA
J. Borisovs
17:30
17:30 - 18:30
TAEKWON-DO
Arturs S.
17:30 - 18:30
TAEKWON-DO
Arturs S.
18:00
18:00 - 19:00
Indiv. nodarbība / BOKSS
S. Volodins
18:00 - 19:00
Indiv. nodarbība / BOKSS
S.Volodins
18:30
18:30 - 19:30
TAEKWON-DO
Arturs S.
18:30 - 19:30
TAEKWON-DO
Arturs S.
19:00
19:00 - 20:30
no 18 g.v. / BOKSS
S. Volodins
19:00 - 20:30
no 18 g.v. / BOKSS
S. Volodins
19:30
19:30 - 20:30
TAEKWON-DO
Arturs S.
19:30 - 20:30
TAEKWON-DO
Arturs S.

Pirmdiena

  • Fight BRĪVĀ CĪŅAJ. Borisovs
    17:00 - 00.00

Otrdiena

  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    17:30 - 18.30
  • Fight Indiv. nodarbība / BOKSSS. Volodins
    18:00 - 19.00
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    18:30 - 19.30
  • Fight no 18 g.v. / BOKSSS. Volodins
    19:00 - 20.30
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    19:30 - 20.30

Trešdiena

  • Fight BRĪVĀ CĪŅA J. Borisovs
    17:00 - 18.00

Ceturtdiena

  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    17:30 - 18.30
  • Fight Indiv. nodarbība / BOKSSS.Volodins
    18:00 - 19.00
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    18:30 - 19.30
  • Fight no 18 g.v. / BOKSSS. Volodins
    19:00 - 20.30
  • Fight TAEKWON-DOArturs S.
    19:30 - 20.30

Piektdiena

  • Fight BRĪVĀ CĪŅAJ. Borisovs
    17:00 - 18.00

Sestdiena

  • Fight Indiv. nodarbība / BOKSSS. Volodins
    10:00 - 11.00
  • Fight TAEKWON-DOA.Saulite
    10:00 - 11.00
  • Fight no 18 g.v. un pieaugušie / BOKSSS. Volodins
    11:00 - 12.30
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Nav nodarbības informacija!
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:30
10:30 - 11:30
BODY ARCHITECT
Arina M.
10:30 - 11:30
BODY ARCHITECT
Arina M.
10:30 - 11:30
BODY ARCHITECT
Arina M.
10:30 - 11:30
ROK n CORE
Ieva
18:30
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena K.
18:30 - 19:30
CALLANETICS
Jeļena
19:30
19:30 - 20:30
SLOWY & STRONG
Jeļena
19:30 - 20:30
SLOWY & STRONG
Jeļena

Pirmdiena

  • Mixed types BODY ARCHITECTArina M.
    10:30 - 11.30

Otrdiena

  • Mixed types CALLANETICSJeļena K.
    18:30 - 19.30
  • Mixed types SLOWY & STRONGJeļena
    19:30 - 20.30

Trešdiena

  • Mixed types BODY ARCHITECTArina M.
    10:30 - 11.30

Ceturtdiena

  • Mixed types CALLANETICSJeļena
    18:30 - 19.30
  • Mixed types SLOWY & STRONGJeļena
    19:30 - 20.30

Piektdiena

  • Mixed types BODY ARCHITECTArina M.
    10:30 - 11.30

Sestdiena

  • Mixed types ROK n COREIeva
    10:30 - 11.30
Nav nodarbības informacija!
*Grafikā var būt izmaiņas
**Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā
“MAKKABI”/”SPORTS-K”/”Legenda” nodarbības var apmeklēt pēc īpašām cenām
VFS -Vispārēja Fiziskā Sagatavotība